Μπανιστήρι

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Σας έχει συμβεί ποτε?

Που βρισκόσασταν και σε ποια φάση της.. περίπτυξης σας πέτυχε?

Και το βασικότερο... πως αντιδράσατε???

Για μένα η αντίδραση είναι κάτι του στυλ ντύνομαι, τα μαζεύω και φεύγω.. αλλα έχω ακούσει και κάτι extreme του στυλ βγαίνω έξω από το αυτοκίνητο και τον παίρνω στο κυνήγι..:/:

Γενικά, για πείτε καμιά ιστορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
οουυυυυ... μια και δυο;;; γι'αυτο τα εχουμε κοψει τα εξω.. :P
τη μια φορα ηρθε εξω απ'το παραθυρο, εγω χαμπαρι δεν πηρα αλλα ο καλος μου μολις τον ειδε εριξε ενστικτωδως μια μπουνια στο παραθυρο και αυτος εξαφανιστηκε..
μια αλλη ηταν σε μια περιοχη τετοιου "υφους" (οπου ολοι πανε για κοκό :redface: ) και σε ενα διπλανο αυτοκινητο ηταν ενας κρυμμενος ισα ισα για να βλεπει.. στην αρχη φαινοταν αδειο το αμαξι αλλα μετα ξεθαρρεψε αυτος και σηκωθηκε λιγο πιο ψηλα (να βλεπει και καλύτερα) και τον ειδαμε και φυγαμε..
γενικα ΠΑΝΤΑ οταν επεφτε κατι τετοιο στην αντιληψη μας φευγαμε..
γενικα ΠΑΝΤΑ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΕΣ ΟΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ
αν ειναι ευκολο, καλο ειναι να εισαι και στο μπροστινο καθισμα
και γενικα ΠΟΤΕ δεν βγαινουμε απ'το αμαξι να το παιξουμε νταηδες γιατι δεν ξερουμε ποσο παρανοϊκος ή οχι ειναι ο ματ-μπόυ...
αυτα τα ολιγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γενικα ΠΑΝΤΑ οταν επεφτε κατι τετοιο στην αντιληψη μας φευγαμε..
γενικα ΠΑΝΤΑ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΕΣ ΟΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ
αν ειναι ευκολο, καλο ειναι να εισαι και στο μπροστινο καθισμα
και γενικα ΠΟΤΕ δεν βγαινουμε απ'το αμαξι να το παιξουμε νταηδες γιατι δεν ξερουμε ποσο παρανοϊκος ή οχι ειναι ο ματ-μπόυ...
αυτα τα ολιγα...

και πολύ καλά κάνετε....
προσωπικά ήμουν (όταν ήταν η φάση να τα κάνω αυτά :P ) κατά των ερωτικών περιπτύξεων σε εξωτερικούς χώρους....
προτειμούσα να μην το κάνω καθόλου παρά στο αμάξι κλπ....

ο λόγος?
Δε θέλω να σας τρομάξω αλλά.... σκοτώσαν έτσι φιλικό μου ζευγάρι πριν απο πολλά χρόνια....
εκ τοτε, ουδέποτε δεν μπόρεσα να "λειτουργήσω" σε αμάξι... απίστευτος φόβος λόγω του ιστορικού....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δε θέλω να σας τρομάξω αλλά.... σκοτώσαν έτσι φιλικό μου ζευγάρι πριν απο πολλά χρόνια....
εκ τοτε, ουδέποτε δεν μπόρεσα να "λειτουργήσω" σε αμάξι... απίστευτος φόβος λόγω του ιστορικού....


