Μοντέρνα και πρωτότυπα έπιπλα εσωτερικού χώρου

OoOkoβοldOoO

New member

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.
Κάπως έτσι φαντάζομαι τη μια μεριά του σπιτιού μου...για πολύ μέλλον μιλάμε τώρα:whistle:

πάντως με λίγη παρατηρητικότητα πρόσεξα πως το θερμόμετρο που έχει δίπλα στην κορνίζα πάνω από τις χορδές το χω κι εγώ μόνο που εγώ το χω πάνω στο τζάκι

Συνημμένα

Lilla My

New member

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

Πόσο όμορφο! Στεναχωρήθηκα που είναι πολύ μεγάλο για το δικό μου χολ, αλλά βρήκα και παρήγγειλα αυτό:

Πιθανώς να βάψω πιο σκούρο τον πάγκο. Θα το σκεφτώ μόλις το παραλάβω, αλλά για αρχή μου κάνει κι έτσι! :D

blonde_angel

New member

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,748 μηνύματα.

Πως ενα κομματι ξυλο γινεται και τεχνη και αντικειμενο χρηστικής αξίας!:)

mindcircus

New member

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν οι λεκανες τουαλετας που ειναι στον αερα, δηαδη στηριζονται μονο στο πλακακι του τοιχου (δε βρισκω φωτο τωρα), αλλα σκεφτομαι αμα βαλω μια τετοια που τοσο την λαχταρω και κατσει κανας χοντρος κωλος, θα μου ξηλωσει και τη λεκανη και το πλακακι μαζι :P

Σε μαυρο χρωμα επισης μου αρεσουν τα ειδη υγιεινής, μονο αν το πλακάκι ειναι σε μαυρο και λευκό ή κρεμ. Η αντιθεση δηλαδη

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...