Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι ( 2011 )

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πτυχίο.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Φέτος θέλω:
Να είναι καλά οι φίλοι,η οικογένειά μου κ όλος ο κόσμος.:D
Να έχω περισσότερη υπομοή κ επιμονή.(κάθε χρόνο το βάζω στόχο αλλά δεν έχει έρθει η ώρα να πραγματοποιηθεί..........) :P
Να έχω το μυαλό μου μέσα στο κεφάλι κ να το χρησιμοποιώ που κ που. ( μια απ' τα ίδια με το αποπάνω) :P
Και γενικότερα να γίνω καλύτερος άνθρωπος. (δε σεημ) :P

Αυτάαααα..........! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αρχικα και πανω απ' ολα να γινω καλυτερος ανθρωπος και φιλος απ' οτι ημουν την προηγουμενη χρονια... Οτι κι αν σημαινει αυτο...

Και συγκεκριμενα...
1)Διπλωμα(Δεν παλευεται αλλο το κτελ)
2)Να πετυχω στις πανελληνιες(Μια που το πηρα αποφαση επιτελους)
3)Να περασω τα μαθηματα που εχουν εργαστηριο(Ειδικα αν δεν πετυχω τον στοχο Νο2)
Και:
4)Να καταφερνω να περναω οσο καλυτερα γινεται...

Καλη χρονια σε ολους!!! Κι οτι σας στερησε ο προηγουμενος χρονος μακαρι να σας το φερει ο καινουριος!!!(Εκτος κι αν ηταν μισθος, αυτον ξεχαστε τον απο τωρα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
φετος θελω να μην γινει καμια πραξη πολεμου αναμεσα στα κρατη ολου του κοσμου....ειρηνη ρε π&&%&%στη μου!!!


μπορειτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να μπορεσω να παρω της σωστες αποφασεις για οτι ερθει και να μην φτασω στο σημειο να μετανιωσω η να παρατησω οτιδηποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φέτος θέλω:
Να είναι καλά οι φίλοι,η οικογένειά μου κ όλος ο κόσμος.:D
Να έχω περισσότερη υπομοή κ επιμονή.(κάθε χρόνο το βάζω στόχο αλλά δεν έχει έρθει η ώρα να πραγματοποιηθεί..........) :P
Να έχω το μυαλό μου μέσα στο κεφάλι κ να το χρησιμοποιώ που κ που. ( μια απ' τα ίδια με το αποπάνω) :P
Και γενικότερα να γίνω καλύτερος άνθρωπος. (δε σεημ) :P

Αυτάαααα..........! :D:P

Αρχικα και πανω απ' ολα να γινω καλυτερος ανθρωπος και φιλος απ' οτι ημουν την προηγουμενη χρονια... Οτι κι αν σημαινει αυτο...

Και συγκεκριμενα...
1)Διπλωμα(Δεν παλευεται αλλο το κτελ)
2)Να πετυχω στις πανελληνιες(Μια που το πηρα αποφαση επιτελους)
3)Να περασω τα μαθηματα που εχουν εργαστηριο(Ειδικα αν δεν πετυχω τον στοχο Νο2)
Και:
4)Να καταφερνω να περναω οσο καλυτερα γινεται...

Καλη χρονια σε ολους!!! Κι οτι σας στερησε ο προηγουμενος χρονος μακαρι να σας το φερει ο καινουριος!!!(Εκτος κι αν ηταν μισθος, αυτον ξεχαστε τον απο τωρα:P)

φετος θελω να μην γινει καμια πραξη πολεμου αναμεσα στα κρατη ολου του κοσμου....ειρηνη ρε π&&%&%στη μου!!!


μπορειτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Να μπορεσω να παρω της σωστες αποφασεις για οτι ερθει και να μην φτασω στο σημειο να μετανιωσω η να παρατησω οτιδηποτε

Βάλτε στους στόχους σας να πάρω πτυχίο ρε παιδιά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βάλτε στους στόχους σας να πάρω πτυχίο ρε παιδιά.:redface:


Αφου δεν θα το παρεις, γιατι να το παλεψουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λοιπόν κατ'αρχάς καλή χρονιά (σε..25 λεπτά έχουμς 2011!!!) σε όλους με υγεία πάνω απ'όλα και ό,τι επιθυμεί ο καθένας μας να γίνει κάτι (μαγικό) και να πραγματοποιηθεί. Όσο για μένα θα ήθελα πάνω απ'όλα όλη η οικογένεια να σφύζει από υγεία και το 2011 και να περάσω και (σχεδόν) όλα τα μαθήματα των 2 πρώτων εξαμήνων (λέμε τώρα χαχαχαχαχα)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να βρω κουράγιο και όρεξη να διαβάσω γιατί η ύλη τρέχει και εγώ κάθομαι και την κοιτάω.
Να γράψω καλά στις Πανελλήνιες και να περάσω σε κάποια σχολή που μου αρέσει.
Να πάρω την απόφαση να ξαναδώσω αν δε τα παω καλά.
Να γνωρίσουν κάποια στιγμή οι γονείς μου τον Γιάννη, καιρός είναι νομίζω.
Να δουλέψω το καλοκαίρι για να μην επιβαρύνω κι άλλο τους γονείς μου.
Να περάσω όσο καλύτερα μπορώ.
Να παω στην Ιταλία.
Να χάσω 5,6,7 κιλά.
Να ψηλώσω(σίγουρα).
Να ερθω εδώ τέλη δεκεμβρίου και να τα τικάρω όλα τα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μετα και απο την ευγενικοτατη παρακληση του πιο πανω οφειλω να προσθεσω και αλλον εναν στοχο...

