Μικρό πέος

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
νταξ, δε νομίζω να υπάρχει τόσο μικρό πτηνό. για πόσο μιλάμε πια, 5 εκατοστά φερ ειπίν :rofl:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δεν ξέρω ομολογώ πως δεν μου έχει τύxει ακόμα... πάντα έπεφτα σε "προικισμένους" :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τελικά όσο κακό και αν ακούγεται δεν υπάρχει επιλογή... Τα είχα για ένα φεγγάρι με κάποιον που, οκ, μεζούρα δεν έβγαλα να μετρήσω αλλά μου έκανε σε ~9-10cm tops... Παρόλο που το παιδί τεχνική είχε δεν μπορώ να πω, το χάλι του το ήξερε και είχε αναπτύξει ...άλλες μεθόδους ικανοποιήσης δεν μπορώ να πω, παρόλαυτα...δεν ξέρω, ίσως δεν έδωσα και εγώ το χρόνο του αλλά μετρημένες 5 φορές άντεξα!!! Κάτι έλειπε πως να το κάνουμε.... Όντως καλή η ...τεχνική αλλά σε μερικά πράγματα χρειάζεται και το μέγεθος... Τι να την κάνεις την τεχνική αν διείσδυση ή μη εσύ το ίδιο πράγμα νιώθεις.. Και όπως προαναφέρθηκε...Από το να του τα φορέσεις μετά... Καλύτερα να είσαι σωστή από την αρχή... Και να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια!!!! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ :
Από το να του τα φορέσεις μετά... Καλύτερα να είσαι σωστή από την αρχή... Και να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια!!!!  8)

Την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια, μπας και σου κάτσει κανένα βαρύ πηδηματάκι και δεις προκοπή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια, μπας και σου κάτσει κανένα βαρύ πηδηματάκι και δεις προκοπή!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :thumbup: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Και μετά είναι οι άντρες που σκέφτονται μόνο το σεξ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
νταξ, δε νομίζω να υπάρχει τόσο μικρό πτηνό. για πόσο μιλάμε πια, 5 εκατοστά φερ ειπίν :rofl:;

Υπάρχει και πιό μικρο πτηνό, λέγετε τσιλιβίθριους ανύπαρκτους και ζει μέσα στα αυτια του κοτσιφιού. Το μέγεθος του δεν ξεπερνάει ελάχιστα χιλιοστά ενώ τρέφεται αποκλειστικά με φρέσκο χημό κεφαλονίτικης γαρίδας. Η μέθοδος αναπαραγωγής του είναι ο αυνανισμός και τα καλοκαίρια έχει ένα ανοικτο-σταχτι-σκατι χρώμα που το προφυλάσει απο τους φυσικούς θηρευτές του την χελώνα καρέτα καρέτα και τον γυμνοσάλιαγκα λουπάρη
Απόσπασμα απο την εκπομπή του Animal Plannet του Κόσμου τα εννιάμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Παραλίγο να το πιστέψω στην αρχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead :
Παραλίγο να το πιστέψω στην αρχή :P

:rofl: :rofl: :rofl: Μα γιατί θεωρείς ότι είναι ψέμα? :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead :
Παραλίγο να το πιστέψω στην αρχή :P

κι εγώ τα ίδια
αμαν βρε παππού πως μας μπερδεύεις έτσι? :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΑΧΧΧ! και για μενα το σεξ ειναι πολυ βασικο κοματι στη σχεση, και αν δε με καλυπτε εκει θα εφευγα.. μου εχει τυχει ομως να μην χαλασω σχεση (η οποια κρατησε μερικα χρονια) με ενα πολυ καλο παιδι που ομως δε με καλυπτε απολυτα στο σεξ.
αυτο που θελω να πω δηλαδη, ειναι οτι αν ολα τα υπολοιπα ειναι οκ, μπορω να κρατησω τη σχεση ακομα και με ενα μετριο σεξ. (οχι ομως και χαλια, παιζει να του τα φορεσω!)
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δλδ ρε παιδια το "υψος" του "Μιτσου" ειναι τοσο σοβαρο; Εγω πως θα μαθω αν ειναι μεγαλος η μικρος ο δικος μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Συνκουμπάρε μην μου αγχώνεσαι! είναι ένα σημαντικό θέμα, αλλά όχι και το σοβαρότερο όταν υπάρχουν συναισθήματα. Υπάρχει ένας άκρως επιστημονικός τρόπος να μάθεις, όταν είναι σε στύση το μετράς και αν είναι πάνω από 10-12 εκατοστα, καλά πας... Πάλι σε δουλειές σε έβαλα βραδιάτικα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πως να το μετρισω; Χαρακες δεν εχω, τους εσπασα κατα την διαρκεια της χονιας και τα μετρος του πατερα μου ειναι στην κλουβα που ειναι στο σπιτι του θειου μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
:blink: Πρέπει να ομολογήσω ότι δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι δεν θα είχες χάρακα! Ε! Αυριο το πρωί αγοράζεις ένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν και βγαινουμε λιγο off-topic, νταξει θα βρουμε τροπο να τον μετρισω αλλα μεχρι ποτε μεγαλωνει; Μεχρι τα 20;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Για το συγκεκριμένο σημείο της αντρικής ανατομίας δεν ξέρω να σου απαντήσω!
Πάντως νομίζω ότι οι άντρες ψηλώνουν μέχρι τα 21 τους... Οπότε μπορεί να αναπτυσσονται και τα υπόλοιπα μέλη του σωματος τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
μεχρι ποτε μεγαλωνει; Μεχρι τα 20;

εκατοστά ή χρόνια :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
εκατοστά ή χρόνια :P;

:hehe: :rofl: :hehe: πετυχημένο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
εκατοστά ή χρόνια

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Μην ανχώνεσε τόσο βρε kronos χωρίς μέτρα θα σου πώ ένα απλό τρικ για μέτρημα, όταν είναι σε στήση πλησιάζει η άκρη τον αφαλό σου? Αν είναι κοντα είσαι οκ! Αν είναι πάνω απο τον αφαλό, τότε σου αλλάζουμε το όνομα σε μουτάμπο! αν είναι πολύ πιο κάτω απο τον αφαλό τότε θα ασχοληθούμε με την προσωπικότητα σου! (δεδομένο βέβαια ότι δεν έχεις μεγάλη κοιλιά). Για να μην μπορεί να ικανοποιήσει κάποιος μια γυναίκα όμως θα πρέπει πραγματικα΄να του είναι ανύπαρκτο.  :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top