Μαζί σου

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά, τι να σας πω... είδα λίγο και το βρήκα απαράδεκτο.
Δηλαδή το πρώτο επεισόδιο ήταν χάλια, όλο δραματική μουσική και σκοτάδια... αλλά γενικά, σιγά τ' αυγά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Παντως το τραγουδι της σειρας ειναι πολυ καλο!!Τωρα η σειρα ενταξει βλεπεται αλλα δεν ειναι να τρελαινεσαι κιολας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω σημερα ανυπομονω παντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Σήμερα δεν ήταν και τόσο καλό το επεισοδιο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ο αστυνομος με τη σοφια ηταν χμμμ.... καλοι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Αυτός ο αστυνόμος μου θυμίζει πολύ τον Γιώργο Χρήστου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οσο παει, τοσο πιο πολυ μου αρεσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
χθες ήταν το τελευταίο επεισόδιο που κράτησε περίπου 2 ώρες. Ήταν πολύ καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τι εγινε το ξεχασα:/: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
τι εγινε το ξεχασα:/: :(

Στο τέλος αποκαλύφθηκε ότι ο αστυνομικός είναι ο πατέρας του και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Στο τέλος αποκαλύφθηκε ότι ο αστυνομικός είναι ο πατέρας του και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα!:)

Α! αστυνομικός ήταν; Θα ορκιζόμουν οτι ήταν ο Λάζαρος :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γαμωτο το ξεχασα... δεν το ειδα το 2ωρο....
γαμωτοοοοο!
ριξτε μια περιληψουλα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω ειδα λιγο και δεν το πιασα.. Το αυτοκινητο επεσε μεσα στη λιμνη/ποταμι γουατεβερ, κλαιγανε κανανε ρανανε νομιζοντας οτι πεθανε το παλιεκαρι κι αυτο εμφανιστηκε σ'εκεινο το εκκλησακι μετα; Κι η μονη τους αντιδραση ηταν να μη σκοτωσει τον πατερα-αστυνομικο, κι οχι "ουαου αναστηθηκε";; Η εχασα σκηνες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μισα μας τα λεςς!!!

αντε ας πει καποιος που το δε ολο, εχουμε αγωνια εδω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτο που καταλαβα εγω ηταν οτι επεσε ενα κυνηγητο παλι με τον πιτσιρικα, παλι κατι θελαν να τους χωρισουν με την τυπισσα, τον κυνηγουσε η πολιτσια-καβατζωσε ενα αυτοκινητο με το οποιο βουτηξε στο λιμνοποταμο που ειπα παραπανω. Μετα εκει που ηταν σ'ενα εκκλησακι και παρακαλουσαν να εμφανιστει, εμφανιζεται τελικα, και παει ο μπαμπας να του πει ποιος ειναι, κι αυτος τον πυροβολει. Μετα ανασταινεται ο μπαμπακος-αστυνομικος και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα. Αυτα πανω κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
axaxa
λιγο αστειο το τελος ε?
χμ, περιμενα κατι καλυτερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Αυτο που καταλαβα εγω ηταν οτι επεσε ενα κυνηγητο παλι με τον πιτσιρικα, παλι κατι θελαν να τους χωρισουν με την τυπισσα, τον κυνηγουσε η πολιτσια-καβατζωσε ενα αυτοκινητο με το οποιο βουτηξε στο λιμνοποταμο που ειπα παραπανω. Μετα εκει που ηταν σ'ενα εκκλησακι και παρακαλουσαν να εμφανιστει, εμφανιζεται τελικα, και παει ο μπαμπας να του πει ποιος ειναι, κι αυτος τον πυροβολει. Μετα ανασταινεται ο μπαμπακος-αστυνομικος και ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα. Αυτα πανω κατω.

Ε υποτίθεται ότι τον πέτυχε κάπου στο χέρι νομίζω!!!Γι αυτό και αναστήθηκε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου άρεσε Πάρα πολύ!!! Αυτές οι εικόνες ήταν απίστευτες και ένας βασικός λόγος που δεν το έχασα σχεδόν ούτε 2 φορές όλο τον χρόνο. Το τέλος μου άρεσε πολύ.
Άφησε να εννοηθεί ότι ενώ η κοπέλα γύρισε στην οικογένειά της και το αγόρι έμαθε ότι ο αστυνομικός είναι πατέρας του και θα ζούσε μαζί τους (και με την γκόμενα που είχε μαζί).. ότι τα παιδιά θα συνέχιζαν τη σχέση τους. Τελείωσε δείχνοντάς τους να πλατσουρίζουν στα νερά και να κάνουν έρωτα στο ηλιοβασίλεμα.
Στο τέλος αναφέρει ότι ο πραγματικός Άρης με την κοπέλα του έζησαν μαζί 63 χρόνια. (Αληθινή ιστορία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα σοβαρα μιλας?
ανατριχιασα τωρα ρε χαμστερ...

δλδ ο αστυνομος με τη σοφια και η πιτσιρικα με τον αρη, συζουσαν τελικα?

η μανα της, η πολιτικος?

το οτι πυροβολησε ο αρης τον αστυνομικο, που αναφερθηκε παραπανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top