Μπορούμε να γίνουμε friends with benefits με τη γειτόνισσα;

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΥΓ: Κάνε μου μια χάρη, όπως θα την έχεις στο κρεβάτι ρώτα τη και το 5 για να ξέρω αν θα τη βάλω στην κυβέρνησή μου. Αλλά να ξέρω όμως, αν ειναι άλογο Καππαδοκίας, τσαούσα Γότθισσα από το πριγκηπάτο της Θοδωρούς ή ντελικάτη καραμελίτσα από την Πόλη. Θα μας δώσεις ένα after action report (AAR) αφου πετύχεις το σκοπό σου.

Δεν είναι βυζαντινή τύπε. Τουρκομανισσα είναι που εκδιώχθηκε από την στεππα της από ανώτερες μογγολικες ορδές και τώρα ψάχνει λίγο πρόσκαιρο πλιάτσικο στα εύφορα βυζαντινα εδάφη.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
1.οχι αλλά πήγα στον γιατρό και τέλος πάντων έχω μια πληγή σε ενα απο τα 2 αρχ....ειναι άσχημο ακόμα και πονάει λίγο

2.Ναι αυτό μου λέει αλλα δν έκατσε
3.Συμφωνω απλά είπε θα της μεταφέρω ότι χτύπησες
4.οκ δεκτό καταλαβαίνω τι λες
5.δν ξέρω
Ή μια αλλη λυση ειναι να μαγειρεψεις κατι ή να παραγγειλεις απεξω και να την καλεσεις να φατε μαζι,θα ειναι ωραια ατμοσφαιρα για να μιλησετε,να μην ειναι μονο ενας ξερος διαλογος.
Σκεψου το και αυτο ;) @Stucky1424
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Και τουρκομανισα να είναι δεν πειράζει, θα δημιουργήσει ο φίλος επιγόνους και το imperium θα εξαπλωθεί
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Δεν είναι βυζαντινή τύπε. Τουρκομανισσα είναι που εκδιώχθηκε από την στεππα της από ανώτερες μογγολικες ορδές και τώρα ψάχνει λίγο πρόσκαιρο πλιάτσικο στα εύφορα βυζαντινα εδάφη.
Ναι κάτι πήραν τ αυτιά μου μετα την υποτέλεια του Νοβγκοροντ στον Μογγόλο Χάν, ότι κάτι παραφυάδες Ογούζων την κάνανε προς Βατούμι, Πόντο κι Αμισό.

Με την προσάρτηση θέματος Κιρκασσίας θα λυθούν αυτά.

Εύχομαι καλά σπαρτά, όμορφα κι αυτοκρατορικά, στον αγαπημένο φίλο κι αδερφό Στάκυ.

Το χεις αδερφέ, απλά μη το πολυπιέζεις. Με σάλιο κι υπομονή, ελέφαντας γαργαλάει αρνί.
 

Stucky1424

Νεοφερμένος

Ο Stucky1424 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Όχι δν ήτανε ακριβώς αυτό εξάνθημα βγήκε που μου το εκανε καυτιριαση ας πω με άζωτο χαχα έτσι για να γίνω ακριβής

Ναι εντάξει θα αφήσω διάστημα έτσι χωρίς επικοινωνία και βλέπουμε

Θα της μαγειρέψω brownies της το είχα πει κιολας ότι θα κάνω και θα της πάω πριν βέβαια γίνουν όλα αυτά αλλά έστω χαχα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους και στην Ελλάδα μας λοιπόν μου συμβαίνει κάτι τέτοιο πρώτη φορά με κάποια που μένει κυριολεκτικά στον δίπλα τοίχο δν ξέρω αν έκανα εγώ λάθος ή αυτή ή κανείς μας και θα γίνει το πράγμα.Ακοκουθει ανάλυση 😛



Ας ξεκινήσω λοιπόν είχα γνωρίσει τους γείτονες τυχαία(διπλανή πόρτα) είπαμε να γνωριστούμε δν έτυχε όμως.Ελειπα μήνες και εγώ από το σπίτι γυρνάω όμως και λέω ας τους γνωρίσω χτυπάω λοιπόν και τελικά έχει μείνει μόνη η κοπέλα χώρισε.

Την γνωρίσω ίσα ίσα 5 λεπτά λέμε ονόματα της πρόσφερα γλυκό που είχα ετοιμάσει και για τους 2 αυτους νομίζοντας ότι είναι ακόμα μαζί το δέχεται.Την άλλη μερα χτυπάει αυτή μου δίνει πίσω το πιάτο ας πω και προφέρει αυτή γλυκό.γνωριζομαστε λίγο παραπάνω και της προτείνω να πιούμε καφέ λέει αυτή καλύτερα ποτό το αφήνουμε φλου...χτυπαω την επόμενη μέρα λέω ψηνεσαι για το ποτό μου λέει ναι φυσικά απλά αύριο αν θες.

