Κολώνιες και αρώματα

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.


Έρωτας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ολα τα Thierry Mugler είναι ωραία, αλλά με την κρίση βολεύομαι με τα δειγματάκια πανάθεμά τους. Πανάκριβα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Τα δυο γυναικεια top αρωματα που με κολαζουν ειναι του paco rabanne το black xs και της nina ricci το ricci ricci. Αντρικα αρωματα δεν εχω δοκιμασει πολλα αλλα ενα που μου αρεσει αρκετα εως και πολυ ειναι του burberry το κλασσικο, αυτο που πρωτοβγηκε(εχει κοκκινοβυσσινή συσκευασια).:))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Angel 4ever!!!:P
Το λατρεύω αυτό το άρωμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Μόλις πήρα το versus του versace και είμαι κατενθουσιασμένη!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.


paco rabanne
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Δύο είναι οι αγαπημένες μου:

1.


2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
εχω φαει κολλημα με τις ντονα καραν την dkny την πράσινη και την μωβ με το περιεργο καπάκι -σαν καπέλο αγγλίδας αριστοκράτισσας. Μπορεί να σας φανεί ότι το παίζω μικρομέγαλο ααλλά με μια αδερφη στα εικοσιτρία και μια μανα που τρελλαίνονται για κολωνιες τι να κανω;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
δυσκολα ξεκολλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Lizzy

Νεοφερμένος

Η Miss Lizzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.




:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
@morphine: Ωραίες οι κολώνιες που προτείνεις. ^^
Με μια πρόχειρη ματιά στο νέτ,είδα ότι η L'imperatrice για παράδειγμα,
κυμαίνεται από 50 - 60 ευρώ τα 100ml. Σχετικά υψηλό ποσό νομίζω,αλλά σίγουρα πιο οικονομική από πολλές άλλες.
Αν πετύχω καλή έκπτωση ίσως το ξανασκεφτώ. Έχεις μυρίσει κάποια άλλη από την collection που να σου άρεσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Μαρεσαν ολες! Και απο την γυναικεια και απο την αντρικη σειρα :P Ξεκινησα με την L'Imperatrice και τωρα λεω να δοκιμασω και τις υπολοιπες (αν και προσφατα που πηγα στα Sephora μου ειπαν οτι εχουν καταργηθει :hmm: ) Ειναι μεν λιγο τσιμπημενη η τιμη αλλα δεν εχω βρει αλλο αρωμα που να διαρκει και να μου αρεσει τοσο (εκτος απο τη Βανιλια του Body Shop) , οποτε ταξιζε τα λεφτα του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic artista

Νεοφερμένος

Η lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Xρησιμοποιώ εδώ και χρόνια την "Euphoria" του Calvin Klein, το χειμώνα. Δεν την αλλάζω με τίποτα αυτή τη μυρωδιά.
Το καλοκαίρι προτιμάω κάποια από τις κρέμες σώματος "Κings & Queens". Ιδιαίτερο άρωμα, αγαπάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.


δεν πειράζει αν δεν έχεις λεφτά για να πάρεις της γόβες :p τώρα μπορείς να έχεις το άρωμα .λολ.
πέρα από την πλάκα όμως είναι τέλειο, λίγο βαρύ, βαθιά αισθισιακό . μυρίζει κυρίως βανίλια - καραμέλα. <3 προσωπικά το λετρεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
δεν πειράζει αν δεν έχεις λεφτά για να πάρεις της γόβες :p τώρα μπορείς να έχεις το άρωμα .λολ.
πέρα από την πλάκα όμως είναι τέλειο, λίγο βαρύ, βαθιά αισθισιακό . μυρίζει κυρίως βανίλια - καραμέλα. <3 προσωπικά το λετρεύω.

Μ'αρέσει πάρα πολύ. Είναι φοβερά αισθησιακό δίκιο έχεις :P
Το φοράω σε εξαιρετικές περιπτώσεις που θέλω κάτι ιδιαίτερο. Αλλιώς Miss Dior :D
Αν το πετύχετε πουθενά κάντε το ένα σνιφ σνιφ είναι υπέροχοοο, πολύ θηλυκό.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top