Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χαχα!! ε δεν αξίζει για μια κάλτσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Χαχαχα, όχι γενικά θα ήθελα (αν και δεν με βλέπω να το προσπαθώ). Αλλά πώς; Δεν είναι μια κάλτσα (δύο για την ακρίβεια :P) ικανός λόγος; Τι fashionistas είμαστε (λέμε τώρα); :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χαχαχα!! κι εγώ σε παρόμοια φάση είμαι... αλλά με τόση κούραση στην καθημερινότητα πού καιρός για δίαιτες; το χειμώνα δύσκολη η δίαιτα :P
δεν πειράζει πάντως μπορούμε να είμαστε fashionistas και με λίγα 3-4 κιλάκια παραπάνω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
χαχαχα!! κι εγώ σε παρόμοια φάση είμαι... αλλά με τόση κούραση στην καθημερινότητα πού καιρός για δίαιτες; το χειμώνα δύσκολη η δίαιτα :P
δεν πειράζει πάντως μπορούμε να είμαστε fashionistas και με λίγα 3-4 κιλάκια παραπάνω :D
Aμέ, πώς δεν μπορούμε! ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Καλημέρα κορίτσια! :)
Πείτε καμιά ιδέα για πρωινά, απλά, νεανικά ντυσίματα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Τι άποψη έχετε για το σορτσάκι με το καλσόν από μέσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε μου αρέσει. Μου κάνει πολύ πρόχειρο όλο αυτό. Εξάλλου έχω συνδέσει τα σορτσάκια με άλλους μήνες (μέσα Απριλίου/Μάϊο με Σεπτέμβρη... κάπου εκεί). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


κάτι τέτοιο λες? χμμ, δεν ξέρω. μου προκαλεί ανάμεικτα συναισθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Άμα έχεις το κατάλληλο σώμα, είναι ωραίο. Αν δεν έχεις... καλύτερα να βάλεις τζην!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τι άποψη έχετε για το σορτσάκι με το καλσόν από μέσα?
και εμένα δεν μου αρέσει με καλσόν...εκτός και αν είναι χειμωνιάτικο σορτσάκι πχ.

τώρα το τζιν σορτσάκι μόνο καλοκαίρι μου αρέσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αχ το' χω φορέσει το τζιν μου σορτσάκι μου με καλσόν (είνια ωραία φάση κι αν το καλσόν είναι επίτηδες σκισμένο ;) ), μη με κράξετε, αλλά είναι μια εναλλακτική ιδέα, από το να φοράς συνέχεια τζιν μακρύ.:redface: (βέβαια φέτος, δεν είναι τόσο μαστ όσο πέρσυ και πρόπερσυ)
Δε με νοιάζει αν η άλλη δεν έχει τα πόδια να το φορέσει, ό,τι γουστάρει θα φορέσει ο καθένας. :3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
το πήρα σήμερα!!! :)

pull&bear
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
το πήρα σήμερα!!! :)
pull&bear
Με 'γειες! Πολύ όμορφο! Πόσο; Υπάρχει και σε άλλα χρώματα; Αυτά τα ολίγα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.


τρελενομαιιι!!!!! απιστευτο! οντως πρεπει να χεις αδυνατο ποδι, κ γυμνασμενο . αν ειναι σκετο γυμνασμενο θα σ κανει λιγο ντουκι. κοριτσια που βρισκουμε τετοιες καλτσες;;;; εχει στην καλτσεντονια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Με 'γειες! Πολύ όμορφο! Πόσο; Υπάρχει και σε άλλα χρώματα; Αυτά τα ολίγα! :redface:
ευχαριστώ!! 30 ευρώ μόνο :clapup: το είχε και σε μαύρο, αλλά δεν μου άρεσε...στην ιστοσελίδα το είδα και σε μπορντό(ωραίο), αλλά στο μαγαζί δεν το βρήκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
30€;; :eek: Πλάκα κάνεις!! Τι σύνθεση έχει; Πρέπει να βγω μια βόλτα στα μαγαζιά μου φαίνεται... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
30€;; :eek: Πλάκα κάνεις!! Τι σύνθεση έχει; Πρέπει να βγω μια βόλτα στα μαγαζιά μου φαίνεται... :whistle:
ναι,ναι..;) δες εδώ για περισσότερα! εεε ναι, απαιτείται :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Και στα H&M εδώ έχει πολύ όμορφα παλτό σε τιμές 30-40 ευρώ. Λογικά θα έχει και στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top