Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κατάλαβα τι εννοείς.:P
Πάντως ρε συ κι εγώ κοντή είμαι, αρκετά θα έλεγα και στο λέω σίγουρα πως κολακεύει πολύ αυτό το μάκρος φτάνει να είναι σε τέτοια γραμμή το φόρεμα. Με έδειχνε ψηλότερη αρκετά, έχω και φωτογραφία στο κάστρο της Πάργας, με τέτοιο φόρεμα και την έχω πρώτη θέση καθεδρία στο σαλόνι.:hehe:
Εμένα απλώς με φαίνεται ότι πάει πολύ περισσότερο σε ψηλές γυναίκες να φοράνε μακριά φορέματα. Περί ορέξεως πάντως αν σε αρέσει και σε κολακεύει καλό είναι. :P Εμένα τα κοντά φορέματα θεωρώ πως με πάνε πολύ περισσότερο ακόμα και αν δεν φοράω ψηλά παπούτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
Αμα εισαι κοντη απαγορευεται η ζωνη; Ποσο πολυ θα σε κοντυνει δηλαδη; Μηπως ειναι υπερβολη οτι οι κοντοι δεν πρεπει να φορανε ζωνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Αμα εισαι κοντη απαγορευεται η ζωνη; Ποσο πολυ θα σε κοντυνει δηλαδη; Μηπως ειναι υπερβολη οτι οι κοντοι δεν πρεπει να φορανε ζωνη;
Δεν είπαμε τίποτα για ζώνη, για το μήκος του φορέματος συζητήσαμε και κατά πόσο κολακεύει το μίντι τις κοντές. Εκεί επάνω η Gate είπε πως φοράει κοντά αλλά όχι και ζώνη, εννοώντας όχι υπερβολικά κοντό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
Απλα εχω ακουσει οτι η ζωνη κοβει το σωμα στη μεση και γι αυτο καλο ειναι να μην την φορανε οι κοντοι. Κατι που το θεωρω ψιλοβλακεια γιατι το υψος του αλλου το βλεπουμε αν το συγκρινουμε με το δικο μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Απλα εχω ακουσει οτι η ζωνη κοβει το σωμα στη μεση και γι αυτο καλο ειναι να μην την φορανε οι κοντοι. Κατι που το θεωρω ψιλοβλακεια γιατι το υψος του αλλου το βλεπουμε αν το συγκρινουμε με το δικο μας...
Εγώ πάντως αν και αρκετά κοντοστούπα, φοράω ζώνη και μ' αρέσει και δεν με ενδιαφέρει καθόλου πως φαίνομαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Η ζώνη πάει όχι με το ύψος, αλλά με το σωματότυπο. Όσο πιο καμπυλωτό το σώμα, κι όσο πιο λεπτή η μέση, τόσο περισσότερο κολακεύει η ζώνη. Δεν συνιστάται σε κείνες που δεν έχουν καθόλου μέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Η ζώνη πάει όχι με το ύψος, αλλά με το σωματότυπο. Όσο πιο καμπυλωτό το σώμα, κι όσο πιο λεπτή η μέση, τόσο περισσότερο κολακεύει η ζώνη. Δεν συνιστάται σε κείνες που δεν έχουν καθόλου μέση.
Απ' αυτό είμαι εντάξει, όπως έλεγαν και κάποιοι Ποριώτες θαυμαστές μου "μικρό αλλά καλό". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf889

Νεοφερμένος

Η raf889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ρε παιδια λυστε μου μια απορια σας παρακαλω..ειναι ''στυλιστικα'' λαθοσ να συνδυασεις nike ζακετα με adidas φορμα και παπουτσια reebok π.χ??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
το ξέρω, είναι πλεονασμός, αλλά τι να κάνω, 3000 χλμ είναι αυτά :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
ρε παιδια λυστε μου μια απορια σας παρακαλω..ειναι ''στυλιστικα'' λαθοσ να συνδυασεις nike ζακετα με adidas φορμα και παπουτσια reebok π.χ??:P

Αν έπρεπε να ταν το αθλητικό σου ντύσιμο μόνο μιας μάρκας, τότε δε θα έπρεπε να ναι και τα άλλα ντυσίματα με ρούχα της ίδιας μάρκας; καλέ συνδίασε εκεί ό,τι μάρκα θες, σιγά. Άλλωστε πιστεύω πως οι περισσότεροι το κάνουμε. Διαμόρφωσε το δικό σου στυλ και άσε τα άλλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

MixalisLol

Νεοφερμένος

Ο MixalisLol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Με την ευκαιρία μιας και λέτε για παπούτσια, έχετε καμιά πρόταση για καλά φθηνά παπούτσια γυμναστηρίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παρήγγειλα αυτά τα αρβυλάκια σήμερα, πως σας φαίνονται?! :redface:

