Μετατροπές αρχείων video

john.k0706

Νεοφερμένος

Ο john.k0706 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εχω κατεβασει το divx converter αλλα μου κολλαει. Υπαρχει κανενα αλλο δωρεαν προγραμμα για να μετατρεπω αρχεια avi σε Divx ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
εγω εχω το convertXtoDVD, καλο πρεπει να ειναι αν και βαριεμαι να διαβασω τις οδηγιες για να μπορεσω να το χρησιμοποιησω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daniel10

Νεοφερμένος

Ο daniel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Μηπωs ξερει καποιοs καμια σελιδα για κατεβασμα παιχνιδιων για ps2 αλλα με rapidshare?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ο ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Για μετατροπες είναι πολυ καλό και το total video converter.οΟποιος το θέλει ας κανει ενα πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω εαν ξέρει κανείς κάποιο δωρεάν πρόγραμμα αναπαραγωγής avi διότι το winamp και το gom δεν μου το αναπαράγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω εαν ξέρει κανείς κάποιο δωρεάν πρόγραμμα αναπαραγωγής avi διότι το winamp και το gom δεν μου το αναπαράγουν...

Για την ακρίβεια δεν το ρωτάς "σωστά", δες σχόλιο του anarki σε προηγούμενη page ( Το AVI είναι container αρχείο που σημαίνει οτι μπορεί να περιέχει video σε διάφορα formats, πχ DivX, Xvid κτλ.) πάντως για "ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΑ " δοκίμασε το vlc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derve25

Νεοφερμένος

Ο derve25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θελω να κατεβασω ενα προγραμμα για να αλλαξω τον τυπο του video
:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ ψάχνω πρόγραμμα να μετατρέπει τα βίντεο του κινητού(Sony Ericson & Nokia) σε βίντεο που να μπορεί να αναγνωρίζει ο υπολογιστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Mobile Media Converter !!! Απλό και εύχρηστο. Όλες οι μορφές για video και μουσική στο χέρι σου.
3gp, avi, WMA, mp3, Wave video, MPEG 1/2, WMV, Flash video, mp4 etc
Για Windows
https://www.softpedia.com/progDownload/Mobile-Media-Converter-Download-71342.html
Για Linux
https://linux.softpedia.com/progDownload/Mobile-Media-Converter-Download-44272.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εγώ ψάχνω πρόγραμμα να μετατρέπει τα βίντεο του κινητού(Sony Ericson & Nokia) σε βίντεο που να μπορεί να αναγνωρίζει ο υπολογιστής.

Flv δεν είναι του κινητού σου Μαρουλάκι?Κατέβασε έναν flv player για το pc.
Προτείνω vlc που είναι free και παιζει τα πάντα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Flv δεν είναι του κινητού σου Μαρουλάκι?Κατέβασε έναν flv player για το pc.
Προτείνω vlc που είναι free και παιζει τα πάντα:no1:
Το vlc έχω αλλά δεν παίζει του κινητού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ρε παιδιά κάποιο απ΄πο αυτά τα προγκς ισχύουν και για τραγούδια ??? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Το vlc έχω αλλά δεν παίζει του κινητού.
Flv είναι του κινητού?Λογικά ναι οπότε αποκλείεται να μην τα παίζει αφού λεει ότι τα υποστηρίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Flv είναι του κινητού?Λογικά ναι οπότε αποκλείεται να μην τα παίζει αφού λεει ότι τα υποστηρίζει...
Δεν πρέπει αν είναι flv. Θα δω και θα σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγψ προτεινω το Format Factory.Ευχρηστο και ιδιαιτερα αποτελεσματικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από stathisdim:
Εγω προτεινω το Format Factory.Ευχρηστο και ιδιαιτερα αποτελεσματικο.

+1.Πολύ καλό πρόγραμμα.Απο τα καλύτερα που έχω βρει και είναι και δωρεάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ή Magic Video Converter... εγώ αυτό χρησιμοποιώ και απομονώνω και τον ήχο καμιά φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ πάντως σου προτείνω να κατεβάσεις το πρόγραμμα:"TubeHunter Ultra"

Είναι φοβερό... Ανοίγεις το πρόγραμμα και σερφάρεις σε όποια σελίδα παίζει βίντεο του στύλ youtube(το πρόγραμμα έχει μια ατελίωτη λίστα απο sites που υποστυρίζει) και στην συνέχεια σε ρωτάει το πρόγραμμα αν θέλεις να κατεβάσεις το βίντεο και σε τι τύπο αρχείου θέλεις(εδώ γίνετε πανικός, έχει σχεδόν τα πάντα, μέχρι και 3gp έχει για να το βάλεις στο κινητό)

Μπορείς να το κατεβάσεις απο εδώ:https://www.download.com/3120-20_4-0.html?tg=dl-20&qt=TubeHunter Ultra&tag=srch


φίλε,
επειδή με ενδειαφέρει αυτό που λες, πατησα το λινκ και δε βγαζει τίποτα, ( με βγζει σε ενα ψαχτιρη και λεει πως κάνω λάθος αναζήτηση) μπόρεις λίγο να το ψάξεις και να μου πεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top