Έρχεται την επόμενη μέρα αρχίζουμε το ποτό μας περίπου μια ώρα μιλούσαμε γενικά.Ξεκιναει όμως κουβέντα για το σεξ αρχικά την ρώτησα πως και χώρισε ότι δν με χάλασε ιδιαίτερα της είπα 1 2 κοπλιμέντα ρώτησε τα ίδια και αυτή έκανε τα αντίστοιχα σε κάποια φάση μου λέει σε άκουγα να κάνεις σεξ δίπλα με την δικιά σου (είχα σχέση πριν κάτι μήνες το είχα αναφέρει στο φορουμ😂)την είχα ακούσει και εγώ και της λέω μην παρεξηγηθείς και φύγεις απαντά πως ότι αφορά το σεξ δεν την νοιάζει καθόλου ότι και αν πω και της είπα ότι την άκουγα και εγώ και μου λέει ότι αν δν ήτανε η αδερφή μου θα ήμουν εγώ με δονητή γιατί εχω να κάνω σεξ 1.5 μήνα 😂

Και άρχισε να γίνεται τέτοια κουβέντα για το σεξ μου είπε τα πάντα τι έχει κάνει τι θέλει τι της αρέσει τι αποθημενα έχει πόσο καιρό έχει να κάνει για τα φετίχ της πχ ακόμα ότι έχει 3 δονητες σπίτι ότι μπορείτε να φανταστείτε που έχει να κάνει με το σεξ,όπως έλεγα και εγώ φυσικά θεωρώ ότι το έκανε να με ανάψει αλλά εγώ είχα ενα θέμα υγείας στο σημείο μου ας πω και δν είχα την τόλμη αρχικά να κάνω πιο νωρίς κίνηση μήπως ξενέρωνε αν έβλεπε αυτό που έχω τέλος πάντων εκεί πέρα που θα φύγει σε κάποιες μέρες.



Εφόσον όμως άναψα φουλ γιατί συνεχίσαμε να λέμε τέτοια ίσως και 2 ώρες άρχισε να λέει οι άντρες δν λέτε αυτά που θέλετε και τα σχετικά...ισως το χειρίστηκα λάθος εκεί δν ξέρω αλλά επειδή είδα ότι με έναν άγνωστο αυτή έλεγε τόσο εύκολα τα πάντα της είπα κοιτα είμαστε και γείτονες μπορεί να σου φανεί κάπως αλλά εγώ πάντα λέω αυτό που θέλω μπορεί να παρεξηγηθεις θέλω να κάνω σεξ μαζί σου και είπε σήμερα δν μπορώ κάτι τέτοιο και κάνω κίνηση και αρχίζουμε να φασωνομαστε ανεβαίνει επάνω μου τρίβεται και αρχίζει παίρνει τον δρόμο του



Με πιάνει παντού αυτή όταν όμως πάω εγώ να βάλω αλλού το χέρι μου λέει όχι σήμερα...το κάνω 2η φορά μου παίρνει το χέρι ενώ αυτή συνεχιζε μου λέει μετά από λίγο πρέπει να φύγω πάμε στην πόρτα ξανά τα ιδια τα άλλα τα εκανε πάλι αυτή σε εμένα με έπιανε παντού και με φιλούσε πολύ σεξουαλικά βάζω το χέρι μου εκεί πάλι όχι μου λέει άλλη φορά άλλη μέρα και τέτοια.



Την αφήνω στην πόρτα της μετά από 5 λεπτά της χτυπάω λέω θέλεις να μου δώσεις το ινστα να τα λέμε μου λέει τι να πούμε δν είπαμε μόνο για σεξ λέω εγώ ναι να κανονίσουμε μου λέει ναι ρε θα στο δώσω (λέω δν πειράζει άστο άλλη καλύτερα έτσι το έκανα για να μην νομίζει ότι θέλω να μιλάμε συνέχεια και κάτι τέτοιο ισως λάθος αν και το έχω βρει αλλα δν το εχω πάρει επίσημα)χτυπάω την επόμενη μέρα ήτανε η αδερφή της μεσα μου ανοίγει μου λέει η κοπελα είναι στο μπάνιο θα της πω ότι χτύπησες την επόμενη μέρα δν χτύπησα και ξανά χτύπησα την μεθεπόμενη δν άνοιξε δν ήτανε μέσα δν ήθελε να ανοίξει δν ξέρω.

Παίζει να ξενέρωσε ;επειδή άργησα να κάνω κίνηση ; Γιατί δν νομίζω να μην ήθελε μετά από τέτοια κουβέντα με έναν αγνωστο Θεωρώ το έκανε ξεκάθαρα για να ανάψω

Παίζει να ξενέρωσε επειδή χτύπησα την επόμενη μέρα ή επειδή ζήτησα ινστα μήπως το πάω πιο σχεσιακα;

Παίζει να το μετάνιωσε ;ή δν παίζει τίποτα και τι πιστεύεται πρέπει να κάνω εφόσον θέλω να συνεχιστεί αυτό που πήγαμε να κάνουμε ;
Εσύ θα πας μπροστά φίλε μου, συνέχισε έτσι 😂😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Όχι δν ήτανε ακριβώς αυτό εξάνθημα βγήκε που μου το εκανε καυτιριαση ας πω με άζωτο χαχα έτσι για να γίνω ακριβής

