Κολώνιες και αρώματα

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Μου αρεσουν οι μυρωδιες του ξυλου, πορτοκαλιου, σανδαλοξυλου, μυρωδιες spicy-oriental (black pepper) και λιγοτερο λουλουδατα. Συνηθως δεν αποκαλυπτω το αρωμα που φοραω πλην ορισμενων εξαιρεσεων και προσπαθω να ανακαλυπτω αρωματα που μου ταιριαζουν και παιρνουν τη μυρωδια μου, ωστε να μενουν χαραγμενα και σε μενα και γενικοτερα. Για μια γυναικα που ψαχνει ενα μοναδικο αρωμα μπορει να περασει καιρος ωστε να το ανακαλυψει. Τελευταια 3 χρονια φορω ενα συγκεκριμενο που μυριζει σε εμενα εντελως διαφορετικα απ ο,τι κανονικα. Εχει τα παραπανω συστατικα και αλλα μερικα ακομα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ήμουν 2 ώρες στο μαγαζί και εκεί που όλα τα αρώματα μου φαινοντουσαν ένα μάτσο μπαρούφες,ΟΛΑ όμως, ξαφνικά μύρισα ένα και έπεσα ξερός..

Hypnose Lancome..

Απλά απερίγραπτη...

Ούτε τιμή δεν ρώτησα.. Λέω στην πωλήτρια το μεγάλο μπουκάλι και τέλος.. Δεν ήταν και τρελά ακριβή τελικά.. Και περισσότερα να είχε άνετα τα έδινα..

'Ηταν η μόνη που φορούσα για 4χρόνια! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
άρωμα pure white linen της estee lauder.........

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ψαχνω δροσερο αρωμα καλοκαιρινο. χτες δοκιμασα τα miss dior τρια στη σειρα και δεν μ'αρεσαν..:/:
δεν μ'αρεσουν οι γλυκιες μυρωδιες και οι πολυ εντονες.. μ'αρεσει το αρωμα να ειναι δροσερο, εχετε κατι υποψη σας? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Republic of Women was created by Harry Fremont of Firmenich from the notes of sweet osmanthus, litchi and bergamot at the top, with the heart of peony, pink jasmine and Moroccan rose. The base is composed of musk and noble wood. The bottle is cylindrical – shaped, made out of glass in the color of plum with a hand – polished metal stopper. It will be available in 50 ml bottles.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τι ειν' τουτο καλε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Μου αρεσουν οι μυρωδιες του ξυλου, πορτοκαλιου, σανδαλοξυλου, μυρωδιες spicy-oriental (black pepper) και λιγοτερο λουλουδατα. Συνηθως δεν αποκαλυπτω το αρωμα που φοραω πλην ορισμενων εξαιρεσεων και προσπαθω να ανακαλυπτω αρωματα που μου ταιριαζουν και παιρνουν τη μυρωδια μου, ωστε να μενουν χαραγμενα και σε μενα και γενικοτερα. Για μια γυναικα που ψαχνει ενα μοναδικο αρωμα μπορει να περασει καιρος ωστε να το ανακαλυψει. Τελευταια 3 χρονια φορω ενα συγκεκριμενο που μυριζει σε εμενα εντελως διαφορετικα απ ο,τι κανονικα. Εχει τα παραπανω συστατικα και αλλα μερικα ακομα.:P


Λεγε ποιο ειναι ...:ropalo:




ψαχνω δροσερο αρωμα καλοκαιρινο. χτες δοκιμασα τα miss dior τρια στη σειρα και δεν μ'αρεσαν..:/:

δεν μ'αρεσουν οι γλυκιες μυρωδιες και οι πολυ εντονες.. μ'αρεσει το αρωμα να ειναι δροσερο, εχετε κατι υποψη σας? :hmm:


Δοκιμασε αυτες:

1. Estee Lauder Pleasures Exotic




2. Estee Lauder Pleasures Intense


3. Estee Lauder Beyond Paradise


4. Estee Lauder Pleasures


5. Carolina Herrera Carolina 212


6. Carolina Herrera Carolina 212 Sexy





7. Calvin Klein Euphoria


:)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
το 212 το ειχα παλια τα αλλα ομως δεν τα δοκιμασα ποτε.. θα παω σημερις ή αυριο να τα δοκιμασω αυτα που μου προτεινεις :)
ευχαριστω :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Εγώ πάλι επειδή εχω αλλεργία στα έντονα αρώματα δε τις πλησιάζω καν αυτές τις μάρκες που έχετε αναφέρει γιατί μου φαίνονται βαριές και με πιάνει βήχας... Έτσι καταφεύγω σε απαλά, δροσερα και διακριτικά αρώματα. Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ κολόνια απ τα body shop με άρωμα γιαπωνέζικου άνθους κερασιάς που είναι πάρα πολύ ωραία. Παλιότερα ομολογώ ότι χρησιμοποιούσα και τη MAX MΑRA που είναι σε χρυσή συσκευασία, δε μπορώ να τη βρω εύκολα σε καταστήματα, ούτε καν σε χόντος σέντερ, και αυτή τη στιγμή μου διαφεύγει ακριβώς το όνομα της. Αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τη τελευταία βδομάδα βάζω αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
την επόμενη βδομάδα θα βάζω αυτό


(αυτήν την βδομάδα , το έχω δανείσει σε μία φίλη μου)


π.σ A) μουν κοίτα και αυτό

p.s.B) ντάξει είναι λίγο ακριβότερο από το να το πεις φτηνό , αλλά ξέρω κάποιον που ευχαρίστως θα έδινε τα πάντα απλά και μόνο για να σε μυρίζει - για την ακρίβεια θα σου αγόραζε και αρκετά αρώματα ώστε αν ήταν ποτάμια να γινόταν κατακλυσμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εννοώ ότι τώρα άρχισα να το βάζω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Χειμωνα το coco tis canel kai το καλοκαιρι ολα τα body mist apo ton κορρε ελαφρα και τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
εγω φοράω dolce & gabbana the one και επισης nina ricci το κοκκινο μήλο νομιζω nina λεγεται. αρεσουν πολυ σε οποιον τα μυρισει και ακουω τα καλύτερα σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τωρα που καλοκαιριασε φοραω ετουτη εδω συνηθως:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
εγω φοράω dolce & gabbana the one και επισης nina ricci το κοκκινο μήλο νομιζω nina λεγεται. αρεσουν πολυ σε οποιον τα μυρισει και ακουω τα καλύτερα σχόλια.

Απλά τις φοράει πολύς κόσμος.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τωρα που καλοκαιριασε φοραω ετουτη εδω συνηθως:
και γινεσαι οπως οι κοπελες στις φωτογραφιες?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top