Με απόφαση του Ε.Σ.Ρ. "Η Στιγμή της αλήθειας" ΚΟΒΕΤΑΙ οριστικώς

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ίσως ο cris@tos έχει δίκιο στο γεγονός ότι δεν μπορεί ένα συμβούλιο να καθορίζει τι είναι ηθικό και τι όχι..Από εκεί και πέρα το ιδανικότερο για μένα θα ταν να μεταφερθεί σε ζώνη 'ακατάλληλη' για ανηλίκους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Αυτες οι σοβαροτερες εκπομπες που λες κοπηκαν απο τους καναλαρχες.Δικια τους επιχειρηση ειναι και κοβουν οτι θελουν.Αλλο ομως να υπαρχει μια αρχη η οποια αυτοβουλως κρινει τι ειναι ηθικο και τι οχι.Αυτο ειναι λογοκρισια.

Λογοκρισία υπάρχει παντού. Όταν ακούς τις ειδήσεις και σου λένε ο Τάδε παντρεύτικε την τάδε, σε κρατικό κανάλι, τι να πεις? Αυτό δεν είναι λογοκρισία? Τυποποιούν τις ειδήσεις, και τις παρουσιάζουν σε εμάς όπως θέλουν, και μάλιστα σε κρατικό κανάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Μήπως γκρινιάζουμε για να γκρινιάζουμε;;; Με κάθε τρόπο κάποια στιγμή πρέπει να μπαίνουν όρια. Από κάπου θα γίνεται η αρχή. Ό,τι ΄ταν πολύ ξαφνικό ναι, αλλά δε πήγαινε αύριο. Επιλογή του άλλου να ξευτιλίζεται και επιλογ΄δικιά σου να βλέπεις, αλλά σε καμία περίπτωσ δεν είναι ωραίο να γελάς με τα χάλια ή την τρέλα του άλλου.

Και με έναν τρελό να γελάς δε θα το καταλάβει. Ωστόσο είναι πολύ αγενές να γελάς με την ασθένει ατου άλλου ακόμ κι αν ο άλλος δεν το αντιλαμβάνεται.Το ίδιο και εδώ.

Επιλογή του καθενός τι θα βλέπει και επιλογή του καθενός που θα συμμετάσχει αλλά υπάρχουν όρια, και δε γίνεται να γελά ο άλλος με τα προσωπικά του άλλουμ ακόμη και αν εκείνος το επέλεξε να τα αποκαλύψει δημοσίως...
Κι εγώ σας λέω δε συμμετέχετε, ούτε ασφαλώς οι γονείς σας αλλά συμμετείχε ο θείος σας θα σας άρεσε;
Επιλογή του θα σας πω εγώ ο "φιλελεύθερος". Ωστόσο όμως δε θα σας αρέσει. Οπότε μη λέτε ότι η αρχή αυθαιρετεί.

Αυτοί που συμμετέχουν έχουν παιδιά, ανήψια, γιαγιάδες (αυτό μου 'ρθε) που σίγουρα δε φταίνε σε τίποτα... Δεν είναι ωραίο να γελάς με τα χάλια του άλλου...Με τν ίδια λογική ο κλέφτης κλέβει με δικιά του επιλογή. δικαιοσύν γιατί υπάρχει όμως;; Κατά τη γνώμη μου καλά έκαναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μήπως γκρινιάζουμε για να γκρινιάζουμε;;; Με κάθε τρόπο κάποια στιγμή πρέπει να μπαίνουν όρια. Από κάπου θα γίνεται η αρχή. Ό,τι ΄ταν πολύ ξαφνικό ναι, αλλά δε πήγαινε αύριο. Επιλογή του άλλου να ξευτιλίζεται και επιλογ΄δικιά σου να βλέπεις, αλλά σε καμία περίπτωσ δεν είναι ωραίο να γελάς με τα χάλια ή την τρέλα του άλλου.

Και με έναν τρελό να γελάς δε θα το καταλάβει. Ωστόσο είναι πολύ αγενές να γελάς με την ασθένει ατου άλλου ακόμ κι αν ο άλλος δεν το αντιλαμβάνεται.Το ίδιο και εδώ.

