Κλείνετε ποτέ τον υπολογιστή σας;

Πόσες ώρες μένει ανοιχτός ο υπολογιστής σας κατά τη διάρκεια του 24ώρου;
Your vote will be publicly visible.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 189)

souzana

New member

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
seed Παιδιάααα :D
δεν βρίσκω άλλο λόγο να τον έχεις αν δεν κάνεις κάτι

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

spiros332

New member

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Never παντα κλεινει μονος του η τον βαζω σε αναστολη!

Akis_Megara

New member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.
νταξ μωρέ κάποια στιγμή κλείνει κι‘ αυτός αλλά 3-4 ώρες ημερισίως σίγουρα μένει ανοιχτός :whistle:

kit-kat

New member

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.
ποτε δεν τον κλεινω, μονο το βραδυ ξεκουραζεται για κανα 7 ωρες ( οσο διαρκέσει ο υπνος μου δηλαδη:P )

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
Παλιά τον έβαζα συνέχεια σε αναμονή, αλλά μετά άρχισε να κλείνει κατά βούληση και χωρίς να το θέλω εγώ :P οπότε πλέον τον κλείνω όταν δεν τον χρειάζομαι.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
πάντα τον κλείνω όταν δεν τον χρησιμοποιώ...γενικά κανα 3ωρο μένει ανοιχτός,ξεκουράζεται πολύ!! :)

Mάιρα

New member

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.
Εμένα κλείνει από μόνο του, μετά από 5 λεπτά συνήθως, σουτάρισμα θέλει.

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,384 μηνύματα.
Εγώ ξυπνάω, το ανοίγω καμιά ώρα αφού ξυπνήσω, και τον κλείνω μισή ώρα πριν κοιμηθώ το βράδυ, αν και δεν τον χρησιμοποιώ τόσο γιατί τώρα που είναι καλοκαίρι πιο πολύ τον έχω ανοιχτό για downloads. :P

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...