Μικρό πέος

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η στήση των ανδρών είναι υπόθεση γυναικεία... αν η γυναίκα δεν θέλει το κατάρτι σηκώνεται μάλλον μόνο στους βιαστές, επίδοξους ή εν ενεργεία
Τέτοια λέτε κι αν σας τύχει μια άσχημη και κοπιαστική μέρα και ο Μήτσος αρνείται να συνεργαστεί, τρώνε τις συντρόφους σας οι μαύρες έγνοιες και σας αρχίζουν την γκρίνια. Φταίνε αυτές μετά; Έχουμε κι εμείς ανασφάλειες, δεν έχετε μόνο εσείς... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Τέτοια λέτε κι αν σας τύχει μια άσχημη και κοπιαστική μέρα και ο Μήτσος αρνείται να συνεργαστεί, τρώνε τις συντρόφους σας οι μαύρες έγνοιες και σας αρχίζουν την γκρίνια. Φταίνε αυτές μετά; Έχουμε κι εμείς ανασφάλειες, δεν έχετε μόνο εσείς... :P
... πρέπει να είναι παρα πολύ κοπιαστική... προσωπικά δεν μου έχει τύχει ποτέ. Ο Μήτσος δηλαδή συνεργάζεται, γιατί ο Μήτσος δυστυχώς δεν καταλαβαίνει τίποτα απο λογική κούραση έγνοιες κλπ αν το αντικείμενο του πόθου του εξακολουθεί να είναι το αντικείμενο του πόθου του. Προσωπικά πιστεύω ότι ο Μήτσος είναι ακούραστος, με τη δική του λογική και ότι επίσης είναι εντελώς αδύνατον να προσποιηθεί ή να πεί ψέματα.

Ομως έχει τύχει μια φορά να πώ ότι δεν θέλω σέξ λόγω κούρασης, κι ας έλεγε ότι ήθελε ο Μήτσος... το τί έγινε βέβαια εκείνη τη μέρα δεν θα το ξεχάσω ποτέ κι ας έχουν περάσει είκοσι χρόνια... αυτό τώρα δεν είναι απαράδεκτο σαν γυναικεία απαίτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δυστυχως πολλοι αντρες ειναι του ειδους παρτακιδες και δεν νοιαζονται για το πως νιωθει μια γυναικα στην ολη διαδικασια. δεν εχει σημμασια ποσο εμπειρος ή απειρος ειναι καποιος αλλα ποση διαθεση εχει να ασχοληθει.
ο φιλος της κοπελας προφανως για να μην μπει στη διαδικασια παραδοχης του προβληματος του γενικοτερα λεει οτι ολα ειναι μια χαρα οποτε αυτος που θα βγει γκρινιαρης και ανικανοποιητος να ειναι η κοπελα. και να το συζητησει μαζι του αν δεν υπαρχει καταρχην παραδοχη εκ μερους του και συνειδητοποιηση του προβληματος του και μετα θεληση για βελτιωση των συνθηκων δυστυχως η κοπελα θα ειναι συνεχεια σ'αυτη τη κατασταση και τιποτα δεν θα αλλαξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
@Buggs: Τι να σου πω, μάλλον είσαι η εξαίρεση.
Δεν θυμάμαι άνδρα που να πέρασε από τη ζωή μου και να μην του έτυχε μια φορά το λιγότερο να μην αποδώσει όπως θα ήθελε τουλάχιστον ο ίδιος σύμφωνα με τις ως τότε επιδόσεις του...
Ή έπεσα σε περιπτώσεις, ή δεν είμαι φαίνεται αρκετά γυναίκα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν κυρήττω καμία αλήθεια βρε Λοριεν. Δεν έχω ερεθίσει ποτέ καμία γυναίκα, μόνο ρακούν. Αλλα μιας και τα πειράματα γίνονται συνήθως πρώτα σε ποντίκια είπα να σας μεταφέρω την γνωση μου. :)
Ενδεχομενως τοτε να υπαρχουν μικροδιαφορές μεταξύ του κόλπου του ρακούν και της γυναικας, γιατι σε βρισκω λιγο αδιαβαστο :P (μην ανυσυχεις ομως, εγω ειμαι ασχετος απο ρακούν, οπότε πατσιζουμε :hehe: )

