Μουντιάλ 2018

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ίσως η πιο καλή στιγμή του μουντιάλ


https://www.gazzetta.gr/sites/defaul...le/2018-07/peter-schmeichel.jpg?itok=B2mOw1sN

Κρίμα που οι υπόλοιποι παίκτες της Δανίας, δεν βοήθησαν τον γιο, να γράψει ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ίσως η πιο καλή στιγμή του μουντιάλ

https://www.gazzetta.gr/sites/default...schmeichel.jpg
Κρίμα που οι υπόλοιποι παίκτες της Δανίας, δεν βοήθησαν τον γιο, να γράψει ιστορία.

δεν βρέθηκε λέει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
τώρα παιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.

Δυστυχώς o δρόμος για να πάει η Κροατία τελικό είναι στρωμένος με ροδοπέταλα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δυστυχώς o δρόμος για να πάει η Κροατία τελικό είναι στρωμένος με ροδοπέταλα .

Καλά αν παίξει όπως σήμερα μπορεί να αποκλειστεί από οποιονδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
μακάρι να αποκλειστεί και σύντομα ,αν και εγώ την έχω ήδη βάλει ως τον πρώτο φιναλίστ και περιμένω τον δεύτερο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
εγώ θα συνεχίσω την απλή συζήτηση για το μουντιάλ και θα πω οτι αυριο υποστηρίζουμε όλοι το Μεξικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
εγώ θα συνεχίσω την απλή συζήτηση για το μουντιάλ και θα πω οτι αυριο υποστηρίζουμε όλοι το Μεξικό

Λογικά θα περάσει η Βραζιλία, ελπίζω όμως σε καλή εμφάνιση Ιαπωνίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Λογικά θα περάσει η Βραζιλία, ελπίζω όμως σε καλή εμφάνιση Ιαπωνίας.


Και εγώ νομίζω οτι το μεξικό σέρνεται δυστυχώς. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις, έχω ακόμη ελπίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
μην μιλαμε με βεβαιοτητες για πραγματα για τα οποια δεν εχουμε δεδομενα

τι θα πει δεν υφισταται; μην ισοπεδωνουμε καταστασεις και φερνουμε ετσι και δικαιολογιες για τους επομενους!
και ιδιως μιλωντας για ποδοσφαιρο!ασφαλως και θα υφισταται,πιθανολογω μαλιστα λογω της φυσης του αθληματος,οι περισσοτεροι εξ αυτων


επιστροφη στο θεμα το νηματος
οπως φαινεται στα χιαστι της μιας πλευρας θα παιξουν τα τρια μεγαλα φαβορι για τον τιτλο
βελγιο,γαλλια,βραζιλια
πολλοι τελικοι πριν τον τελικο!


στα αλλα χιαστι υποδεεστερες ομαδες
και θα εχουν ΜΙΑ λαμπρη ευκαιρια σε ενα και μονο ματς να κανουν το κολπο γκροσο απεναντι σε μια καλυτερη τους ομαδα που ηδη θα εχει παιξει τελικους με ισαξιους αντιπαλους και θα ειναι περισσοτερο καταπονημενη απο οσο θα περιμενε κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jack25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jack25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
γιατί βάζουν τα μεγάλα παιχνίδια στις 5 , υπάρχει κάποια λογική ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Παιδιά εγώ πιστεύω ο δρόμος της Κροατίας φτάνει ως τους 8. Η Ρωσία θα τους νικήσει.

Δε θα μου φαινόταν περίεργο να έφτανε η Ρωσία τελικό. Τέλος πάντων, νιώθω φέτος θα το σηκώσει μία εκ των Γαλλία/Βέλγιο, αν και προσωπικά υποστηρίζω Βραζιλία λόγω Φιρμίνο, Μαρσέλο, Κουτίνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
μαλλον προκαθορισμενα ειναι


παντως εξυπνοδ εν το λες,ειναι αντιεμπορικο
διοτι π.χ αν δεν απατωμαι στην βραζιλια θα το δουν πρωι και στην ιαπωνια ξημερωματα


αν επαιζε η ιαπωνια στις 5 και η βραζιλια αργα ολα θα ηταν πολυ καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ίσως η πιο καλή στιγμή του μουντιάλ


https://www.gazzetta.gr/sites/defaul...le/2018-07/peter-schmeichel.jpg?itok=B2mOw1sN

Κρίμα που οι υπόλοιποι παίκτες της Δανίας, δεν βοήθησαν τον γιο, να γράψει ιστορία.

Nαι ναι ναι ρε. Αυτό σκεφτόμουν.

Ως goalkeeper και γουσταρα αλλα και στεναχωρηθηκα σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Εγώ σαν τρελός έστω και πολύ πολύ λίγο πιστεύω η Ιαπωνία θα κάνει το μπαμ με το Βέλγιο. :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εγώ σαν τρελός έστω και πολύ πολύ λίγο πιστεύω η Ιαπωνία θα κάνει το μπαμ με το Βέλγιο. :lol::lol:


φαντάζεσαι? :loltooth:
μακάριι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Τα ποστ σχετικά με το ντοπάρισμα στον αθλητισμό μεταφέρθηκαν εδώ. Σε αυτό το θρεντ ας μιλήσουμε για μουντιάλ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Μουντιάλ, όσο πάει ξεθωριάζει κι αυτό :/:
Γιατί; Εμένα μ' αρέσει γιατί δεν έχουμε όπως κάθε φορά τα μεγαθήρια να ξεχωρίζουν και να κερδίζουν. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
πολυ σκληρη για να "πεθανει" η Ιαπωνια!


τελικα βεβαια το βελγιο με ενα απιστευτο γκολ στο τελος και μια φοβερη ανατροπη περασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ινούι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top