Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Νέοι στόχοι για το 2016 είναι:
  • Να μπορώ να διαθέσω λεφτά για πολλά ταξίδια στο εξωτερικό ( ναι οκ συμβιβάζομαι και μέ ένα :P) και συναυλίες
  • Να πάρω αυτό το ρημάδι δίπλωμα οδήγησης που τόσο καιρό αναβάλλω ( meetmeinmontauk σε νιώθω!!!)
  • Να μη στεναχωριέμαι για μαλακίες
  • Να περιορίσω τις δεύτερες ευκαιρίες όταν αμφιβάλλω για το αν αξίζει
  • Να ξεκινήσω μια ξένη γλώσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για το 2016 εύχομαι:

1. Να καταφέρω να συνεχίσω να πιστεύω στον εαυτό μου.
2. Να συνεχίσω να προσπαθώ για να πραγματοποιήσω το όνειρό μου.
3. Να πάρω το Γ2 στα γερμανικά ( :redface: oh Gott hilf mir bitte)
4. Να δεθώ ακόμα περισσότερο με τα άτομα που αγαπώ.
5. Να είναι όλοι γύρω μου υγειείς.

Ας ξεκινήσω με αυτούς και βλέπουμε:P:redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
υγεία
περισσότερες μέρες γεμάτες χαμόγελο, αγάπη (ειλικρινή) και αισιοδοξία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
To 2014 ήταν μια πολύ καλή χρονιά για μένα. Πέρασα στη σχολή της 1ης μου επιλογής και μέχρι τώρα δεν το χω μετανιώσει. :D Έχω διαμορφώσει ιδέες σε αρκετά θέματα κι αν και έχω καιρό ακόμη μπροστά μου νομίζω σκέφτομαι πιο σφαιρικά.Εχω ήδη γνωρίσει άτομα που περνάω ευχάριστα μαζί τους και ταιριάζουμε σε πολλά θέματα πράγμα που σπάνια μου συνέβαινε στο χωριό μου γιατί ήμασταν κλειστή κοινωνία.Σκαμπανεβάσματα με την υγεία μου είχα αλλά τίποτα σοβαρό και δεν παραπονιέμαι γιατί άλλοι αντιμετωπίζουν χειρότερα και τους τελευταίους μήνες το διαπίστωσα.

Λοιπόν όσον αφορά το 2015 :D

1. Θέλω να τα πάω καλά στις πρώτες εξετάσεις της σχολής μου και από το 2ο εξάμηνο να αρχίσω να έχω ένα σχετικό πρόγραμμα διαβάσματος και εξόδων.
2. Πρέπει να χάσω τα κιλά των εορτών και όχι μόνο :P Γενικά να ασχοληθώ περισσότερο και με τη φυσική μου κατάσταση.Μάλλον θα γραφτώ στο γυμναστήριο του ΑΠΘ επιτέλους.
3.Θέλω να κάνω τουλάχιστον 1 ταξίδι κατά προτίμηση στο εξωτερικό.Σκέφτομαι για εθελοντική εργασία σε workcamp αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα το επιτύχω.Αν όχι φέτος το '16 σίγουρα.
4.Θέλω να διαβάσω περισσότερα βιβλία που δεν αφορούν το αντικείμενο σπουδών μου.
5.Ντάξει, αμελητέο, αλλά πρέπει να πάρω κινητό.Μπακατέλιασε το τωρινό μου και είναι στα τελευταία του :'(
6.Ελπίζω να είμαι υγιής και αν συμβεί κάτι να μην απελπιστώ.
7.Θέλω να αποκτήσω περισσότερη αυτοπεποίθηση και να έχω το θάρρος να υποστηρίζω τη γνώμη μου και να μην κάμπτομαι από επικρίσεις άλλον.


Αυτά κυρίως.
Καλή χρονιά σε όλους :D

λελ
Απ ' όλα αυτά πήρα μόνο κινητό και έσκισα εξεταστική. Με τα υπόλοιπα γελάω απλά .
Α γράφτηκα και στο γυμναστήριοοο. Φετινός στόχος : να πηγαίνω.:hehe:

Ντάξει. Για μένα στα ίδια κυμαίνεται η λίστα με κάποιες προσαρμογές.


