Λατρεία ποδιών

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
το μονο που μου αρεσει ειναι το μεγεθος!! Ευχαριστω, παιδια για τις διαφορετικες και παμπολες αποψεις σας αλλα οχι και ομοφυλοφιλια.....δεν νομιζω..απλα πρεπει να ειναι ψυχολογικο (φετιχ) εχω κανονικη σχεση με κοπελα και ειμαστε μια χαρα. αντιθετως ενας αντρας δεν με ελκει καθουλου ερωτικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
καλησπέρα, έχω το ίδιο θέμα με τον φίλο που άνοιξε το θέμα (με τις γυναίκες φυσικά :P)!
είναι καθαρά θέμα προτίμησης και είναι φυσιολογικό! βέβαια δεν το έχω πει πουθενά γιατί δεν θα ένιωθα άνετα (omg το λέω στο ιντερνετ! ...αγαπημένη ανονυμία)!
απ'την μια έχω +1 σημείο που μ'αρέσει σε μια γυναίκα (πέραν των κλασσικών) αλλά απ την άλλη καμιά φορά είναι δύσκολο γιατί την επιθυμία για το συγκεκριμένο σημείο δύσκολα την ικανοποιείς.
φυσικά και ντρέπομαι να το πω στην κοπέλα μου, γι αυτό θα ήθελα να ρωτήσω τις κοπέλες του foroum το πως τους φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
τι σε γοητεύει (ερεθίζει) ακριβώς στο γυναικείο πόδι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
καλησπέρα, έχω το ίδιο θέμα με τον φίλο που άνοιξε το θέμα (με τις γυναίκες φυσικά :P)!
είναι καθαρά θέμα προτίμησης και είναι φυσιολογικό! βέβαια δεν το έχω πει πουθενά γιατί δεν θα ένιωθα άνετα (omg το λέω στο ιντερνετ! ...αγαπημένη ανονυμία)!
απ'την μια έχω +1 σημείο που μ'αρέσει σε μια γυναίκα (πέραν των κλασσικών) αλλά απ την άλλη καμιά φορά είναι δύσκολο γιατί την επιθυμία για το συγκεκριμένο σημείο δύσκολα την ικανοποιείς.
φυσικά και ντρέπομαι να το πω στην κοπέλα μου, γι αυτό θα ήθελα να ρωτήσω τις κοπέλες του foroum το πως τους φαίνεται!

Σε αρέσει το μεγάλο πόδι (40+) στις γυναίκες; :hmm:
Εγώ νόμιζα ότι στους άνδρες αρέσουν τα μικρά γυναικεία πόδια (36-37) και περιποιημένα... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
παρεξήηηγησηηη, όχιιι! δεν έχω κανένα κόλλιμα με το μέγεθος, και όντως το μικρό είναι πιο ωραιο!
ακούω απόψεις,..(απο κορίτσια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα ότι στους άνδρες αρέσουν τα μικρά γυναικεία πόδια (36-37) και περιποιημένα... :worry:

αυτό μας αρέσει :P :D :vroum:

(όπως και τα καθαρά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
παρεξήηηγησηηη, όχιιι! δεν έχω κανένα κόλλιμα με το μέγεθος, και όντως το μικρό είναι πιο ωραιο!
ακούω απόψεις,..(απο κορίτσια)
α.. ok then.. δεν είναι κακό να δίνεις προσοχή στα πόδια.. (εγώ ας πούμε έχω θέμα με τα δάχτυλα και το σχήμα των νυχιών)

αυτό μας αρέσει :P :D :vroum:

(όπως και τα καθαρά)