Θυμώνει ή ενοχλείται όποιος δεν μπορεί να αντιδράσει.
Αυτο ειναι δικος σου κανονας της ψυχολογιας ; Γιατι μου φαινεται καπως κομμενος και ραμμενος για τουτο που θες να πεις. Εγω βλεπω συχνα ανθρωπους και ενοχλουνται και θυμωνουν..και μπρορουν να αντιδρασουν, και αντιδρουν. Δε νομιζω οτι ισχυει αυτος ο κανονας. Απλα οταν δε μπορεις να αντιδρασεις οπως θελεις, θυμωνεις ακομη περισσοτερο απο οσο θα θυμωνες.Αλλο αυτο. ;)

Αν τους κερατώσουν ή θα τις κερατώσουν ή θα τις αφήσουν. Δεν είναι πολύ απλό; Πολύ σφικτός είσαι βρε παιδί μου. Θέλεις εκπαίδευση εσύ... πολύ εκπαίδευση...
Απλό δεν ειναι ,γιατι συνηθως υπαρχει ηδη οικογενεια, παιδια,σκυλια,γατια. Αλλά ας δεχτω οτι ειναι απλο. Αυτο πως απανταει στην ερωτηση μου ;

Τέτοια λέτε κι αν σας τύχει μια άσχημη και κοπιαστική μέρα και ο Μήτσος αρνείται να συνεργαστεί, τρώνε τις συντρόφους σας οι μαύρες έγνοιες και σας αρχίζουν την γκρίνια. Φταίνε αυτές μετά; Έχουμε κι εμείς ανασφάλειες, δεν έχετε μόνο εσείς... :P
Η διαθεση/ορεξη και η κουραση σαφως και παιζει ρολο. Για ολους. Οποιος νομιζει οτι 24 ωρες το 24ωρο, 7 ημερες την εβδομαδα, 365 μερες το χρονο, ολοι οι ανθρωποι εχουν λιμπιντο ανεβασμενη, και ορεξη για σεξ, ....μαλλον δεν ξερει που παν τα 4.

@Buggs: Τι να σου πω, μάλλον είσαι η εξαίρεση.
Δεν θυμάμαι άνδρα που να πέρασε από τη ζωή μου και να μην του έτυχε μια φορά το λιγότερο να μην αποδώσει όπως θα ήθελε τουλάχιστον ο ίδιος σύμφωνα με τις ως τότε επιδόσεις του...Ή έπεσα σε περιπτώσεις, ή δεν είμαι φαίνεται αρκετά γυναίκα. :whistle:

- Αν υποπτευθωωω.....οτι θα μας βαλετε να αποφασισουμε μεταξυ του αν εσυ εισαι αρκετα γυναικα, και αν ο buggs ειναι τοσο ματσο,τοσο αντρας, που εχει παντα τελεια στυση κατα παραγγελεια !....θα πεεθαααανω ! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
- Αν υποπτευθωωω.....οτι θα μας βαλετε να αποφασισουμε μεταξυ του αν εσυ εισαι αρκετα γυναικα, και αν ο buggs ειναι τοσο ματσο,τοσο αντρας, που εχει παντα τελεια στυση κατα παραγγελεια !....θα πεεθαααανω ! :hehe:

Απαντώ γιατί άπτεται του θέματος μας με τον τυπο με το μικρό πέος, επειδή αν κατάλαβα καλά έχει και πρόβλημα στήσης. Σου τα λένε όμως δεν θες να καταλάβεις. Και να πείς ότι ήταν προφορικά και σου ξεφύγανε, γραπτά είναι, διαβασε τα λίγο πιο αργά βρε παιδί μου. Είπαμε θέλεις πολύ εκπαίδευση.