Καλή χρονιά σ ' όλους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Στοχοι για το 2016:
1.Να γνωρισω ατομα με ιδιες αποψεις
2.Να τα παω καλα στα μαθηματα της σχολης(πολυ κλισε):P
3.Να εχουμε την υγεια μας ολοι ανεξαιρετως
4.Να σταματησει επιτελους αυτη η γκρινια και η μιζερια
5.Να και φετος εξωτερικο και να ανακαλυψω νεα μερη
6.Να σταματησω να γινομαι υπερβολικη και να περιορισω το αγχος μου
Αυτα...Δεν ξερω αν θα γινουν και ολα,αλλα παντα δεν σταματαμε να ελπιζουμε για το καλυτερο.
Καλη χρονια σε ολους με πολλες επιτυχιες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Στόχοι για το 2016:
1.Να κάνω καινούριους φίλους και να δεθώ ακόμα περισσότερο με αυτούς που ήδη έχω. :group:
2.Να εξουδετερώνω τους εχθρούς μου κ τα άτομα που θέλουν να με βλάψουν έναν-έναν. :kill:
3.Να τελειοποιήσω γερμανικά,σουηδικά και ολλανδικά :strong:
4.Να κάνω "βουτιά" στις αρχαίες γλώσσες,να μάθω επιτέλους αρχαία (όχι την παπαγαλία του σχολείου,να μάθω να τα μιλάω,να διαβάζω κ να μεταφράζω κείμενα χωρίς να έχω δει τη μετάφραση πριν,όχι δλδ όπως κάνουμε στο σχολείο) και λατινικά. :inlove:
5.Να ασχοληθώ επιτέλους με την επιστήμη της γλωσσολογίας,που πρόσφατα ανακάλυψα πως με ενδιαφέρει τόσο πολύ!Να βρω τη ρίζα κάθε αγγλικής,γαλλικής,γερμανικής,ολλανδικής και σουηδικής λέξης που ξέρω!!! :inlove::book: (εντάξει,είναι λίγο τρελό αλλά θα κάνω ό,τι μπορώ :P)
Αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Νέοι στόχοι για το 2016 είναι:
  • Να μπορώ να διαθέσω λεφτά για πολλά ταξίδια στο εξωτερικό ( ναι οκ συμβιβάζομαι και μέ ένα :P) και συναυλίες
  • Να πάρω αυτό το ρημάδι δίπλωμα οδήγησης που τόσο καιρό αναβάλλω ( meetmeinmontauk σε νιώθω!!!)
  • Να μη στεναχωριέμαι για μαλακίες
  • Να περιορίσω τις δεύτερες ευκαιρίες όταν αμφιβάλλω για το αν αξίζει
  • Να ξεκινήσω μια ξένη γλώσσα
...και δεν έκανα τίποτα απο αυτά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Κάθε χρονιά οι ίδιοι στόχοι γιατί φυσικά δεν πραγματοποιήθηκε κανένας από αυτούς. :hehe: ίσως αν τους κρατούσαμε για μας να καταφέρναμε ακόμα και το πιο μικρό πράγμα, μιας που δε θα τους γνώριζε κανείς.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το 15 ήταν από τις πιο κακές χρονιές που έχω ζήσει δυστυχώς. Έγιναν άσχημα γεγονότα, δύσκολες στιγμές, ζόρικες, αλλά δε το βάζουμε κάτω.
Το 2016 θα είναι καλύτερο. :)

Και ήταν. Το 2017 θα είναι ακόμα ακόμα ακόμα καλύτερο!
Ευχαριστώ το σύμπαν ή το Θεό or w/e :P
Το 2016 δεν ξεκίνησε καλά, αλλά από Μάρτιο και μετά πήγαν όλα καλά, όλα ρολόι, όλα όπως ήθελα είτε σε προσωπικό είτε σε επαγγελματικό επίπεδο.

Το νέο έτος θέλω υγεία για όοοοοολους γιατί είναι το πιο βασικό και ίσως το 2017 το περιμένω κάπως πιο "ώριμο" για μένα με μια πιο ώριμη κατάσταση στη ζωή μου, να πάρω επιτέλους δίπλωμα αυτοκινήτου & αυτοκίνητο, να ανέβουν τα έσοδα στα επαγγελματικά, να ξαναξεκινήσω γυμναστήριο και να κάνω διατροφή και ΑΓΑΠΗ ΑΓΑΠΗ ΑΓΑΠΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΙΑ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
New Year New Me
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγω δεν είχα γραψει καν, ήμουν τοσο σίγουρη οτι ολα θα πήγαιναν σκατα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
το 2014 ήταν δύσκολη χρόνια γιατί είχε πανελλήνιες αλλά ευτυχώς όλα τελείωσαν καλά :D απογοητεύτηκα, δυσκολεύτηκα αλλά ευτυχώς γνώρισα άτομα που αξίζουν και περνάω καλά μαζί τους.
στόχοι για το 2015:
1.να δεθώ ακόμη πιο πολύ με αυτά τα άτομα
2. να τα πάω καλά στην πρώτη μου εξεταστική
3. να αρχίσω ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ χορό
4. να νιώσω καλά με τον εαυτό μου
5. να πάρω το δίπλωμα οδήγησης (cross fingers)