παναία μου κου ε!!!!
σοβαρα μιλας??? :worry:
αμαν!!!!!!:(
καθολου δε με τρομαξες τι να πω!:/:


ps. ειχα ακουσει και στην τιβι κατι αναλογο πολυ παλια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οουυυυυ... μια και δυο;;; γι'αυτο τα εχουμε κοψει τα εξω.. :P
τη μια φορα ηρθε εξω απ'το παραθυρο, εγω χαμπαρι δεν πηρα αλλα ο καλος μου μολις τον ειδε εριξε ενστικτωδως μια μπουνια στο παραθυρο και αυτος εξαφανιστηκε..
μια αλλη ηταν σε μια περιοχη τετοιου "υφους" (οπου ολοι πανε για κοκό :redface: ) και σε ενα διπλανο αυτοκινητο ηταν ενας κρυμμενος ισα ισα για να βλεπει.. στην αρχη φαινοταν αδειο το αμαξι αλλα μετα ξεθαρρεψε αυτος και σηκωθηκε λιγο πιο ψηλα (να βλεπει και καλύτερα) και τον ειδαμε και φυγαμε..
γενικα ΠΑΝΤΑ οταν επεφτε κατι τετοιο στην αντιληψη μας φευγαμε..
γενικα ΠΑΝΤΑ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΕΣ ΟΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ
αν ειναι ευκολο, καλο ειναι να εισαι και στο μπροστινο καθισμα
και γενικα ΠΟΤΕ δεν βγαινουμε απ'το αμαξι να το παιξουμε νταηδες γιατι δεν ξερουμε ποσο παρανοϊκος ή οχι ειναι ο ματ-μπόυ...
αυτα τα ολιγα...


evouli ναι, το προτιμοτερο και το πιο ιδανικο ειναι να μη γινεται τπτ εξω... αλλα σιγουρα οι περισσοτεροι απο εμας εχουν περασει τη φαση που να μην εχουν διαθεσιμο χωρο... ειτε γιατι αυτος ειναι ο κανονας (πχ να μενουν με γονεις κλπ κλπ) ειτε οχι (ε πανω στη βολτα αναψαμε ρε αδερφε, τι να γινει τωρα!:P )..

μου χει τυχει τρεις φορες αρκετα εντονο σκηνικο.. και φυσικα παντα με κλειδωμενες ασφαλειες κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και εγώ έχω κόψει εδώ και χρόνια τα απόμερα σημεία, άλλωστε υπάρχουν σημεία που αν το ψάξεις μπορείς να κάνεις τα πάντα χωρίς να τρέχεις στα τουρκοβούνια.
Ειδικά το Σ.Ε.Φ έχει κάποια σημεία κλειδί! Θέλει προσοχή καθώς υπάρχει πια και κίνδυνος ληστείας όπως έχει ήδη γίνει σε κάποιες περιπτώσεις. Στην τελική 20 ευρώ δεν έχει ένα ξενοδοχείο? Απλά θυσιάσε το 2ο ποτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Εδώ ισχύει το γνωστό «δε μας βλέπουν μάτια μου, μας καμαρώνουν»

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :bleh: :bleh:

Αυτοκίνητο και γενικά δημόσιους χώρους …no thanx .:hello:
Τώρα να είμαι σπίτι και να είναι ανοιχτή η κουρτίνα και απέναντι κάποιος να παίρνει μάτι δε μου έχει τύχει ποτέ.
Γενικά προσέχω για να έχω.:P ;)

