Κολώνιες και αρώματα

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Λοιπόν, έχω ένα κόλλημα με τα αρώματα και έχω δοκιμάσει αρκετά. Μερικά από τα αγαπημένα μου είναι:
Moschino - Cheap and chic
Dior - Miss Dior
Lancome - Hypnose
Giorgio Armani - Night
Burberry - Classic
Jean Paul Gaultier - Classic
ΑΛΛΑ το αγαπημένο μου κι αυτό που φοράω αυτό τον καιρό είναι το EYPHORIA από CALVIN KLEIN. To έχω πραγματικά ερωτευτεί. Διαρκεί πολύ και είναι ίσως το μοναδικό άρωμα για το οποίο έχω ακούσει τόσο κολακευτικά σχόλια.Μόλις το φορέσω και βγω σίγουρα θα ρωτήσουν ποιος μυρίζει τόσο ωραία και ποιο άρωμα φοράω. Είναι απλά τέλειοοοοοο!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
αυτή τη στιγμή hypnotic poison από dior.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Flower by Kenzo .Μου αρεσει παρα πολυ και πιστευω πως με εκφραζει. Το μονο που δεν μπορω να καταφερω ειναι να μυριζει αρκετη ωρα.Πηρα το eau de perfum και οχι toilette γιατι υποτιθεται οτι βαζεις τρεις ψεκασιες και διαρκει,αλλα τζιφος.Γενικα με τις κολινιες το χω αυτο.Και ελεος δεν θελω καθε μισαωρο να βαζω εκατο ψεκασιες και αν την κουβαλαω μαζι μου στις εξοδους μου.Απλα να μυριζει ελαφρα θελω.Οχι σαν κατι αλλες που περπατανε στο απεναντι κιολας πεζοδρομιο και σου ερχεται ολη η κολονια στην μαπα(μου χει τυχει).Ετσι , ακομα και τελεια να ειναι η κολονια σου 'ρχεται τοσο εντονη που καταντα αποπνικτικη.Εχω κι αλλες διαφορες γιατι μου παιρνουν συχνα σαν δωρο αλλα δεν τις χρησιμοποιω καν γιατι απλα δεν μου αρεσουν.Γενικα κολονια σαν δωρο δεν ειναι και ο,τι καλυτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Είναι φανταστικό!Είχα το VERSACE BRIGHT CHRYSTAL αλλά τελικά αυτό είναι καλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
daisy by marc jacobs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Armani code.
Το άρωμά της είναι μεθυστικό...... Είναι απλά τέλεια, δεν την αποχωρίζομαι ποτέ και είναι κατάληλη για όλες τις εποχές και όλες τις περιστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
κι εγώ Burberry The Beat. Η απόλυτη!:inlove:
και γενικά μ' αρέσουν μυρωδιές βανίλιας, καρύδας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
The Body Shop Moroccan Rose
Έχω κόλλημα με οτιδήποτε μυρίζει τριαντάφυλλο, αν και τα τριαντάφυλλα δεν μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
κοριτσια (η ερωτηση παει προς τα κοριτσια :P) θελω να αγορασω μια καινουρια eau de toilette :confused: και ειμαι αναμεσα στην dior fahrenheit κοκκινη και την ασπρη ... εσεις ποια προτιματε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν το συζητάω. Κόκκινη. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ωραια γιατι αυτη σκεφτομουν να παρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Την έχω κι εγώ και τη λατρεύω :inlove: Αν σου ταιριάζει στο δέρμα και σε εκφράζει πάρε αυτή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
αληθεια? νομιζα ηταν αντρικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ανδρική είναι κανονικά.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
:eek: τρομαξα οταν ειπες οτι την φορας και συ :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φετίχ είναι αυτά.. :redface: Μην τρομάζεις. Άντε, με γεια σου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
χαχα ! ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
κοριτσια (η ερωτηση παει προς τα κοριτσια :P) θελω να αγορασω μια καινουρια eau de toilette :confused: και ειμαι αναμεσα στην dior fahrenheit κοκκινη και την ασπρη ... εσεις ποια προτιματε?

εμένα αγαπημένη μου αντρική είναι η gaultier.
:inlove::inlove: απλά τέλεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
φορουσα εδω και 2 χρόνια αυτη


αλλα πριν λίγες μερες τελειωσε και λέω να πάρω αυτη:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Calvin Clein one!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top