Κατα παραγγελία στήση δεν γίνεται. Μια εβδομάδα να σκέφτεσαι και να παρακαλάς και να προσεύχεσαι να σου σηκωθεί Λόριεν, δεν πρόκειται να σου σηκωθεί. Ομως άν θέλει μια γυναίκα να στην σηκώσει στην σηκώνει εν ριπή οφθαλμού.

Οσο για το αν είναι αρκετά γυναίκα η Ισι, αυτο που ξέρω με βεβαιότητα είναι ότι είναι ανήσυχο πνεύμα, προσπαθεί να είναι πολύ ειλικρινής, και είναι πολύ γλυκιά... τα υπόλοιπα τόσο σχετικά με τη σεξουαλικότητα της, όσο και με τη στύση μου μάλλον θα πεθάνεις χωρις να τα μάθεις και τουλάχιστον για το σκέλος που αφορά εμένα, είναι μάλλον καλύτερα για σένα ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η στήση των ανδρών είναι υπόθεση γυναικεία... αν η γυναίκα δεν θέλει το κατάρτι σηκώνεται μάλλον μόνο στους βιαστές, επίδοξους ή εν ενεργεία
οχι τελειως..
αν ο ανδρας ειναι ασφαιρος και λαπας-υπερβολικα αγχωδης ευαισθητος για να το πουμε ωμα..
μην τα ριχνει παντα στη γυναικα..

μην κανουμε οπως παλια που ασφαιροι ανδρες τραβαγαν και κατηγορουσαν εξαρχης τις γυναικες ως αχρηστες τη στιγμη που οι ιδιοι ειχαν νεροπιστολο στο παντελονι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τέτοια λέτε κι αν σας τύχει μια άσχημη και κοπιαστική μέρα και ο Μήτσος αρνείται να συνεργαστεί, τρώνε τις συντρόφους σας οι μαύρες έγνοιες και σας αρχίζουν την γκρίνια. Φταίνε αυτές μετά; Έχουμε κι εμείς ανασφάλειες, δεν έχετε μόνο εσείς... :P

Ε μα ναι πια, για ονομα του Θεου, δεν ειναι η πρωτη φορα που ανησυχουμε για τις ανασφαλειες του αντρα και ξεχναμε οτι υπαρχουν τοσες γυναικες (νεαρες κυριως) που δεν ευχαριστιουνται το σεξ γιατι το μονο που σκεφτονται ειναι αν το κανουν καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
υπαρχουν τοσοι ανδρες(νεαροι κυριως) που δεν ευχαριστιουνται το σεξ γιατι το μονο που σκεφτονται ειναι αν το κανουν καλα.

εδω μοιαζουμε τα φυλα..το αγχος μας μπλοκαρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
εδω μοιαζουμε τα φυλα..το αγχος μας μπλοκαρει..

Πάντως ο φίλος της Κοφυ αν τον έχει 8-10 πόντους δικαιολογημένα δεν θα έχει άγχος; Και για να βγάλουμε κάποιο συμπέρασμα, από όλα αυτά που γράψαμε

Μικρό μέγεθος πέους=> αυξημένο άγχος => ελλειπής στήση ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Απαντώ γιατί άπτεται του θέματος μας με τον τυπο με το μικρό πέος, επειδή αν κατάλαβα καλά έχει και πρόβλημα στήσης. Σου τα λένε όμως δεν θες να καταλάβεις. Και να πείς ότι ήταν προφορικά και σου ξεφύγανε, γραπτά είναι, διαβασε τα λίγο πιο αργά βρε παιδί μου. Είπαμε θέλεις πολύ εκπαίδευση.
Το ποιος δε διαβαζει καλα, φαινεται. Πουθενα δεν ισχυριστηκα οτι υπαρχει "στυση κατα παραγγελεια". Αυτο το απεδωσα σε σενα, μετα τους ισχυρισμους σου οτι ουδεποτε σου ειχε συμβει να μην μπορεις να εχεις στυση.
Οσο για το αν είναι αρκετά γυναίκα η Ισι, αυτο που ξέρω με βεβαιότητα είναι ότι είναι ανήσυχο πνεύμα, προσπαθεί να είναι πολύ ειλικρινής, και είναι πολύ γλυκιά...
Ωραια...και τι τα λες σε μενα; Η ιδια, βασει των λεγομενων σου, απορησε μηπως εννοεις οτι δεν ειναι αρκετα γυναικα.Σε κεινη πεστα.