Πώς θα αντιδρούσα αν μου τύχαινε ? τρεχάτε ποδαράκια μου …:vroum:
(άνευ χαμόγελου εννοείται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
να πουμε καμια ιστορια ειπαμε, ΑΝ μας εχει συμβει.
φυσικα και ειναι καλυτερο το χοτελ, αλλα δε ρωτησα αυτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εvouli ποσταρες εσυ γα μενα...:)
(Μα τοσο ιδιες και οι δυο ιστοριες;;;:hmm: :confused: :D )
Απο εκει και περα το περιστατικο που λεει η ΚΕ εχει συμβει σε διαφορους (οχι αναγκαστικα σκοτωμα), και γι' αυτο χρειαζεται εξαιρετικη προσοχη.Στο φιναλε αντι να τρεχεις στο τερμα Θεου απομακρο μερος, τραβα σε ενα πιο κοντα στον πολιτισμο (δεν μιλαω παω στην πλατεια) και κανε οτι κανουν οι Ιταλοι...Εφημεριδες στα παραθυρα!;)
Παλιοτερα το ειχα κανει (οταν δεν ειχα προσωπικο χωρο) αλλα πλεον τα τελευταια χρονια δεν χρειαζεται.
Και οσον αφορα το ξενοδοχειο εκει κι αν θελει προσοχη...Γνωστο μου ζευγαρι σε ξενοδοχειο Αθηνων στο δωματιο που τους νοικιασε βρηκαν την καμερα.:whistle: Το παλικαρι ειναι ηλεκτρονικος, εχει την μυγα και την ειχε και παντα οταν πηγαινε σε ξενοδοχεια, ξεψειριζε το δωματιο.Φυσικα εκανε μηνυση, αλλα δεν ξερω τι εγινε.Λογικα του τα πηρε καλα.
Αν ειναι δηλαδη να βγω σε ταινια να παρω και δικαιωματα...τι!;...τοση κουραση και ιδρωτα,τσαμπα να πανε;:P
Οποτε εμενα ειπα, οτι εγινε και με το evoyli.
Μετα την μπουνια ειδικα πατησα και κορνα...να τον δειτε πως ετρεχε στους θαμνους...μιλαμε σαν τον Βεγγο.Εγω γενικα ημουν ψυχραιμος.Η μαυρη η κοπελα μου τρομαξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα μαριε με φρικαρες τωρα!!!!!!
πα να πιω κανα καφε να συνελθω.
λεω να μη παω στο παρκο σημερα. :hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Εvouli ποσταρες εσυ γα μενα...:)
(Μα τοσο ιδιες και οι δυο ιστοριες;;;:hmm: :confused: :D )

χμμμμμ..... :hmm:

βρε λεεεεεςςςςςςς;;;;;;;; :whistle: :whistle: :whistle:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βρε συ σου μιλαω ακριβως ιδες...και ασε την πρωτη που λες, νταξ' φυσικη αντιδραση κτλ κτλ...αλλα και η δευτερη ολοιδια!:hmm: :P
Λεςςςςςςς;;;;;;;;;:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δυο περιπτωσεις υπαρχουν:

α) ή "συχναζουμε" στα ίδια μέρη :redface: :P

βου) ή είσαι ο καλός μου και με δουλευεις οτι δεν ασχολεισαι με υπολογιστες... :tongue:

οπότε ετοιμάσου το απόγευμα να πάθεις αυτο: :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πες κατι βρε μαριούλη, θα φάει άδικα ξύλο ο καλός της:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν ειμαι ο καλος σου evouli...ασε που εγω ειμαι απο πολυυυυυυυ "χαμηλα".Ασχετα αν γεννηθηκα στην salonica!;)
Οποτε δυσκολο και να συχναζουμε στα ιδια μερη.
Μην το φαει τσαμπα το ξυλο ο αμοιρος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Εφημεριδες στα παραθυρα!;)

αχ τι καλό παιδί μου είσαι! :inlove: να διαβάζουν τπτ και τα παιδιά στο ημίχρονο ε; :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οι ιταλοι κανουν ημιχρονα... εμεις ομως οοοοοοοοοοοχιιι!!!!

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ετσι ρε συ...αλλα προσοχη!!!!!!!!!!!!!!
Αθλητικες εφημεριδες να κολλατε Μ ΟΝ Ο οταν η ομαδα σας εχει κερδισει!!!
Γιατι αντε να εχει φαει καμια τριαρα, μεσα στην εδρα της, να το εχεις μπροστα στην μουρη σου,να θυμασαι την καζουρα απο τους κολλητους σου και να θες να λειτουργησεις...:confused: :( :whistle: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
xaxaxa!!!!
εσυ να μη μπορεις να λειτουγησεις και απο την αλλη η γκομενα με ναζιαρικο υφακι.. "μωρο μουουου δε μαγαπας πιαααααα?" :hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ωραία ιδέα ρε Μάριε, να είσαι σε κανένα πάρκο στην Φιλαδέλφεια την επόμενη μέρα ήττας ντέρμπυ Ολυμπιακού - ΆΕΚ και να έχεις κολλήσει στα τζάμια τον Φίλαθλο με κανέναν τίτλο 3-0 έτσι ***** ο Πειραιάς κτλ.
Μια χαρά θα περάσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top