Νέες και Rumors συσκευές κινητής τηλεφωνίας

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
KIN One και KIN Two
Το One είναι ένα μικρό σε διαστάσεις smartphone με, σχεδόν οβάλ σχήματος, το οποίο διαθέτει ένα επίσης μικρό QWERTY συρόμενο πληκτρολόγιο. H 2,4” οθόνη του έχει ανάλυση 320x240 pixels και η συσκευή διαθέτει 4 GB μνήμης, κάμερα 5 MP με LED flash και ένα ηχείο.

Microsoft-KIN-One.jpg

Το Two είναι μεγαλύτερο σε διαστάσεις, με 8 GB μνήμη, οθόνη 3,5” ανάλυσης 480×320 pixels, κάμερα 8 MP με δυνατότητα εγγραφής HD video και qwerty πληκτρολόγιο συρόμενο στο πλάι (landscape).

Microsoft-Kin-Two.jpg

Και τα δύο κινητά βασίζονται στον πυρήνα του Windows CE λειτουργικού και η συνδεσιμότητά τους περιλαμβάνει 3G, Wi-Fi και Bluetooth. Συνδέονται με το Zune Marketplace για κατέβασμα εφαρμογών ενώ μπορούν να κάνουν streaming audio/video, όμως δεν μπορούν να δεχθούν 3rd party εφαρμογές και ως εκ τούτου, δεν υποστηρίζουν σημαντικά apps για ένα σύγχρονο smartphone, όπως το Adobe Flash.
Microsoft στα social media (Facebook, Twitter, IM)

Microsoft-KIN.jpg

YouTube - Hands on with the Microsoft KIN ONE and KIN TWO
Περισσότερες πληροφορίες στο επίσημο site των Kin.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Motorola FLIPOUT MB511, νέο μοντέλο κινητού τηλεφώνου!



Χαρακτηριστικά:
Οθόνη: (τετράγωνης σχεδίασης) μεγέθους 2.8 ιντσών
Ανάλυσης: (χαμηλής ομολογουμένως για τα σημερινά στάνταρντ) στις 320x240 γραμμές
Μία μόνο (μπροστινή) κάμερα: 3MPixel
Δυνατότητα λήψης video: 352x288 στα 25 καρέ / δευτερόλεπτο
Φλας και τετραπλό ζουμ
Εσωτερική και διαθέσιμη προς τον χρήστη μνήμη των μόλις 150ΜΒ (επεκτάσιμη μέσω καρτών μνήμης στα 32GB)
Ασύρματη επικοινωνία: Wi-Fi b/g/n πέραν του 3G
Κεντρικός επεξεργαστής: OMAP3410 της Texas Instruments στα 600MHz

Motorola FLIPOUT with MOTOBLUR Teaser

Άλλα
Χαρακτηριστικά:
Λειτουργικό Σύστημα: Google, το «Android»
Έκδοση: Android 2.1
Ιστοσελίδες κοινωνικής δικτύωσης: FaceBook, MySpace
Απευθείας Ανάρτηση Φωτογραφιών
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο
Πλοήγηση στο Διαδίκτυο

Motorola FLIPOUT. How To Video 1. Getting Started Basics

Διαθεσιμότητα:
Αναμένεται εντός του Ιουνίου

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Έχει κανείς εμπειρία με τα Smartphones της Νόκια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μην ντρέπεσαι, μοιράσου την μαζί μας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tι θέλεις να ξέρεις Γίδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Έχει κανείς εμπειρία με τα Smartphones της Νόκια;;


Μην ντρέπεσαι, μοιράσου την μαζί μας! :P

Tι θέλεις να ξέρεις Γίδι;

τα πάντα

πώς ήτανε , πόσο διαφορετικά από αυτό που έχεις συνηθίσει , αν σκεφτόσουν αυτό που έκανες εκείνη την ώρα , αν ήταν προσχεδιασμένο ή λάθος της στιγμής ,πόσες φορές ξαναέκανες το ίδιο λάθος μετά το πρώτο παραστράτημα , αν μπόρεσες να κοιμηθείς το βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ω Σιδ, είσαι βλαξ
για αυτό πρέπει γρήγορα να σε γνωρίσω.:redface:


