Μεταλλικό ή ξύλινο κρεβάτι;

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.


Μεταλλικό με κουνουπιέρα για όλο το χρόνο. ( η οποία γίνεται και μυγιέρα και φυσικά προστασία από το μάτι :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
χαχαχαχ σωστος!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πετρινο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
κι εγω προτιμω το μεταλλικο...βολευει περισσοτερο σε πιο πολλα πραγματα:);)κι εγω στο σπιτι μου ξυλινο εχω βεβαια αλλα προσφατα το αλλαξα και πηρα μεταλλικο....και στο εξοχικο μεταλλικο....βεβαια τα πιο καινουργια αυτα που λεμε οτι ειναι της μοδας τωρα ειναι πολυ ωραια αλλα καποια στιγμη και αυτα τριζουν...και τα ξυλινα τριζουν ευκολοτερα απο τα μεταλλικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λιγη επιπλεον φαντασια για μενα πλιζ :

Φουτουριστικό-επιστημονικό : Μαγνητικό. Σηκωνει 1900 κιλά, οπότε κάνει και για να σηκωνω το αμαξι.






Με απλά κολπάκια στον φωτισμο :



Για εξοικονομηση χωρου :



Μinimalistic :




Cool : (στεκεται σουζα)



Για ρωμαικά οργια με χλαμυδες κλπ :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λιγη επιπλεον φαντασια για μενα πλιζ :


Με απλά κολπάκια στον φωτισμο :


Ειλικρινα αυτο μου αρεσει πολυ...αναφερομαι στο κατω μερος. Το υπολοιπο θελει αλλαγες! :redface::P:)







Και αυτο καλο...:)


Αυτο που αρεσει περισσοτερο απ' ολα...:redface:

(λορυ, μην πεις ουτε οτι οτι το ηξερες, αλλα ουτε και οτι το φανταστηκες!!!:P)


Για ρωμαικά οργια με χλαμυδες κλπ :


Δεν ξερω εαν κανει για ρωμαικα οργια, αλλα για τα δικα μου μια χαρα ειναι! :redface::P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αχ τι καλό! Σκουπίζεται εύκολα από κάτω, αλλά για extreme sports δεν μου φαίνεται πολύ κατάλληλο... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Λιγη επιπλεον φαντασια για μενα πλιζ :

Φουτουριστικό-επιστημονικό : Μαγνητικό. Σηκωνει 1900 κιλά, οπότε κάνει και για να σηκωνω το αμαξι.






Με απλά κολπάκια στον φωτισμο :



Για εξοικονομηση χωρου :



Μinimalistic :




Cool : (στεκεται σουζα)



Για ρωμαικά οργια με χλαμυδες κλπ :
Sorry ,no like σε ολα ....το μονο που μου αρεσει ειναι αυτο της παραλιας ,για χαλαρωση ,μασαζακι και ατελειωτο χουζουρι διπλα στο κυμα...Ta υπολοιπα συγγνωμη αλλα δεν εχουν καθολου φινετσα...λες και ειναι της Ν@@@@Τ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν ξερω τι εννοεις εσυ με το "φινετσα" αλλα καθοτι ιταλικη λεξη, και σημαινει λεπτοτητα, θα διαφωνησω (το ασανσερ και αυτο με τα φωτα, οκ, ναι, δεν εχουν κατι ιδιατερα σαν κρεβατια, αλλά προφανως δε τα εβαλα γιαυτο). Φυσικα, γουστα ειναι αυτα, και απλα βρηκα στα γρηγορα καποια κρεβατακια για να σπασουμε τη μονοτονια του κλασσικου που εβλεπα στα προηγουμενα ποστς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δεν ξερω τι εννοεις εσυ με το "φινετσα" αλλα καθοτι ιταλικη λεξη, και σημαινει λεπτοτητα, θα διαφωνησω (το ασανσερ και αυτο με τα φωτα, οκ, ναι, δεν εχουν κατι ιδιατερα σαν κρεβατια, αλλά προφανως δε τα εβαλα γιαυτο). Φυσικα, γουστα ειναι αυτα, και απλα βρηκα στα γρηγορα καποια κρεβατακια για να σπασουμε τη μονοτονια του κλασσικου που εβλεπα στα προηγουμενα ποστς.
Οντως τα γουστα ειναι γουστα ....και οκ παω πασο αν ηθελες να σπασεις το κλασσικο..απλως εγω ακριβως εκει στο ελαφρυ κλασσικο γαλλικο στυλ (province κυριως) αποδιδω τη φινετσα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Guys & Dolls, μην αγχεστε!
Περι ορεξεως...ξερετε!

:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Προτιμω τα μεταλλικα!!Ειδικα αυτο...
View attachment 39549
Αχχχχχ και να το χα....:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
εχω ξυλινο!! μ αρεσιυν περισοτερο σαν στυλ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

Τα μεταλλικά κρεβάτια έχουν φανταστικά κομμάτια, πολλά όμως απόαυτά κάνουν αρκετούς θορύβους και είναι λίγο σπαστικό αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Αναλόγως την ποιότητα του κρεβατιού!! Εμένα δεν κάνει καθόλου θόρυβο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Πριτιμω ξυλινο...Θυμιζει αλλη εποχη και νομιζω οτι σου δινει πιο πολυ ασφαλεια...Θες να χωθεις,να ξαπλαρεις και να μην σε ενοχλησει ΚΑΝΕΙΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Αναλόγως την ποιότητα του κρεβατιού!! Εμένα δεν κάνει καθόλου θόρυβο!!!




Μου φαίνετε ότι δεν το έχεις ζορίσει :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Μου φαίνετε ότι δεν το έχεις ζορίσει :panwkatw:



χαχαχαχ ναι!!!και το δικο μου κανει κατι τριξιματακια τωρα τελευταια!!!!:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μου φαίνετε ότι δεν το έχεις ζορίσει :panwkatw:

Κάνεις λάθος!!! Το χω ζορίσει, αλλα μετά δεν ακούγεται τίποτα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Κάνεις λάθος!!! Το χω ζορίσει, αλλα μετά δεν ακούγεται τίποτα!!;)




Καλά εντάξει μη κάνεις έτσι, :redface: κάνω λάθος.

Και με 3 θαυμαστικά!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 17 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top