Επιλογή του καθενός τι θα βλέπει και επιλογή του καθενός που θα συμμετάσχει αλλά υπάρχουν όρια, και δε γίνεται να γελά ο άλλος με τα προσωπικά του άλλουμ ακόμη και αν εκείνος το επέλεξε να τα αποκαλύψει δημοσίως...
Κι εγώ σας λέω δε συμμετέχετε, ούτε ασφαλώς οι γονείς σας αλλά συμμετείχε ο θείος σας θα σας άρεσε;
Επιλογή του θα σας πω εγώ ο "φιλελεύθερος". Ωστόσο όμως δε θα σας αρέσει. Οπότε μη λέτε ότι η αρχή αυθαιρετεί.

Αυτοί που συμμετέχουν έχουν παιδιά, ανήψια, γιαγιάδες (αυτό μου 'ρθε) που σίγουρα δε φταίνε σε τίποτα... Δεν είναι ωραίο να γελάς με τα χάλια του άλλου...Με τν ίδια λογική ο κλέφτης κλέβει με δικιά του επιλογή. δικαιοσύν γιατί υπάρχει όμως;; Κατά τη γνώμη μου καλά έκαναν...
Σε μια δημοκρατια δεν νοειται λογοκρισια.Αφου οι τηλεθεατες δεν ειχαν τη σωστη παιδεια για να κοψουν μονοι τους αυτην την εκπομπη,τοτε αφου αυτα μας αξιζουν αυτα παιρνουμε.Ειναι λογοκρισια το να την κοβεις με το ετσι θελω.Ποιος θετει ορια στην ηθικη;Ο καθενας θετει τα δικα του για τον εαυτο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Chris@tos Δυστυχώς συμφωnώ και με αυτό που λες. Τί να πω. Ο τρόπος ήταν περίεργος. Θα μπορούσε με άλλο τρόπο.
Δε θέλω να φαίνομαι συντρητικός με αυτό που έγραψα καθώς πολλά από αυτά που έλεγαν σε αυτή την εκπομπή έλεγα. "Σιγά ρε παιδιά σεξ έκανε όχι δολοφονία"...