εγώ δεν έχω παράπονο μέσα βάθος χρόνου (πολύ βάθος βέβαια :lol: ) τους πέτυχα τους στόχους. έκανα γερές φιλίες, στην πρώτη (και όχι μόνο) εξεταστική τα πήγα καλά, χορό δεν άρχισα αλλά who cares, και το δίπλωμα το πήρα. αυτές τις εφηβικές συναισθηματικές βλακείες του "να νιώσω καλά με τον εαυτό μου" τις έχω αποβάλλει εδώ και καιρό.
για φέτος δεν θέλω να βάλω στόχους. προσπαθώ να σκεφτώ τι θα ήθελα ν' αλλάξω στη ζωή μου αλλά δεν υπάρχει κάτι που να με ενοχλεί σε μεγάλο βαθμό. αυτό από μόνο του είναι ίσως μια επιτυχία. τον μόνο στόχο που θα ήθελα ίσως να θέσω είναι να ταξιδεύω λίγο περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Who can live without goals?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
για φέτος δεν θέλω να βάλω στόχους. προσπαθώ να σκεφτώ τι θα ήθελα ν' αλλάξω στη ζωή μου αλλά δεν υπάρχει κάτι που να με ενοχλεί σε μεγάλο βαθμό.

Είναι λάθος αυτό, βάλε έναν βραχυπρόθεσμο (3 μηνών) και έναν μακρυπρόθεσμο (για το έτος) στόχο ακόμα και αν είναι κάτι όπως πχ θέλω να πάω ένα ταξίδι. Είναι καλό να έχουμε κάτι στο μυαλό μας να μας απασχολεί την καθημερινότητα. Δεν έχει σχέση με το αν είσαι ή όχι ευχαριστημένη με τη ζωή σου και οι πολύ επιτυχημένοι άνθρωποι πάντα έχουν κάποιον νέο στοχο κατά νου. Αλλιώς μπορεί να έρθεις του χρόνου σε αυτό το τοπικ και να πεις ότι ήταν ανιαρή χρονιά ή ότι δεν έκανες κάτι άξιο (για σένα) κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Στόχοι για το 2016:
1.Να κάνω καινούριους φίλους και να δεθώ ακόμα περισσότερο με αυτούς που ήδη έχω. :group:
3.Να τελειοποιήσω γερμανικά,σουηδικά και ολλανδικά :strong:
5.Να ασχοληθώ επιτέλους με την επιστήμη της γλωσσολογίας,που πρόσφατα ανακάλυψα πως με ενδιαφέρει τόσο πολύ!Να βρω τη ρίζα κάθε αγγλικής,γαλλικής,γερμανικής,ολλανδικής και σουηδικής λέξης που ξέρω!!! :inlove::book: (εντάξει,είναι λίγο τρελό αλλά θα κάνω ό,τι μπορώ :P)
Αυτά :)

Στους τρεις παραπάνω στόχους συμπίπτουμε. Στους δύο τελευταίους στόχους -αν και συμπίπτουμε- εγώ έχω βάλει λίγο πιο χαμηλά τον πήχη.:redface: Μπράβο σου όμως! Οι στόχοι σου δείχνουν ότι έχεις ωριμότητα. Χαίρομαι που βλέπω νέους αθρώπους να σκέφτονται τόσο συγκροτημένα. Το πιστεύω αυτό που σου λέω.:) Δεν αποτελεί κοπλιμάν.΄

Υ/Γ Ένας δύσκολος στόχος που έχω βάλει για το 2017 είναι να κόψω τον καφέ. Βαριά η καλογερική, όπως έλεγε και η γιαγιά μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
1. να πάω καλά στις εξεταστικές μου εν έτη 2017
2. να γυρίσω πολλά μέρη της Αθήνας μιας και είμαι φοιτητής εκεί