Ναι εντάξει θα αφήσω διάστημα έτσι χωρίς επικοινωνία και βλέπουμε

Θα της μαγειρέψω brownies της το είχα πει κιολας ότι θα κάνω και θα της πάω πριν βέβαια γίνουν όλα αυτά αλλά έστω χαχα

Α τσιμπησες παράσημο στη μπάλα... Στρατηγέ μου τα σέβη μου! Και περαστικά και πάλι!
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Όχι δν ήτανε ακριβώς αυτό εξάνθημα βγήκε που μου το εκανε καυτιριαση ας πω με άζωτο χαχα έτσι για να γίνω ακριβής

Ναι εντάξει θα αφήσω διάστημα έτσι χωρίς επικοινωνία και βλέπουμε

Θα της μαγειρέψω brownies της το είχα πει κιολας ότι θα κάνω και θα της πάω πριν βέβαια γίνουν όλα αυτά αλλά έστω χαχα
Περίμενε τουλάχιστον να σου φύγει η πληγή πριν την πηδήξεις. Προσωπικά αν έβλεπα πληγή θα έφευγα τρέχοντας. Άσε που αν έχεις ανοιχτή πληγή κινδυνεύεις και εσύ να κολλήσεις κάτι. Λίγη υπευθυνότητα ρε παιδιά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.
Να προσέχουμε τις γειτόνισσες μας λέω εγώ
 

Stucky1424

Νεοφερμένος

Ο Stucky1424 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Περίμενε τουλάχιστον να σου φύγει η πληγή πριν την πηδήξεις. Προσωπικά αν έβλεπα πληγή θα έφευγα τρέχοντας. Άσε που αν έχεις ανοιχτή πληγή κινδυνεύεις και εσύ να κολλήσεις κάτι. Λίγη υπευθυνότητα ρε παιδιά.
Καλά ναι σίγουρα δν είναι ανοιχτή πληγή ρε συ μου είπε και ο γιατρός ότι είναι οκ γενικά απλά ξέρεις είναι άσχημο και μπορεί να ανοίξει σίγουρα ακόμα είναι στην ανάρρωση anyway ναι αυτό θα το προσέξω προφανώς πιο πολύ ήθελα απόψεις για το αν έκανα εγώ κάτι λάθος πχ ή πως να κινηθώ κατά τις γνώμες γιατί με κοπέλα που μένει στον δίπλα τοίχο τέτοιο δν έτυχε
 

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Περίμενε τουλάχιστον να σου φύγει η πληγή πριν την πηδήξεις. Προσωπικά αν έβλεπα πληγή θα έφευγα τρέχοντας. Άσε που αν έχεις ανοιχτή πληγή κινδυνεύεις και εσύ να κολλήσεις κάτι. Λίγη υπευθυνότητα ρε παιδιά.
Με ένα γιαουρτάκι όλα περνάνε :)
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.
Αδιαφόρησε ,θα θέλει την προσοχή σου ...λογικά
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Με ένα γιαουρτάκι όλα περνάνε :)
Παγωτό ή σοκολάτα καλυτερα πιστευω😂
tenor (7).gif
 

Stucky1424

Νεοφερμένος

Ο Stucky1424 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Αχ τι ωραία ιστορία,θέλω συνέχεια!😌😚
Μπορεί και να μην έχει τελικά χαχα θα δείξει πως θα πάει
Πέρα απο την πλάκα αν χτυπήσω ξανά και δν την βρω μέσα θα φανεί πολύ κριπι λέτε να της στείλω στο ινστα ;
Γιατί αυτή μπορεί να μην μου το έδωσε αλλά εγώ το βρήκα γιατί δν μπορώ να ξέρω αν είναι μέσα εντάξει δν θα μαντεύω κιόλας δν ξέρω
 

ag97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ag97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
αμα χτυπησεις/την φωναξεις και σε γραψει στους ..δονητες της γραψε την και εσυ στις πληγωμενες μπαλες σου και φροντισε να σε ακουσει τι καλα που θα περνας με την επομενη.. μετα θα σου χτυπησει αυτη για "ζαχαρη" ! (yes it works!!)
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ίνστα λέω όχι , βάλε αυτό τέρμα :P


Πάντως αν είναι μεγάλη πολυκατοικία και να χτυπήσεις και να να είναι μέσα και να μην ανοίξει μπορεί να υποθέσει ότι ήταν και λάθος ντιλιβεράς πχ.

Και τι ηχομόνωση είναι αυτή τέλος πάντων που δεν ξέρεις αν είναι μέσα, μόνο εμείς ακούγαμε και το κατούρημα του διπλανού..
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,917 μηνύματα.

Γειτόνισσα, γειτόνισσα, τις ομορφιές σου αλώνισα(πάντα επίκαιρος ένας Μπίγαλης).
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,841 μηνύματα.
Ελα βρηκα την γειτονισσα σου --- 9;45
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top