Μαγαζί για πάρτι Μασκέ

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Με έβαλαν να βρω μαγαζί για απόψε όπου να κάνει πάρτι μασκέ. Για Αθήνα... Έχετε τίποτα καλό υπόψη? Το google δε βοηθάει και πρέπει να βρω κάτι τις επόμενες ώρες. Έλεγα μήπως γνωρίζει κάποιος κανένα event... Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Ευχαρίστως να σε βοηθούσα αλλ δεν ξέρω τα κατατόπια σε εκείνη την μεγαλούπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Με έβαλαν να βρω μαγαζί για απόψε όπου να κάνει πάρτι μασκέ. Για Αθήνα... Έχετε τίποτα καλό υπόψη? Το google δε βοηθάει και πρέπει να βρω κάτι τις επόμενες ώρες. Έλεγα μήπως γνωρίζει κάποιος κανένα event... Ευχαριστώ :)

δε γνωρίζω ούτε εγώ κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά αν είσαστε μεγάλη παρέα και είσαστε όλοι ντυμένοι, σε όποιο μαγαζί και να σκάσετε όλοι μαζί, θα το μετατρέψετε μόνοι σας σε πάρτυ μασκέ και σε great event ΑΝ και εφόσον γουστάρετε το τζέρτζελο και το σαματά :D

Πάντως μια βόλτα στην Πλάκα και μετά ποτό σε κάποιο μαγαζί στου ψυρρή, μάλλον θα σας αποζημιώσει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
δε γνωρίζω ούτε εγώ κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά αν είσαστε μεγάλη παρέα και είσαστε όλοι ντυμένοι, σε όποιο μαγαζί και να σκάσετε όλοι μαζί, θα το μετατρέψετε μόνοι σας σε πάρτυ μασκέ και σε great event ΑΝ και εφόσον γουστάρετε το τζέρτζελο και το σαματά :D

Πάντως μια βόλτα στην Πλάκα και μετά ποτό σε κάποιο μαγαζί στου ψυρρή, μάλλον θα σας αποζημιώσει ;)

Κοίτα, αυτός είναι ο σκοπός και θα είναι όλοι ντυμένοι αλλά είμαστε λίγα άτομα (5 ή 6) οπότε θα γίνουμε ρεζίλι αν σκάσουμε σε κανονικό μαγαζί. Πάντως καλή ιδέα. Αν δε βρω κάτι θα τους το προτείνω. Έτσι θα τη γλιτώσω με αυτό (δύο μέρες μου το έχουν πει) και θα βγω και από πάνω (θα τους λέω ξενέρωτους και ντροπαλούς) :D

Ευχαριστώ πολύ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top