Τί να πω...Αυτό που μου άρεσε πάνω από όλα είναι ότι θάψαμε την αλήθεια. Τελικά πονάει η άτιμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντάξει,ήταν μια εκπομπή ιδιωτικού καναλιού.Έχουν υπάρξει και άλλες του επιπέδου της.
Όσοι πήγαιναν εκεί το έκαναν με την θέλησή τους και ήξεραν πολύ καλά το παιχνίδι και ότι οι ερωτήσεις θα είναι πιπεράτες.Ήταν έτοιμοι ότι θα γίνουν αποκαλύψεις.Οι τηλεθεατές από την άλλη έχουν το τηλεκοντρόλ.Κανείς δεν τους αναγκάζει να δουν την εκπομπή και τελοσπάντων οποιαδήποτε εκπομπή θεωρούν ότι δεν είναι του επιπέδου τους.Είμαι σίγουρη βέβαια ότι την εκπομπή δεν την παρακολουθούσαν μόνο άνθρωποι χαμηλού μορφωτικού επιπέδου (?) αλλά ο καθένας.Μόνο και μόνο για να μπορέσει να γελάσει με τα χάλια των άλλων και να πάρει μια ικανοποιήση επειδή αυτός είναι καλύτερος ή επειδή υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι που έχουν ίδιες εμπειρίες και προβλήματα.
Αυτό όμως που με 'πειράζει' είναι το τι μπορούν να κάνουν οι άνθρωποι για τα χρήματα.Όχι φυσικά ότι δεν κάνουν και χειρότερα αλλά παίρνει κι αυτό ένα 5 στην κλίμακα του 10.
Φτάνουν να αποκαλύπτουν στην μισή Ελλάδα την προσωπική τους ζωή,να χαλάνε σχέσεις με συζύγους-οικογένειες κτλ για κάμποσες χιλιάδες ευρώ.
Να τα χαρούνε με ποιον?Γιατί δεν ξέρω κατα πόσο γύρισαν όλοι μες την καλή χαρά μετά σπίτι.
Και υπάρχει και το άλλο.Υπάρχει επιτέλους κανένας σωστό άνθρωπος σε αυτήν την κοινωνία?:p Όλο κάτι λεφτά έκλεβαν λέει,όλο με κάποιους κοιμοντουσαν για να πάρουν δουλειά,όλο κάτι μοιχίες και οτι άλλο θέλετε.
Ναι,για να έχω άποψη παρακολούθησα κάποια αποσπάσματα στο youtube.
Και είχαν και το ψεύτικο άγχος...α!να πω ή να μην πω την αλήθεια?
Τώρα ότι περίμεναν να τελειώσει η σεζόν για να την κόψουν κάτι λέει.
Αλλά,τελικά είναι εκπομπή ιδιωτικού καναλιού,στο επίπεδο άλλων εκπομπών και όποιος πιστεύει ότι προσβάλλουν την νοημοσύνη του απλά δεν τις βλέπει.Λες και δεν ξέρουμε ότι πίσω από όλα υπάρχει το χρήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
πηγαν νεμ με τη θεληση τους αλλα το ολο στορι ειναι λιγο μαλακια, σορρυ τωρα αλλα για να κερδισουν λεφτα παν εκει, γινονται ρεζιλι στο πανελληνιο, μαθαινουν ολοι για τν ερωτικη τους ζωη, με ποσους , πως, ποτε, που, ποση ωρα, τους ψαχνουν συνεχως οι "ραδιο αρβυλα" τους αποκλιρωνει ο πατερας τους παραταει ο συζυγος, ο γκομενος, ο εραστης, τους διωχνουν απο σπιτι κ δουλεια μ ολα αυτα π εχουν ξεφουρνησει σε εκεινη τη μουρλη.... ε ναι λοιπον συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΩΣ με την SoZi....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
κριμα,τωρα με τι θα γελαμε?:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Με ενοχλεί αν θέλετε η άποψη... "Γι'αυτό υπάρχει το τηλεκοντρόλ". Παιδιά μ γελιόμαστε. Ο άνθρωπος είναι ένα ον περίεργο. Έχει δεν έχει το τλεκοντρόλ θα κοιτάξει. Και αυτυά το ότι άμα θες αλλάζεις κανάλι εγώ τα ακούω για βερεσέ...Τϊποτα δεν κάνει το τηλεκοντρόλ. Θα το δει ό,τι και να λέτε...Έστω και λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Σύμφωνα με το Εθνικό Συμβούλιο Ραδιοτηλεόρασης η εκπομπή " ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ" αποφασίστηκε να διακοπεί οριστικώς, για τους γνωστούς σε όλυς μας λόγους.
Ποιά είναι άποψή σας πάνω σε αυτό;;Δικαίως έπραξαν;Και ποιές άλλες εκπομπές πρέπει να μπουν για "ανακύκλωση" ;;;

Πηγή: https://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_02/06/2009_282495


να παει στο διαολο και η εκπομπη και η χαζογκομενα του Αδωνη που την παρουσιαζει.
Ολες τις μαλακιες στην ελληνικη τηλεοραση τις μπηξαν.
Και ο κοσμος να κοιμαται ...

Καλα καναν και (επιτελους!) σταματησαν αυτην την αηδια...


ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με ενοχλεί αν θέλετε η άποψη... "Γι'αυτό υπάρχει το τηλεκοντρόλ". Παιδιά μ γελιόμαστε. Ο άνθρωπος είναι ένα ον περίεργο. Έχει δεν έχει το τλεκοντρόλ θα κοιτάξει. Και αυτυά το ότι άμα θες αλλάζεις κανάλι εγώ τα ακούω για βερεσέ...Τϊποτα δεν κάνει το τηλεκοντρόλ. Θα το δει ό,τι και να λέτε...Έστω και λίγο



Μα άμα τα κοιτάξει σημαίνει ότι θέλει να τα κοιτάξει.
Ναι άμα θες αλλάζεις κανάλι.Άμα θες κλείνεις και την τηλεόραση.
Δεν σε πιέζει κανένας μα κανένας να τα κοιτάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@NnOuL@