Ετσι λοιπον:
5) Να παρει ο borat πτυχιο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
2)Να πετυχω στις πανελληνιες(Μια που το πηρα αποφαση επιτελους)
Χααα! ^-^

Εγώ θα μιλήσω για στόχους μιας κι αυτό είναι το θέμα και όχι οι ευχές. Θέλω λοιπόν... Για να δούμε.

I. Να πάρω καλούς βαθμούς στα μαθήματα αυτού του έτους, μιας και στο προηγούμενο τα έκανα ολίγον σαλάτα.
II. Να μην κάνω ούτε μια γρατσουνιά στο αυτοκίνητό μου.
III. Να μη στεναχωρήσω κανέναν από αυτούς που νοιάζομαι.
IV. Να μη μου χτυπήσει την πόρτα ο έρωτας (αυτό είναι και λίγο ευχή, αλλά και στόχος).
V. Ό,τι κι αν συμβεί σε αυτό το χρόνο να σταθώ στο ύψος των περιστάσεων και να μη λυγίσω.

Και μια ευχή. Εσύ εκεί πάνω, αν υπάρχεις... 2 χρόνια ακόμη τουλάχιστον, σε παρακαλώ. Πρέπει να γίνει έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 690 μηνύματα.
Ωραία όλα τα παραπάνω,αλλά αν θελουμε να είμεθα πραγματιστές,ΕΝΑΣ (δυστυχώς) θα πρέπει να είναι ο πρώτιστος στόχος - τουλ. των εχόντων εργασία -, για το δύσκολο 2011.

Να (καταφέρουν να) μη χάσουν την εργασία τους...

Ολα τα άλλα έπονται.:):P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λεπόοοννν :P

  • Να στρωθώ επιτέλους στο διάβασμα :look:
  • Να ξαναρχίσω κάνα άθλημα :strong:
  • Να σταματήσω την γκρίνια και την απαισιοδοξία :redface:
  • Και να βάλω τέλος σε κάποια πράγματα. :mad:

Λίγα είναι τελικά :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Οι στόχοι πολλοί, αλλά συνοψίζονται σε μία μόνο φράση:

"Κόβουμε ΟΛΕΣ τις κακές συνήθειες, ξεχνάμε το παρελθόν και κοιτάμε ΜΟΝΟ το μέλλον"!


Καλή χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Στόχοι:
1) Ο μέσος όρος μου να είναι 8,5 +
2) Να πάρω δίπλωμα οδήγησης
Ευχή: Το 2011 να είναι για μένα τόσο καλό, όσο ήταν το δεύτερο εξάμηνο της χρονιάς που μας πέρασε
Καλή χρονιά, φίλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Στόχοι:
1) Ο μέσος όρος μου να είναι 8,5 +
2) Να πάρω δίπλωμα οδήγησης
Ευχή: Το 2011 να είναι για μένα τόσο καλό, όσο ήταν το δεύτερο εξάμηνο της χρονιάς που μας πέρασε
Καλή χρονιά, φίλοι!


θελω να παρω φετος στο σχολειο πανω απο 19 και 5...δυσκολο για την πρωτη λυκειου αλλα.....





δεν πειραζει....








Το 2011 όλα είναι δυνατά!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Ο μόνιμος στόχος μου εκτός από υγεία. Ένα παιδί.:redface:

Καλή χρονιά σε όλους, να είμαστε πάντα καλά κι όλα τα υπόλοιπα έρχονται!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Πωπω.. Κάθε χρονιά σχεδόν βάζω στόχους και πολύ σπάνια πετυχαίνω έστω και έναν. Ρεαλιστικά (όσο γίνεται) μιλώντας:
1. να περάσω ένα πραγματικά υπέροχο καλοκαίρι στο οποίο δεν θα με απασχολεί τίποτα
2. να δω όσο περισσότερες ταινίες γίνεται
3. να γίνω λίγο πιο αδιάφορη και να σταματήσω να νοιάζομαι τόσο για ορισμένα θέματα
4. να μην παρατήσω το 2ο μισό του 2010 (που λογικά θα τελειώσω) τα αγγλικά
5. να αποκαταστήσω όλες τις διαφορές και τις παρεξηγήσεις με τους φίλους μου
6. να φερόμαι καλύτερα στην οικογένεια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θα τους πάρω τον αέρα, πριν πάρουν αναπνοή....
μετά μπορούν να μου μιλήσουν....
να μου πουν και εμένα πως είναι, όταν δε μπορείς να αναπνεύσεις.... και σκέφτεσαι πως θα πάρεις λίγο αέρα....
θα τους πάρω τη μαγκιά και θα την κρεμάσω στο λαιμό μου..., για να μην ξεχνιούνται....
και ίσως μια μέρα, πιω και λίγο αίμα..., για να γουστάρω....
(γουστόζικο δεν είναι..., παρασύρθηκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xixDkaterinaki

Νεοφερμένος

Η xixDkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Λοιπόν....:confused:
1) Να περάσω ένα τέλειο καλοκαίρι και όχι όπως το φετινό...(Ναι είμαι μανιακή με αυτή την εποχή..;) )
2) Να χάσω κάνα κιλό γιατί έτσι πρέπει...(Το χειμώνα τα παίρνω και όλη την υπόλοιποη χρονιά τα χάνω...:whistle:..)
3) Να ερωτευτώ πάλι γιατί μου έχει λείψει..(Ε ναι θέλω να φάω πάλι τα μούτρα μου...:clapup: )
4) Να έχω καλούς βαθμούς.
5) Να σοβαρέψω...:hmm: )
Αυτά νομίζω....
:D Άντε και καλή μου τύχη.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top