Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ; ή απλά εγώ έχω περίεργο γούστο;:eek::eek:

Μωρέ δε ξέρω, δε με ενθουσιάζει κάποιο. Προτιμώ αυτά που έβαλες από αυτά που είδα.:mad:
Πάρε το 1ο που πρότεινες να τελειώνεις ή αυτό: αλλά είναι τρομαχτικά απλό και μαύρο, κι εσύ μάλλον θες κάτι αλλιώτικο, οπότε πάρε κάποιο από τα παραπάνω.:redface:


εδιτ: συμφωνώ με Μάρω ότι τα μακριά μαγιώ είναι πιο ωραία από τα κοντά. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Από κύπρο είσαι;

Για την ηλικία σου μου αρέσουν αυτά πολύ. Γενικά το πιο μακρύ μαγιώ είναι πιο ωραίο.

Οχι απο θεσσαλονικη ειμαι,ετυχε απλα η σελιδα να ειναι κυπριακη,οσο για το μαγιο που εδειξες προτιμω κατι πιο κοντο.

Εχω ενα μακρυ μαγιο βερμουδα πολυ ωραιο και ενα κοντο χαβανεζικο με λουλουδια το ενα εχει το μηκος που θελω και το αλλο το στυλ :p
επειδη ειμαι και αρκετα ψηλος και εχω και αρκετα γυμνασμενα ποδια θελω κατι πιο κοντο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Επειδή ακριβώς λες πως είσαι ψηλός, πρέπει να πάρεις το πιο μακρύ. Το πιο κοντό σε ψηλούς αντρες νομίζω δείχνει λίγο...ψωνίστικο (αν μου επιτρέπεις) :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πάρε κάποιο από τη billabong. (έχει κι άλλα:redface:)




Από κει και πέρα σηκώνω τα χέρια ψηλά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Επειδή ακριβώς λες πως είσαι ψηλός, πρέπει να πάρεις το πιο μακρύ. Το πιο κοντό σε ψηλούς αντρες νομίζω δείχνει λίγο...ψωνίστικο (αν μου επιτρέπεις) :happy:

Φυσικα σου επιτρεπω,ισως να ναι λιγο αλλα ολοι εχουμε το ψωνιο μας δεν νομιζεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας αλλά με το που δω άντρα με μαγιώ σε-στυλ-μποξεράκι ξενερώνω με τη μία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Προτιμώ το στυλ μποξεράκι σε σύγκριση με το στυλ βρακί πάντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας αλλά με το που δω άντρα με μαγιώ σε-στυλ-μποξεράκι ξενερώνω με τη μία.

Kριμα και πιστευα πως ταιριαζαμε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Βασικά σόρι ντέρπαρα λίγο προς στιγμήν!


Ξέχασα να διευκρινήσω τα κολλητά μποξεράκια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Παιδιά τα μαγιώ που έδειξε δεν ήταν σε στυλ μποξεράκι! Δεν ήταν κολλητά!
Εμένα πάντως μάρεσε το δεύτερο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Βασικά σόρι ντέρπαρα λίγο προς στιγμήν!


Ξέχασα να διευκρινήσω τα κολλητά μποξεράκια :redface:
Συμφωνώ. Το κολητό μποξεράκι είναι ξενέρα....:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.






Πολύ καλοκαιρινά φορεματάκια!!! Μου αρέσει πολύ αυτό το δέσιμο στην μέση. :redface:





Όλα είναι από τον φάκελο "What we love" του Free People :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.





:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
κορίτσια, αχ!









^^ :inlove::inlove::inlove: :inlove::inlove::inlove: :inlove::inlove::inlove: :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.



Ποιο προτείνετε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το πρώτο με χίλια! Είναι πιο αεράτο και μου αρέσει περισσότερο το μοτίβο αλλά και το σχέδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Προβλέπεται ρήξη. Το 1ο από κοντά είναι όλα τα λεφτά. Κατάλληλο ύψος, ύφασμα, χρώμα κτλ κτλ. Το 2ο δεν το έχω δει Live.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top