Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

whitelioness

Well-known member

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Απεχθανομαι τα χακι παρκα, ειτε εχουν γουνα ειτε δεν εχουν.
Εγω πηρα προσφατα αυτο:
το μπουφαν ειναι τελειο! ξερεις να μας πληροφορησεις τη μαρκα ή και το σαιτ εαν το πηρες απο καποιο?:)
Κράτα το

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,472 μηνύματα.

Nelliel

Well-known member

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
το μπουφαν ειναι τελειο! ξερεις να μας πληροφορησεις τη μαρκα ή και το σαιτ εαν το πηρες απο καποιο?:)
Κράτα το

Απο μαγαζι το πηρα, αλλα μπορεις να το αγορασεις και online (με μεγαλη προσοχη στις απομιμησεις). Canada Goose ειναι η μαρκα. O τυπος ειναι αυτος.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,472 μηνύματα.
Πήρα αυτό προχθές. Είναι πολύ ζεστό και άνετο, αλλά ποτέ δεν είχα τόσο μακρύ μπουφάν!
Πώς σας φαίνεται;

kleop

Well-known member

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 563 μηνύματα.

xristaras9

Well-known member

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,274 μηνύματα.

Τα περιμένω απο ΗΠΑ μέχρι την επόμενη εβδομάδα

Συνημμένα

• Captur2e.PNG
    Captur2e.PNG
    197 KB · Εμφανίσεις: 432
  • Capture3.PNG
    Capture3.PNG
    177.5 KB · Εμφανίσεις: 444

Nelliel

Well-known member

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,285 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Παιδιά δεν το είχε σε άλλο χρώμα, και γω δεν είμαι του καφέ. :P

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,641 μηνύματα.
Ούτε εγώ είμαι του καφέ, όμως ορισμένες φορές, όπως στην περίπτωση εδώ, είναι μια πολύ "γλυκειά" και σωστή απόχρωση που ταιριάζει με όλα τα χρώματα, ευκολοφόρετο και συγχρόνως ξεχωριστό.
Αν ήταν μαύρο, θα έδειχνε άλλο ένα μαύρο μπουφάν, συνηθισμένο.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,641 μηνύματα.
Σε κάθε περίπτωση, όχι άλλο λαδί/χακί μπουφάν, παρκά κλπ...

vassilis498

Well-known member

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,335 μηνύματα.
Σε κάθε περίπτωση, όχι άλλο λαδί/χακί μπουφάν, παρκά κλπ...

πες να το δεις σε γυναίκες πάει στο διάολο το βλέπω και σε κάτι μαντραχαλάδες εφαρμοστό μέχρι το γόνατο δένει κανονικά είναι και πράσινο και είσαι σα ντολμάς

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Ντολμαδάκι γιαλαντζί (πράσινο από αμπελόφυλλο), να διευκρινίζουμε (γιατί υπάρχουν και λαχανοντολμάδες :P)

BLUE SEA

New member

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

Ερις

New member

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.
Πώς σας φαίνονται τα παλτό αυτού του στυλ;

και στο πιο σύγχρονο:
Βρήκα ένα κι έχω τρελαθεί. Είναι έτσι μάλλινο, μακρύ -έρχεται μέχρι περίπου πάνω από τον αστράγαλο- πιο στενό στη μέση και ανοίγει κάτω, σε γκρι σκούρο και τέλεια ζεστό!
Το θέμα μου είναι ότι, με ύψος λίγο πιο κάτω από 1,60, δε ξέρω πόσο ωραία θα φαίνεται. Το σκέφτομαι με ψηλό παπούτσι και μέχρι τώρα έχω ακούσει θετικά σχόλια. Δε ξέρω πόσο άνετα θα νιώθω να το φοράω κι αν το κοντύνω φοβάμαι ότι θα χαλάσει. :/:

Nelliel

Well-known member

και στο πιο σύγχρονο:
Βρήκα ένα κι έχω τρελαθεί. Είναι έτσι μάλλινο, μακρύ -έρχεται μέχρι περίπου πάνω από τον αστράγαλο- πιο στενό στη μέση και ανοίγει κάτω, σε γκρι σκούρο και τέλεια ζεστό!
Το θέμα μου είναι ότι, με ύψος λίγο πιο κάτω από 1,60, δε ξέρω πόσο ωραία θα φαίνεται. Το σκέφτομαι με ψηλό παπούτσι και μέχρι τώρα έχω ακούσει θετικά σχόλια. Δε ξέρω πόσο άνετα θα νιώθω να το φοράω κι αν το κοντύνω φοβάμαι ότι θα χαλάσει. :/:

Το 2ο μου αρεσει πιο πολυ. Για το υψος σου μαλλον ενα λιγο πιο κοντο, πχ να σκεπαζει το γονατο ή μεχρι την μεση της γαμπας θα ηταν πιο ομορφο. Αν το παρεις μεχρι τον αστραγαλο πολυ φοβαμαι οτι δεν θα δειχνει ομορφο.

Claire Rentfield

New member

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.

και στο πιο σύγχρονο:
Αχ βρε ΄Ερις μου, το λατρεύω αυτό το στυλ.:inlove:
Για το ύψος προσωπικά δεν ανησυχώ αν και είμαι κι εγώ κάτω του 1,60, για την ακρίβεια 1,52. Εγώ προσωπικά θα το φορούσα και αυτό που έχω μάθει από την μέχρι τώρα πείρα μου, που μετράει αρκετά χρόνια, είναι πως αυτό που μετράει είναι το προσωπικό σου στυλ και όχι τι ορίζει η μόδα ή οι διάφορες επικρατούσες απόψεις για το ύψος.
Για μένα, go for it.:vroum:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια