Κολώνιες και αρώματα

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Διαφωνώ με όποιο τρόπο γίνεται! :D

Πάντα όταν φοράω ένα άρωμα γίνεται εγώ!

Οι άνθρωποι μου με ξέρουν από τη μυρωδιά μου και αν ξεχάσω κάτι δικό μου σε σπίτι το σπίτι μυρίζει σαν εμένα :D (με την καλή την έννοια)

Μα δε διαφωνώ είναι ένα αρωματισμένο νερό που κάνει όλα όσα λες. Απλά είναι υπερβολικά ακριβές πιστεύω, μακάρι να μην ήταν. Έχω αρκετά ευαίσθητη μύτη πάντως και έτσι οι περισσότερες μου φέρνουν αναγούλα. Μπορεί να αντιπαθήσω κάποιον μόνο και μόνο από την κολόνια του. (ναι ξέρω, πολύ αντικειμενικά κριτήρια..:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Μη με γνωρίσεις ποτές τότε!!!

Συμφωνώ ότι είναι ακριβά, αλλά γενικά αντίστοιχο με τα καλά κρασία και τα κρασιά με 2 ευρώ.


Εμένα γενικά ας πούμε τα φθηνά αρώματα ελάχιστες φορές με κάνουν να νιώθω ότι φοράω άρωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ασε που μετα απο 2 ωρες δεν μυριζει ποια..
χθες απλωνα ενα πουκαμισο του μωρο μου που μολις ειχε βγει απο το πλυντηριο κ ακομα μυριζε η κολωνια του:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω παντως συνεχιζω με Light Blue και εχω αγορασει και την Anais Anais απο Cacharel γιατι μου θυμιζει τα νιατα μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
- off a man
- angel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zimitrouli

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
το χειμώνα την oxyzene της lanvin και το καλοκαίρι την light blue της D&G.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
STR8 (the marine state :D) και paco rabanne
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Armani Mania:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

true_love

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
aquazur της Lancaster :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Έχω μεγάλο κόλλημα με αρώματα.. Κατά καιρούς έχω ξοδέψει πολλά χρήματα σε αυτά αλλά το κάνω γιατί είναι κομμάτι του εαυτού μου.

Καθημερινά χρησιμοποιώ Dolce and Gabban, το Armani Code Black και στην κορυφή αυτόν και κλασικό το Acqua Di Gio.

Ένα νέο άρωμα που μου κάνανε δώρο πρόσφατα και επίσης έχω ξεχωρίσει είναι το Unforgivable by Sean John (ελαφρύ και μεθυστικό).

Αυταααα...! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
φοραω και bu και adidas και διαφορα τετοια δεν εχω κοληματα με τα αρωματα.
τελευταια ερωτευτηκα το amour της kenzo τελεια απλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε φοράω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Scorpion την πράσινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Γεια σε όλους...Εγώ είμαι καινούρια στο e-steki. Και στα fora γενικώς. Δεν μου 'χε τύχει ως τώρα να ασχοληθώ, βλέπεις!!!
Η κολόνια που λατρεύω είνα η HYPNOSE της Lancome... Είναι κάτι παραπάνω πό υπέροχη...:)

--

αχ παιδιά χίλια συγγνώμη δεν πρόσεξα πριν ότι απαγορεύονται τα γκρικλιιις...δεν θα επαναληφθεί..σορυυυ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Διαφωνώ με όποιο τρόπο γίνεται! :D

Πάντα όταν φοράω ένα άρωμα γίνεται εγώ!

Οι άνθρωποι μου με ξέρουν από τη μυρωδιά μου και αν ξεχάσω κάτι δικό μου σε σπίτι το σπίτι μυρίζει σαν εμένα :D (με την καλή την έννοια)

Μπας και είσαι δίδυμη αδερφή μου; :D

Αποκλείεται να βγω απο το σπίτι χωρίς άρωμα. Άβαφτη, άλουστη, με χάλια ρούχα μπορεί. Χωρίς άρωμα αποκλείεται .. και είναι το σήμα κατατεθέν μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
burbury weekend

πάντως καλό θα ήταν να μην βάζατε τις κολόνιες στο δέρμα σας, αλλά στα ρούχα σας. μια γνωστή μου δούλευε στην λανκομ και μου είπε πως δεν είναι όσο αθώα φαίνονται, πόσο μάλλον οι χύμα και αυτές που πουλάνε στα σουπερ μαρκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.


πως γίνεται βρε παιδιά να μη φοράτε κολόνια...:confused:?
ούτε ο φίλος μου φοράει και δε μου αρέσει καθόλου αυτό...:(
εγώ έχω 2-3 και αλλάζω....lacoste: touch of pink, DKNY, tommy hilfiger: summer cologne....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Οι άνθρωποι μου με ξέρουν από τη μυρωδιά μου και αν ξεχάσω κάτι δικό μου σε σπίτι το σπίτι μυρίζει σαν εμένα :D (με την καλή την έννοια)

Μπας και είσαι δίδυμη αδερφή μου; :D

Αποκλείεται να βγω απο το σπίτι χωρίς άρωμα. Άβαφτη, άλουστη, με χάλια ρούχα μπορεί. Χωρίς άρωμα αποκλείεται .. και είναι το σήμα κατατεθέν μου! :D

+1
παρομοίως...το άρωμά μου με χαρακτηρίζει από χλμ...:D
κ επίσης, το άρωμα που φοράω τα τελευταία 4 χρόνια είναι το Light Blue D&G κ το I love love Moschino το οποίο έχει την ίδια ακριβώς μυρωδιά κ κρατάει πολύ περισσότερο στο δέρμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soraya

Νεοφερμένος

Η Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
τα τελευταια 2 χρονια φοραω Miss Dior Cherie.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top