Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα;

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Για να φτάσει στο σημείο να μου το πει σημαίνει ότι το έχει μετανοιώσει.Όσο κολλητή και να είσαι με κάποια πολύ δύσκολα της εκμυστηρεύεσαι ότι τα "φοράς"στο αδερφάκι της.Η κίνηση της θα μου έδειχνε ότι είτε θέλει να εξιλεωθεί είτε θέλει βοήθεια για να κατανοήσει τη σχέση της.Στην περίπτωση αυτή θα το συζητούσα μαζί της χωρίς να αποκαλύψω τίποτα.Αν πάλι την έπιανα εγώ,χωρίς η ίδια να μου έχει πει κάτι,τότε θα μιλούσα σε εκείνη και θα απαιτούσα να ξεκαθαρίσει με τον αδερφό μου.Αν δεν το έκανε...δεν έχω σκεφτεί μέχρι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Το συζητάω εκτενέστερα μαζί της να δω το πως και το γιατί σαν κολλητή της που είμαι Και από τα συμπεράσματα που θα βγάλω από αυτή τη κουβέντα, μετά θα αποφασίσω για το τι θα ήταν το καλύτερο να κάνω............αν και ποτε δεν ειχα κολλητη ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina21 :
Το συζητάω εκτενέστερα μαζί της να δω το πως και το γιατί σαν κολλητή της που είμαι Και από τα συμπεράσματα που θα βγάλω από αυτή τη κουβέντα, μετά θα αποφασίσω για το τι θα ήταν το καλύτερο να κάνω............αν και ποτε δεν ειχα κολλητη ......

κι εγώ τί να πω που όυτε αδερφό είχα ποτέ?? :bleh: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
κι εγώ τί να πω που όυτε αδερφό είχα ποτέ??
θα πεις οτι εισαι με το μερος του αδερφουσου γιατι το αιμα νερο δεν γινεται :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina21 :
θα πεις οτι εισαι με το μερος του αδερφουσου γιατι το αιμα νερο δεν γινεται  :tongue:
Το είπα με το μέρος της αδερφής μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top