τα υπόλοιπα τόσο σχετικά με τη σεξουαλικότητα της, όσο και με τη στύση μου μάλλον θα πεθάνεις χωρις να τα μάθεις
Οχι ρε φιλε , σοβαρα μιλας τωρα ;;; :eek: Δε θα τα μαθω ποτε δηλαδη ; Ε τι νοημα εχει να ζω τοτε...παω να πεσω απ το μπαλκονι..:(

και τουλάχιστον για το σκέλος που αφορά εμένα, είναι μάλλον καλύτερα για σένα ... :)
Καλά..επειδη ενιωσα μεγάλη απειλη και μειονεκτικοτητα τωρα απο σενα, προσεξε μην απο την πολλή στυση σου εκραγει, γιατι μετά θα μπεις στον κοσμο των strap-on dildos, και θα σε κυνηγαει ο woshiperjesus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οι επιστήμονες πάντως λένε πως ο Έρωτας από άποψη χημικών διεργασιών, διαρκεί από 8 μήνες μέχρι τέσσερα χρόνια...
Μπράβο, μου χάλασες όλα τα όνειρα :(
Λες και πας στο whorshipjesuscrist και του λες δεν υπάρχει Θεός!

Πέρα από τον χαβαλέ, αν πράγματι κάτι τέτοιο ισχύει, τότε δεν είναι πιο υγιής ο σημερινός άνθρωπος να το ρίξει στις πιο χαλαρές σχέσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ισως αλλα μετα τι γινετε καθως περναει ο καιρος???;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μικρό μέγεθος πέους=> αυξημένο άγχος => ελλειπής στήση ;;

ναι..:)

ψυχολογικο ειναι το θεμα..
αλλωστε το μικροτερο πεος λογικα θα εχει πιο ευκολη στηση,,μην πω οτι θα ειναι και πιο στερεο σε επαρση,,απο ενα μεγαλυτερο..:D

αλλα αν σε ριξει ψυχολογικα,,πεφτει και στην αληθεια..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
592 ευρώ το μήνα + φυσιολογικό πέος = στύση ούτε για πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Τελικά μιλάμε για το μικρό πέος ή για την απώλεια στήσης; Ή σε συνδυασμό ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αν έχω καταλάβει καλά απ' όσα διάβασα, μιλάμε για μικρό πέος που προκαλεί άγχος και κατ' επέκταση στυτικό πρόβλημα και ανικανότητα εκσπερμάτωσης.

Δηλαδή μιλάμε για συνδυασμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Αν έχω καταλάβει καλά απ' όσα διάβασα, μιλάμε για μικρό πέος που προκαλεί άγχος και κατ' επέκταση στυτικό πρόβλημα και ανικανότητα εκσπερμάτωσης. Δηλαδή μιλάμε για συνδυασμό.

Αυτό είναι ολόκληρο σύνδρομο. Και η Κόφυ προσπαθεί να τον θεραπεύσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και η Κόφυ προσπαθεί να τον θεραπεύσει;

Αυνάν?:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτό είναι ολόκληρο σύνδρομο. Και η Κόφυ προσπαθεί να τον θεραπεύσει;
Σιγα μην ειναι και λεπρός.
Το αγχος μπορει να κάνει πολλά. Αυτο δε σημαινει οτι ειναι ενα προβλημα απαραιτητα δυσκολο να ξεπεραστει. Αρκει να βρει το κουμπι που θα λυσει το αγχος στον ανθρωπο αυτο.
Ειδικα οταν προκειται για καποιον χωρις εμπειριες και αρα αυτη η κοπελα ειναι η πρωτη του, εχει μεγαλη σημασια πως θα το χειριστει. Ακομα κι αν τελικα χωρισουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top