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγω προσωπικα συμφωνω με την σοφια!!!!το τηλεκοντρολ ειναι να αλλαζεις κατι που δεν σου αρεσει να βλεπεις,αλλιως γιατι να υπαρχει?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Εγώ στην αρχή το έβλεπα και μετά πιο σπάνια. Ναι το άλλαζα με το τηλεκοντρόλ αλλά που και που το γυρνούσα να κοιτάξω. Παιδιά όπως και να έχει τότε να προβάλλουμε ό,τι πιο βίαιο υπάρχει, να καταργηθούν τα σήματα καταλληλόττας προγράμματος και να αφήνουμε ένα παιδάκι να βλέπει βίαιες σκνές με την αφορμή του τηλεκοντρόλ. Με τν οποία συμφωνώ αλλά τότε γιατί να υπάρχει το ΕΣΡ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βίαιες σκηνές και ό,τι άλλο θες υπάρχει όλη την μέρα.
Βία μπορείς να δεις και στα μεσημεριανά,και στις ταινίες και παντού.Και στις ξένες σειρές στο σταρ του Σ/Κ.Ακόμα και σε ταινίες στην NET.
Ό,τι θέλεις,ό,τι ώρα θέλεις.
Το παιδί δεν το προστατεύει το σήμα καταλληλότητας.Ο γονέας το προστατεύει.Άμα το έχει παρατήσει σε μία τηλεόραση και αυτό κάθεται μέχρι της 12+ τότε με ένα ζαπινγκ όλα θα τα πάρει μυρωδιά.Εδώ το σίριαλ ''Αληθινοί Έρωτες'' έπαιζε στις 10 το βράδυ μία περίοδο.
Κι αν θες το πάω και πιο πέρα και τα κινούμενα σχέδια έχουν βία,αποδεδειγμένα.
Δεν μας πείραξε τώρα μία στιγμή της αλήθειας που δεν είναι ούτε καν το κερασάκι στην τούρτα απλά άλλη μία στρώση της.Και είμαι σίγουρη ότι θα ακολουθήσουν και πολύ χειρότερες εκπομπές γιατί απλά έτσι έχει καταντήσει η τηλεόραση.
Και στην στιγμή της αλήθειας ίσως το καλό ήταν ότι οι πικάντικες ερωτήσεις ,ήταν απλά προφορικές ερωτήσεις δεν είχε απεικονίσεις :p
Παρακολούθησε ειδήσεις του STAR ,όταν θα μιλάνε για κάποιο ερωτικό σκάνδαλο να δεις τι βίντεο θα παίζουν για να παρουσιάσουν το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
και φυσικα εκαναν καλα...ειχε ξευτυλιστει ο κοσμακης...εφταναν μεχρι ενα σημειο και αν δεν ελεγαν αληθεια εφευγαν απο το παιχνιδι χωρις λεφτα...τουλαχιστον επρεπε ως το σημειο που φτανουν να τος τα δινουν...εχω αδικο?δεν νομιζω πως υπαρχει καποια αλλη εκπομπη που πρεπει να καταργησουν...:)
αυτα κι απο εμενα!γεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Ναι ρε παιδια, αμα δεν γουσταρεις δεν το βλεπεις... Και στο κατω-κατω οσοι πανε ξερουν τι θα αντιμετωπισουν, εχουν συμβιβαστει με τον δημοσιο εξευτελισμο και με τα χρηματα που κερδιζουν λυνουν και οποια οικονομικα προβληματα έχουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Παρακολούθησε ειδήσεις του STAR ,όταν θα μιλάνε για κάποιο ερωτικό σκάνδαλο να δεις τι βίντεο θα παίζουν για να παρουσιάσουν το θέμα.

Παρακολούθησε ειδήσεις του σταρ να παρουσιάζουν ρεπορτάζ από Αθηναϊκές πλαζ να δεις τι δείχνουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:PΑ μπράβο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Οι ειδησεις του Star ειναι ο,τι χειροτερο και θα επερεπε να ειχαν συμμαζευτει απο καιρο. Θα μου πειτε, σιγα τα ωα αφου ολα τα καναλια, ακομα και τα κρατικα εχουν απο ολα τα καλα... Μαλλον κατι πρεπει να γινει με την ολη λειτουργια του ΕΣΡ. Ποια ειναι η γνωμη σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν θα είχε και τόσο νόημα, νομίζω, αφού θα βγάζανε τις ειδήσεις τελείως και θα επεκτείνανε τη μεσημεριανή ζώνη. Εξάλλου, η τηλεόραση έχει και κουμπί. Συμφωνώ όμως στο ότι θα πρέπει τουλάχιστον να σταματήσει το star να τις "βαπτίζει" ειδήσεις, ακόμη κι αν δεν είναι.

Πώς από δω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top