Μεταξύ γονέων

muarmar

Νεοφερμένος

Η muarmar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
απο τοτε που εγινα μελος σ'ενα "συλλογο" γονεων -που το κανω για πρωτη φορα- διαπυστωσα απο τους υπολοιπους μια δυσπιστια να το πω μια αρνηση σε καποιον νεοφερτο δεν ξερω...
παντως οι γατεσ δεν εχουν τετοιο χαρακτηρα και ουτε και γω ειχα τετοια διαθεση...
το κυριο χαρακτηριστικο της γατας ειναι η ελευθερια βουλησης και η ανεξαρτησια της...ετσι λειτουργω και γω...
μεσα σε μια βδομαδα με χαρακτηρισαν καποιοι μπερδεμενη , αψυχη και κουτη....
δεν ειχα το κοριτσι μου 8 χρονια για να ρθει μερα που θα με βγαλουν οτι δεν γνωριζω την ψυχολογια της γατας μου η' το τι ειναι καλο για την υγεια της...
οι φιλοζωοι υπιτιθεται οτι εχουν ευγενη αισθηματα...αυτο τελικα ισχυει μονο για τις γατες μας?και οχι για τους ανθρωπουσ?
ευχαριστω που ειχα την ευκαιρια να εκφραστω και ξερω ηδη τις αντιδρασεις...
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα τίποτα,μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής;Για σύλλογο γονέων για το παιδάκι σου εννοείς;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

muarmar

Νεοφερμένος

Η muarmar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μεταφορικα μιλουσα...καθολου confused
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
ΟΚ,δε γνωρίζω το θέμα και δεν καταλαβαίνω τι λες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
προφανώς αναφέρεσαι στο φορουμ εδω (αν καταλαβα καλά). Συγνωμη αλλα δεν έχω καταλαβει αν εγινε κατι..παντως δεν νομιζω κανείς να είχε την προθεση να σε προσβάλει...αυτό που μας ενώνει ειναι η κοινη μας αγαπη αυτο δεν παει να πει οτι ταιριαζουμε όλοι με όλους, ούτε και οτι έχουμε τις ίδιες αποψεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Και εγώ που κάτι τέτοια τα πιάνω.....:P

.. δεν κατάλαβα....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivikos

Νεοφερμένος

Ο Vivikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
προφανώς αναφέρεσαι στο φορουμ εδω (αν καταλαβα καλά). Συγνωμη αλλα δεν έχω καταλαβει αν εγινε κατι..παντως δεν νομιζω κανείς να είχε την προθεση να σε προσβάλει...αυτό που μας ενώνει ειναι η κοινη μας αγαπη αυτο δεν παει να πει οτι ταιριαζουμε όλοι με όλους, ούτε και οτι έχουμε τις ίδιες αποψεις..

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τη σειρά μου. Ειδικά εγώ που έγινα μέλος πρόσφατα και καλά καλά δεν έχω μάθει τα μέλη, μπορώ να πω ότι κάθε άλλο παρα δισπιστία εκφράζουν τα άλλα μέλη. Εγώ ένα post για άρρωστο γατάκι έβαλα και ''τσακίστηκαν'' τα παιδιά να βοηθήσουν. Μήπως έχει γίνει κάποια παρεξήγηση;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα ρωτήσω μήπως έχεις πρόβλημα στο σύλλογο γονέων;για εκεί ναι το καταλαβαίνω και υπάρχει μεγάλη διαφορά και μπορώ να σου πω πολλά.
Εδώ δεν νομίζω κάποιος να σε κακοπήρε,οι διαφορετικές απόψεις αποτελούν και την ελευθερία του λόγου.
Βοήθησε μας να σε καταλάβουμε για να σε βοηθήσουμε.:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
απο τοτε που εγινα μελος σ'ενα "συλλογο" γονεων -που το κανω για πρωτη φορα- διαπυστωσα απο τους υπολοιπους μια δυσπιστια να το πω μια αρνηση σε καποιον νεοφερτο δεν ξερω...
παντως οι γατεσ δεν εχουν τετοιο χαρακτηρα και ουτε και γω ειχα τετοια διαθεση...
το κυριο χαρακτηριστικο της γατας ειναι η ελευθερια βουλησης και η ανεξαρτησια της...ετσι λειτουργω και γω...
μεσα σε μια βδομαδα με χαρακτηρισαν καποιοι μπερδεμενη , αψυχη και κουτη....
δεν ειχα το κοριτσι μου 8 χρονια για να ρθει μερα που θα με βγαλουν οτι δεν γνωριζω την ψυχολογια της γατας μου η' το τι ειναι καλο για την υγεια της...
οι φιλοζωοι υπιτιθεται οτι εχουν ευγενη αισθηματα...αυτο τελικα ισχυει μονο για τις γατες μας?και οχι για τους ανθρωπουσ?
ευχαριστω που ειχα την ευκαιρια να εκφραστω και ξερω ηδη τις αντιδρασεις...
:hmm:

:blink::blink::blink::blink: Πες μας πότε έγιναν αυτά.....έψαξα στα μηνύματά σου και δεν τα βρήκα πουθενά....συγνώμη αν δεν είδα καλά:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μα και εγώ τα ειδα γιατί έχω χάσει επεισόδεια,γιαυτό και είπα για το σύλλογο γονέων,άλλωστε και ο τίτλος εκεί μας πηγαίνει.:hmm::hmm::hmm::hmm:Ας περιμένουμε να δούμε τι θέλει να μας πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niaourini2_2

Νεοφερμένος

Η niaourini2_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ε??κριμα να γινονται παρεξηγησεις χωρις να το καταλαβαινει και ο αλλος κιολας..για να δουμε..:|:|:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia alex

Νεοφερμένος

Η georgia alex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγω παντως που κοιταξα τα μνμ της muarmar καταλαβα οτι μαλλον παρεξηγηση εχει γινει κι αυτο γιατι διορθωθηκε για τους λατινικους χαρακτηρες(και ειναι κανονισμος) και γιατι για καποιες αποψεις της εκφραστηκαν διαφορετικες αποψεις(κουρεμα γατας κλπ.),κατι απολυτα δημοκρατικο απ'τη στιγμη που δεν ηταν ουτε επικριτικα ουτε προσβλητικα τα σχολια...Muarmar,μην το παιρνεις ετσι,κανενας εδω μεσα δεν ειναι ουτε προκατειλημμενος ουτε ''ξερολας'',ολοι (εκτος απ'τους γιατρους) πιστευω πως εμπειρικα εκφερουμε τη γνωμη μας..:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top