Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τι θα μπορούσε να φορεθεί ως καλεσμένη σε ορκωμοσία???
Προσπάθησε να μιλήσεις με τη κοπέλα που ορκίζεται ώστε να δεις στο περίπου τι θα βάλει εκείνη.
Πολύ ωραία επιλογή θα ήταν να βάλεις είτε ένα απλό φορεματάκι,είτε κάτι σε στυλ κουστούμι ☺️ προσπαθώντας πάντα να μη κλέψεις τη λάμψη του ατόμου που ορκίζεται 🥺
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Προσπάθησε να μιλήσεις με τη κοπέλα που ορκίζεται ώστε να δεις στο περίπου τι θα βάλει εκείνη.
Αγόρι θα είναι 😅
Πολύ ωραία επιλογή θα ήταν να βάλεις είτε ένα απλό φορεματάκι,είτε κάτι σε στυλ κουστούμι ☺️
Σκεφτόμουν ένα μαξι φόρεμα αλλά δεν ξέρω αν θα είναι υπερβολικό 🤔
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Φανταστικό φόρεμα, αλλά όντως είναι αρκετά έντονο για ορκωμοσία.
Σκέψου να βάλεις ένα ωραίο τοπάκι με κανένα υφασμάτινο παντελόνι,κολλητό ή ίσια γραμμή :clapup:
Ευχαριστώ! Θα ψάξω κι αν είναι θα το ανεβάσω 😅
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Έχετε πάρει ποτέ dr. Martens; Είναι οκ σαν παπούτσια ή είναι άβολα;
Θέλω κάτι σαν αυτό:
Dr Martens Holly - 679_ZOOM.jpg
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Έχετε πάρει ποτέ dr. Martens; Είναι οκ σαν παπούτσια ή είναι άβολα;
Θέλω κάτι σαν αυτό:
View attachment 121896
Έχω και μποτάκια και σανδαλια dr martens! Τα σανδάλια τους είναι πραγματικά τα πιο άνετα και ευκολοφορετα σανδάλια που έχω φορέσει ποτέ. Και τα μποτάκια είναι πολύ ωραία, απλά τα συγκεκριμένα που είχα πάρει έχουν αρκετά χοντρό πάτο και ήταν λίγο βαριά, δεν βόλευαν για παρα πολυ περπάτημα. Πιστεύω ότι έχει να κάνει με το πόδι του καθενός γιατί πολλοί λένε ότι όσο και να τα φοράνε, πάντα τους "χτυπάνε" και δεν συνηθίζει με τίποτα το πόδι τους κτλ κτλ. Εμένα μετά από 4-5 φορές μου ήταν οκ και τα σανδάλια και τα μποτάκια. Αν πάρεις τα συγκεκριμένα πες μας, έχω κάποια παρόμοια παπούτσια άλλης μάρκας, αλλά ήρθε η ώρα να τα αντικαταστήσω.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Έχω και μποτάκια και σανδαλια dr martens! Τα σανδάλια τους είναι πραγματικά τα πιο άνετα και ευκολοφορετα σανδάλια που έχω φορέσει ποτέ. Και τα μποτάκια είναι πολύ ωραία, απλά τα συγκεκριμένα που είχα πάρει έχουν αρκετά χοντρό πάτο και ήταν λίγο βαριά, δεν βόλευαν για παρα πολυ περπάτημα. Πιστεύω ότι έχει να κάνει με το πόδι του καθενός γιατί πολλοί λένε ότι όσο και να τα φοράνε, πάντα τους "χτυπάνε" και δεν συνηθίζει με τίποτα το πόδι τους κτλ κτλ. Εμένα μετά από 4-5 φορές μου ήταν οκ και τα σανδάλια και τα μποτάκια. Αν πάρεις τα συγκεκριμένα πες μας, έχω κάποια παρόμοια παπούτσια άλλης μάρκας, αλλά ήρθε η ώρα να τα αντικαταστήσω.
Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσουν πάρα πολύ, αλλά επειδή δεν είναι του στυλ μου δεν ξέρω αν θα μου πάνε:/
 

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσουν πάρα πολύ, αλλά επειδή δεν είναι του στυλ μου δεν ξέρω αν θα μου πάνε:/
Αν δεν έχεις ξαναφορέσει τέτοιο στυλ παπουτσιού, θα σου έλεγα να πας σε ένα μαγαζί και να δοκιμάσεις ένα παρόμοιο ζευγάρι για να δεις πώς νιώθεις. Έχει να κάνει με το αν μπορείς να το υποστηρίξεις και αν ταιριάζει κάπως με το στυλ σου, αν δεις ότι νιώθεις καλα θα σου ελεγα να τα αγοράσεις.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Θα ήθελα τρελά μια φορά να ντυθώ έτσι, είναι πολύ γουστόζικο σε γυναίκα

876a444f2a5432b0b41bb457806f6c63.jpg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ποιο είναι καλύτερο; βρίσκομαι σε δίλημμα🤔
Screenshot_2023-10-08-18-29-51-717_com.android.chrome.jpg

Picsart_23-10-08_16-16-21-483.jpg
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το πρώτο έχει πολλή πληροφορία.
Καλύτερα το δεύτερο
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
αχ εμένα το πρώτο μου αρέσει, μήπως όμως είναι λίγο υπερβολή;
Κι εμένα το πρώτο μού αρέσει πιο πολύ. Είναι πιο σικ και πιο πρωτότυπο. Τονίζει ωραία και το μπούστο, χωρίς να το εκθέτει (όπως το δεύτερο...)...

"Πληροφορία" έχει, ναι. Κι εκεί είναι η ομορφιά του. Το κάτω μέρος δε, είναι απλό. Οπότε ισορροπεί η κατάσταση...

Εκτός αυτού δε θα φορέσεις κοσμήματα, κ.λπ...
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Κι εμένα το πρώτο μού αρέσει πιο πολύ. Είναι πιο σικ και πιο πρωτότυπο. Τονίζει ωραία και το μπούστο, χωρίς να το εκθέτει (όπως το δεύτερο...)...
Ναι κυρίως για αυτό μου αρέσει αυτό, το άλλο παρά είναι για το σώμα μου 😂 (έχω σχετικά μεγάλο στήθος)
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
Ναι κυρίως για αυτό μου αρέσει αυτό, το άλλο παρά είναι για το σώμα μου 😂 (έχω σχετικά μεγάλο στήθος)
Αν έτσι, είναι ό,τι πρέπει το πρώτο...

Και το δεύτερο καλό είναι, απλά πιο συνηθισμένο. Γιατί, λοιπόν, να μην πας σε κάτι πιο πρωτότυπο (όπως το πρώτο...). Μπορείς να το υποστηρίξεις, οπότε...
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top