Τα είχε - 30% και έχουν φύγει sold out το 39 και το 40.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Παρήγγειλα αυτά τα αρβυλάκια σήμερα, πως σας φαίνονται?! :redface:

Τα είχε - 30% και έχουν φύγει sold out το 39 και το 40.
Ωραιότατα!:D
Και απ' ότι βλέπω έχουν και το νούμερό μου που δεν το βρίσκω πουθενά και κοντεύω να κυκλοφορώ ξυπόλητη σε λίγο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παρήγγειλα αυτά τα αρβυλάκια σήμερα, πως σας φαίνονται?! :redface:

Τα είχε - 30% και έχουν φύγει sold out το 39 και το 40.
Πολύ ωραία, έχω παρόμοια σε καστόρινο περσινά από pull&bear και είναι πάρα πολύ άνετα για καθε μερα.:redface:
Εντωμεταξύ από το ίδιο σάιτ ήθελα να παραγγείλω και γω σήμερα, αλλά δε μου έκατσε και δεν είχα υπομονή να περιμένω πότε θα αδειάσει το σάιτ από επισκέψεις. ΤΕΕΕΕΕς δε πειράζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Πηρα ενα oversized κασκολ,προτεινετε τροπους να το συνδυασω(υπολοιπο outfit) και πως να το φορεσω(σα κανονικο κασκολ γυρω απο το λαιμο η σαν χυτη εσαρπα πανω απο καποιο δερματινο η παλτο) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Πηρα ενα oversized κασκολ,προτεινετε τροπους να το συνδυασω(υπολοιπο outfit) και πως να το φορεσω(σα κανονικο κασκολ γυρω απο το λαιμο η σαν χυτη εσαρπα πανω απο καποιο δερματινο η παλτο) :)
Γιατί να μην το φορέσεις με όλους τους τρόπους που αναφέρεις ανάλογα την διάθεσή σου;
΄Ολοι οι τρόποι που λες, μου φαίνονται πολύ ωραίοι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πηρα ενα oversized κασκολ,προτεινετε τροπους να το συνδυασω(υπολοιπο outfit) και πως να το φορεσω(σα κανονικο κασκολ γυρω απο το λαιμο η σαν χυτη εσαρπα πανω απο καποιο δερματινο η παλτο) :)


Ο,τι και να φορέσεις θα ειναι μια χαρα πιστευω. Εχω και εγω μερικά τετοια κασκόλ και τα φοράω συνεχεια, με ο,τι και να βάλω, μου αρέσουν πολυ :happy: Απλα εγω δεν τα φοράω σαν εσαρπα, μου φαίνεται πως δεν το υποστηρίζω αυτο το στυλακι και δεν με βολεύει κιολας :P Γενικα με αυτα τα κασκόλ μ'αρεσει να φοράω ισως κάποια πιο χοντρή και φαρδιά μπλούζα απο πάνω και απο κάτω κατι πιο κολλητό, ακομα και σορτσάκια με καλσόν, μ'αρεσουν πολυ σαν outfit.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Ο,τι και να φορέσεις θα ειναι μια χαρα πιστευω. Εχω και εγω μερικά τετοια κασκόλ και τα φοράω συνεχεια, με ο,τι και να βάλω, μου αρέσουν πολυ :happy: Απλα εγω δεν τα φοράω σαν εσαρπα, μου φαίνεται πως δεν το υποστηρίζω αυτο το στυλακι και δεν με βολεύει κιολας :P Γενικα με αυτα τα κασκόλ μ'αρεσει να φοράω ισως κάποια πιο χοντρή και φαρδιά μπλούζα απο πάνω και απο κάτω κατι πιο κολλητό, ακομα και σορτσάκια με καλσόν, μ'αρεσουν πολυ σαν outfit.

ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου κ για τις ιδεες σου :)

οποια ξερει και κανα αλλο τροπο στο πως να το φορεσω ας μου πει γιατι γυρω απο το λαιμο σα φουλαρι δεν φενεται ωραιο διοτι ειναι πολυ χοντρο κασκολ σα κουβερτα(blanket scarf) και σαν εσαρπα δεν με βολευει παντα ειδικα αν εχω τσαντα πλατης οπως μπενουν τα λουρια στους ομως οπως ειναι ριχτο αυτο στη πλατη μαζευει προς τα πανω(ισως θα πρεπει να το φοραω μονο με τσαντες ωμου η να βαζω πρωτα τη τσαντα πλατης και μετα το κασκολ αν κ δε νομιζω να δειχνει ωραιο :hehe: )

το κασκολ που πηρα ειναι σαν αυτο
δηλαδη ειιναι ορθογωνιο το σχημα του και οχι τετραγωνο(ωστε να φορεσει σαν τριγωνο οπως το παρακατω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.




Πήρα αυτά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top