Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου άρεσε τρελά το φόρεμα, αλλά όχι οι πλατφόρμες :redface:
Βασικά γενικά, θεωρώ άσχημο παπούτσι τη πλατφόρμα αλλά πολύ - πολύ βολικό, είναι τα μόνα ψηλά που τα κομαντάρω 100%, αν θες τρέχω και μαραθώνιο :P
Από΄κει και πέρα επειδή όπως είπα, το θεωρώ άσχημο παπούτσι κοιτάω να έχει και κάτι όμορφο επάνω, δε μου αρέσει καθόλου αυτή η κλασσική πλατφόρμα, αυτό το ψάθινο κάπως με ξινίζει, και ο συνδυασμός στο συγκεκριμένο με βελούτε (πως στο καλό λέγεται αυτό το ύφασμα :P) δε μου αρέσει...

Ας πούμε τις προάλλες, πήρα αυτές εδώ (τις πρώτες η αδερφή μου, τις δεύτερες εγώ) :


Κανονικά ήταν πανάκριβες, αλλά το μαγαζί στη γειτονιά κάθε χρόνο για ένα διάστημα κάνει εκπτώσεις (μεγάλες εκπτώσεις), τις πήρα και τις δύο μαζί 80 ευρώ, ενώ η αξία τους κανονικά ήταν πάνω από 80 ευρώ το κάθε ζευγάρι..το κακό είναι ότι δεν πρόλαβα να της χαρώ, ακόμη στο κουτί είναι... :P
Μάλλον φαίνεται έτσι στη φωτογραφία, αλλά δεν είναι βελουτέ. Πιο συγκεκριμένα, ήθελα κάτι πολύ απλό και 'σκέτο' κατά προτίμηση, εννοώ χωρίς πολλά σχέδια κτλ, είχα ενθουσιαστεί και με το φιογκάκι πίσω!:P Γι' αυτό το λόγο νομίζω πως θα προτιμούσα τις πρώτες από αυτές που παρέθεσες, όχι ότι οι άλλες δεν είναι ωραίες, αλλά όπως είπε και η Gilda παραπάνω, περί ορέξεως..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Μάλλον φαίνεται έτσι στη φωτογραφία, αλλά δεν είναι βελουτέ. Πιο συγκεκριμένα, ήθελα κάτι πολύ απλό και 'σκέτο' κατά προτίμηση, εννοώ χωρίς πολλά σχέδια κτλ, είχα ενθουσιαστεί και με το φιογκάκι πίσω!:P Γι' αυτό το λόγο νομίζω πως θα προτιμούσα τις πρώτες από αυτές που παρέθεσες, όχι ότι οι άλλες δεν είναι ωραίες, αλλά όπως είπε και η Gilda παραπάνω, περί ορέξεως..:redface:

Αναλόγως και τα ρούχα σου ρε συ, εγώ πχ φοράω πολύ απλά ρούχα, πιο απλό πεθαίνεις :P
Για αυτό κοιτάω τα παπούτσια μου να είναι φανταζέ... πολύ φανταζέ για να πω την αλήθεια μου... στα παπούτσια (για ψηλά μιλάω πάντα) με τραβάνε τα πολύ καρναβαλίστικα, τα απλά δεν με ενθουσιάζουν τόσο πολύ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Αναλόγως και τα ρούχα σου ρε συ, εγώ πχ φοράω πολύ απλά ρούχα, πιο απλό πεθαίνεις :P
Για αυτό κοιτάω τα παπούτσια μου να είναι φανταζέ... πολύ φανταζέ για να πω την αλήθεια μου... στα παπούτσια (για ψηλά μιλάω πάντα) με τραβάνε τα πολύ καρναβαλίστικα, τα απλά δεν με ενθουσιάζουν τόσο πολύ... :redface:
Κι εμένα τα ρούχα μου ως επί το πλείστον είναι απλά, το συγκεκριμένο φόρεμα, δηλαδή, ήταν κάτι σαν πρόκληση για 'μένα!
Πάντως τα παπούτσια που έδειξες δε θα τα έλεγα καρναβαλίστικα σε καμία περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Κι εμένα τα ρούχα μου ως επί το πλείστον είναι απλά, το συγκεκριμένο φόρεμα, δηλαδή, ήταν κάτι σαν πρόκληση για 'μένα!
Πάντως τα παπούτσια που έδειξες δε θα τα έλεγα καρναβαλίστικα σε καμία περίπτωση.