(θα τα ανανεώσω μετά τα άλλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
200 ντετλιφτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Κύριοι στόχοι
Να αποκτήσω αυτοπεποίθηση (αυτή που τελικά θα αποκτήσω στα 40)
Να χάσω κιλά
Να γίνω καλύτερος γιος και να σταματήσω να πρίζω τη μαμά μου (μη γελάτε :P )
Να αρχίσω να βλέπω τα πράγματα αισιόδοξα (ακόμα και αν στο τέλος πάνε σκ@τά :P )
Να πάρω το ECPE
Να χαμογελώ, όχι μόνο στους άλλους, αλλά και σε εμένα καμιά φορά
Να εμπιστευτώ τον εαυτό μου
Να πάρω καλούς βαθμούς στα τετράμηνα και στις εξετάσεις (ναι, προτιμώ να πάρω το ECPE με καλό βαθμό, παρά καλούς βαθμούς σχολείο) :P

Δευτερεύοντες στόχοι
Να αποδεχτώ (όσο γίνεται) τον εαυτό μου
Να αρχίσω να λέω και ''όχι''
Να κάνω κι άλλους φίλους
Να πω μία βρισιά (σοβαρά δεν έχω βρίσει ποτέ άσχημα και θέλω φέτος έστω και μία φορά να το κάνω αλλά κάθε φορά που προσπαθώ απλώς δεν μου βγαίνει) :P
Να ξεκολλήσω από τα πράγματα που κολλάω εύκολα (φαγητό, σειρές, υπολογιστής, μουσική κλπ)
Να μάθω να φτιάχνω καφέ (είπα μη γελάτε :P )

Στόχοι μη σημαντικοί
Να βρω κοπέλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Κύριοι στόχοι
Να αποκτήσω αυτοπεποίθηση (αυτή που τελικά θα αποκτήσω στα 40)
Να χάσω κιλά
Να γίνω καλύτερος γιος και να σταματήσω να πρίζω τη μαμά μου (μη γελάτε :P )
Να αρχίσω να βλέπω τα πράγματα αισιόδοξα (ακόμα και αν στο τέλος πάνε σκ@τά :P )
Να πάρω το ECPE
Να χαμογελώ, όχι μόνο στους άλλους, αλλά και σε εμένα καμιά φορά
Να εμπιστευτώ τον εαυτό μου
Να πάρω καλούς βαθμούς στα τετράμηνα και στις εξετάσεις (ναι, προτιμώ να πάρω το ECPE με καλό βαθμό, παρά καλούς βαθμούς σχολείο) :P

Δευτερεύοντες στόχοι
Να αποδεχτώ (όσο γίνεται) τον εαυτό μου
Να αρχίσω να λέω και ''όχι''
Να κάνω κι άλλους φίλους
Να πω μία βρισιά (σοβαρά δεν έχω βρίσει ποτέ άσχημα και θέλω φέτος έστω και μία φορά να το κάνω αλλά κάθε φορά που προσπαθώ απλώς δεν μου βγαίνει) :P
Να ξεκολλήσω από τα πράγματα που κολλάω εύκολα (φαγητό, σειρές, υπολογιστής, μουσική κλπ)
Να μάθω να φτιάχνω καφέ (είπα μη γελάτε :P )

Στόχοι μη σημαντικοί
Να βρω κοπέλα :P
Aww σου εύχομαι καλη επιτυχία, να τους πετύχεις ολους :happy:

Εγω θέλω να σταματήσω να ειμαι τοσο καλη μερικές φορες και να ειμαι πιο bitchy, εχω αρχισει ήδη να δουλεύω πάνω σ'αυτο και τα παω καλα λολ. Επισης θέλω να μην δένομαι τοσο με καταστάσεις, ατομα.. (ακομα και αντικείμενα tbh)
Κατα τ'αλλα, θέλω φέτος να πάρω δίπλωμα οδήγησης, να σταματήσω να τρωω τα νύχια μου μια και καλη (και αυτο παει καλα :D ), ισως να αρχίσω χορό εκτος απο το γυμναστήριο ή κάποια αλλη δραστηριότητα (και να αποκτήσω ωραιο σωματάκι :redface: ) και τελος, να κανονίσουμε με κατι φίλους που το λεμε εδω και χρονια να παμε ενα μακρινό ταξιδάκι φέτος,είτε το καλοκαίρι είτε κάποια αλλη στιγμη. Αυτα τα λίγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top