οκ... γιατί τρόμαξα για μία στιγμή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
παρεξήηηγησηηη, όχιιι! δεν έχω κανένα κόλλιμα με το μέγεθος, και όντως το μικρό είναι πιο ωραιο!
ακούω απόψεις,..(απο κορίτσια)
φυσικά και ντρέπομαι να το πω στην κοπέλα μου, γι αυτό θα ήθελα να ρωτήσω τις κοπέλες του foroum το πως τους φαίνεται!
Καταρχάς να το πείς στην κοπέλα σου.
Γιατί ντρέπεσαι? Ζευγάρι δεν είστε?
Αν της το πείς και δεν της αρέσει,έτσι ώστε να το δοκιμάσει κιόλας,τότε πάσο.
Αν της το πείς και σε "κράξει" ή σχηματίσει κακή εντύπωση,
τότε απλά δεν έχει ιδέα όσο αφορά το γεγονός ότι πολλοί άνθρωποι φτιάχνονται με διαφορετικά πράγματα.
Ίσως κάποιες φορές και πιο..."ασυνήθιστα".
(Αν και εγώ δεν το βρίσκω και τόσο ασυνήθιστο)
Όσο αφορά την γνώμη μας τώρα,εγώ προσωπικά δεν νομίζω να είχα κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
(εγώ ας πούμε έχω θέμα με τα δάχτυλα και το σχήμα των νυχιών)
τι εννοείς;
Καταρχάς να το πείς στην κοπέλα σου.
Γιατί ντρέπεσαι? Ζευγάρι δεν είστε?
Αν της το πείς και δεν της αρέσει,έτσι ώστε να το δοκιμάσει κιόλας,τότε πάσο.
Αν της το πείς και σε "κράξει" ή σχηματίσει κακή εντύπωση,
τότε απλά δεν έχει ιδέα όσο αφορά το γεγονός ότι πολλοί άνθρωποι φτίαχνονται με διαφορετικά πράγματα.
Ίσως κάποιες φορές και πιο..."ασυνήθιστα".
(Αν και εγώ δεν το βρίσκω και τόσο ασυνήθιστο)
Όσο αφορά την γνώμη μας τώρα,εγώ προσωπικά δεν νομίζω να είχα κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα.
κοίτα θα το κάνω κάποια στιγμή, απλά δεν νομίζω να νιώσει άνετα αν πω κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αμά σου βγαίνει μόνο με κορίτσια,εμένα δε μου ακούγεται και τόσο περίεργο...Και φυσικά δε θα με χάλαγε να μου έλεγε κάτι τέτοιο ο φίλος μου!Ίσα ίσα που θα είναι καλύτερα να της το πεις γιατί θα ξέρει κι αυτή πού να εστιάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
τι εννοείς;

Εννοώ ότι προσέχω αυτά τα σημεία σε έναν άνδρα... Μπορώ να ξενερώσω εύκολα απο κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
υπάρχει κάποια που θα της άρεσε και δεν θα χε απλά πρόβλημα :P ?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Σε αρέσει το μεγάλο πόδι (40+) στις γυναίκες; :hmm:
Εγώ νόμιζα ότι στους άνδρες αρέσουν τα μικρά γυναικεία πόδια (36-37) και περιποιημένα... :worry:

τι εννοείς μικρό πόδι...αντε το περιποιημένα εννοείται..αλλά το μικρό...Δηλαδή μια γυναίκα πάνω 1.72 πόσο μικρό πόδι ν έχει και που είναι το μεμπτό σ αυτό...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
τι εννοείς μικρό πόδι...αντε το περιποιημένα εννοείται..αλλά το μικρό...Δηλαδή μια γυναίκα πάνω 1.72 πόσο μικρό πόδι ν έχει και που είναι το μεμπτό σ αυτό...??

Μικρό πόδι είπα ότι θεωρείται το -37.
Κανονικό το 38-39.
Και μεγάλο το 40+.

Δηλαδή αν μία κοπέλα είναι 1.80 (πχ) πρέπει απαραίτητα να φοράει και 40+ νούμερο; Not really... Η κολλητή μου είναι 1.79 και φοράει 38 (ίδιο νούμερο με εμένα, που είμαι 1.68 ).
Φυσικά αν μία κοπέλα φοράει 40+ δε συνεπάγεται ότι είναι και αντιαισθητικό (ειδικά αν είναι προσεγμένα κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εγώ πάπια το λέω αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι θέλει να πει ο ποιητής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εσύ τι καταλαβαίνεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τίποτα, γι'αυτό ρωτάω. Πού απευθύνεσαι και σε τι απαντάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Φυσικά αν μία κοπέλα φοράει 40+ δε συνεπάγεται ότι είναι και αντιαισθητικό (ειδικά αν είναι προσεγμένα κτλ).
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
εγώ πάπια το λέω αυτό

E όχι και πάπια...Δεν είπα να έχει πλατυποδία, απλά να είναι μακρύ το πέλμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top