Πρόκληση ε; Και πολύ καλά έκανες, γιατί πραγματικά είναι πολύ ομορφούλι! :happy:
Το συγκεκριμένο όχι, δεν είναι πολύ καρναβαλίστικο, έχω κάτι άλλα με χρυσά τακούνια και φιόγκους ίσα το κεφάλι μου να πάθεις :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Πρόκληση ε; Και πολύ καλά έκανες, γιατί πραγματικά είναι πολύ ομορφούλι! :happy:
Το συγκεκριμένο όχι, δεν είναι πολύ καρναβαλίστικο, έχω κάτι άλλα με χρυσά τακούνια και φιόγκους ίσα το κεφάλι μου να πάθεις :loltooth:
Απαιτώ φωτογραφία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Απαιτώ φωτογραφία!:P

XAXAXAXA Κλαίω! :P
Έγινε λοιπόν, όταν μπορέσω, θα σου στείλω φωτογραφίες! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.












:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
[............
.
.
.
.
.
:inlove::inlove:

όλα είναι εξαιρετικά εκτός από αυτό με τη φωτογραφική

λάτρεψα το αερόστατο και το ψαράκι :)

αυτό μου αρέσει εμένα https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/480664_355159047939175_317496727_n.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
όλα είναι εξαιρετικά εκτός από αυτό με τη φωτογραφική

λάτρεψα το αερόστατο και το ψαράκι :)

αυτό μου αρέσει εμένα https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/480664_355159047939175_317496727_n.jpg

Kαι υπάρχουν πάρα πολλά σχέδια ακόμα!:D
Δυστηχώς είναι ακριβές αρκετά!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μονο εμένα με τρομάζει λίγο η κούκλα με το γλιδιασμενο πλαστικουλι ως δέρμα ?:worry:

Και αυτοί οι φιογκοι μπρος πίσω ,τρεις σε σειρά ,σα συσκευασια δώρου ...:redface:

Οσο για τις τσάντες αερόστατο-αεροπλανο-καραβάκι -κρουαζιερόπλοιο - σούπερ πούμα,μου θυμίζει κατι που παίρναμε στο νηπιαγωγείο !:redface:

Anyway,συνεχιστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ αγόρασα αυτό



και θα το φορέσω με αυτά


151061.jpg

Είναι πολύ πρόστυχo; Θα με περάσουν για εκδιδώμενη; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Όχι μωρε σιγα ...μισή ντροπή δική τους μισή δική σου!
Απλα,στο πρώτο αγορασες το μαλλί,το ζιζι ή το φόρεμα ?:redface:
Μπερδεύτηκα γαρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γεια σας.
Κορίτσια ψάχνω για κανένα παντελόνι ψιλόεπίσημο. Καμιά ιδέα γιατί ότι είδα δε με συγκινεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Κοιτα σε Mango, Toi&Moi, Marks&Spencer, H&M και τετοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Ας πούμε τις προάλλες, πήρα αυτές εδώ (τις πρώτες η αδερφή μου, τις δεύτερες εγώ) :


Κανονικά ήταν πανάκριβες, αλλά το μαγαζί στη γειτονιά κάθε χρόνο για ένα διάστημα κάνει εκπτώσεις (μεγάλες εκπτώσεις), τις πήρα και τις δύο μαζί 80 ευρώ, ενώ η αξία τους κανονικά ήταν πάνω από 80 ευρώ το κάθε ζευγάρι..το κακό είναι ότι δεν πρόλαβα να της χαρώ, ακόμη στο κουτί είναι... :P
Οι πρώτες μου αρέσουν πολύ, οι δεύτερες όχι τόσο. Μου φαίνονται κάπως άκομψες, αλλά μπορεί φορεμένες να είναι ΟΚ.

Όσο για την τιμή, δεν το συζητώ, πάρα πολύ καλή!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Γεια σας.
Κορίτσια ψάχνω για κανένα παντελόνι ψιλόεπίσημο. Καμιά ιδέα γιατί ότι είδα δε με συγκινεί.
Σε μπουτίκ κοίταξες; Συνήθως εκεί και γενικότερα σε μικρά μαγαζιά (όχι αλυσίδες) έχουν τα καλύτερα ψιλοεπίσημα ρούχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top