Στο θέμα μας, ποιό σμαρτφον σε ενδιαφέρει αἰγίδιον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να 'μαι πάλι.
Κατ'αρχήν, δεν ξέρω και πολλά από Smartphones... Μου φαίνεται γοητευτικό να έχω ένα κινητό τελευταίας κοπής, ενδεχομένως με ίντερνετ και ενδιαφέρουσες εφαρμογές. Αλλά όντως, σε τι υπερτερεί από τα κοινά θνητά κινητά, και πώς είναι σαν συσκευή γενικά;
Μειονεκτήματα, πλεονεκτήματα, θα το πρότεινες σε κάποιον;
Κάτι πήρε το μάτι μου για 6700 και Ε66, αλλά ανάθεμα κι αν κατάλαβα αν αξίζουν τον κόπο και τα λεφτά... :redface:

Ευχαριστώωωωωω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Mέχρι πόσα χρήματα είσαι να δώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ε, αν είναι 200 με βολεύει, αν πάει 300 είναι οκ, στα 400 αρχίζω να κλαίω...
Αλλά παίζει να πάρω μπόνους από την εταιρεία, γι'αυτό κοιτάω σε ένα αρκετά ευρύ φάσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Διατί μόνο nokia φιλτάτη?

Τα σουηδικής γυμναστικής Vivaz και Xperia X10 mini τα είδες εκ του σύνεγγυς?

(Πρέπει να περάσω κι εγώ πολυτονική γραμματοσειρά...)

Υ.Γ. δεν παίζει "να" πάρεις επιδότηση, την παίρνεις, δηλ. τους παίρνεις τηλ. σου λένε πόση δικαιούσαι, αρχίζεις ψυχολογικό πόλεμο, και σου δίνουν μεγαλύτερη. εγώ αυτό κάνω. Εκτός εάν είσαι πολύ πριν την επέτειο του συμβολαίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα Νόκια τα ξέρω και τα αγαπώ, δεκατρία χρόνια τώρα. Δοκίμασα κατά καιρούς κι άλλα, αλλά δεν. Βέβαια, αν έχετε κάποιο σούπερ γουάου να προτείνετε, καλώς! Γενικά, έχω το Νόκια Ν95, που ακόμα πάει τέλεια και πάμε για γάμο, αλλά έχει πέσει κάμποσες φορές και τελευταία δε μου τα λέει καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tσέκαρε τη σειρά Ε από τα smartphones της Νokia.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εσύ ποιο έχεις;
Υπάρχει κάποιο χαρακτηριστικό που πρέπει να προσέξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Τα Νόκια τα ξέρω και τα αγαπώ, δεκατρία χρόνια τώρα. Δοκίμασα κατά καιρούς κι άλλα, αλλά δεν. Βέβαια, αν έχετε κάποιο σούπερ γουάου να προτείνετε, καλώς! Γενικά, έχω το Νόκια Ν95, που ακόμα πάει τέλεια και πάμε για γάμο, αλλά έχει πέσει κάμποσες φορές και τελευταία δε μου τα λέει καλά...

Α.... στις μόνιμες σχέσεις πάω πάσο,
(κι εγώ με τα sony ericsson δεκαετία μετράμε:D)

Είναι μεγάλο πράγμα να παίρνεις ένα τηλέφωνο στα χέρια σου και να ξέρεις από πριν τί θα κάνεις σε βασικές λειτουργίες και πώς να τα βρεις με τις υπόλοιπες...:P

Καλό βόλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εσύ ποιο έχεις;
Υπάρχει κάποιο χαρακτηριστικό που πρέπει να προσέξω;

Eγώ έχω το Ε50 και το Ε51.
Πρακτικά η σειρά Ε είναι ίδια, αλλάζει το σχήμα και τίποτε άλλο.

Προτείνω κάποιο Ε5χ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαριστώ μπουσμπούκο μου!
Το Νόκια Ε95 ήταν καλό γιατί ήταν απλό, με notepad, acrobat reader, μετατροπέα νομισμάτων, καλή μνήμη και κάμερα.
Τι το παραπάνω έχει η σειρά Ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όλα αυτά και άλλα τόσα,
βασικά είναι η σειρά που δεν εστιάζει τόσο στο μουλτιμίντια όσο στις εφαρμογές,
επίσης ως επί το πλείστον ειναι κατασκευασμένα από μέταλλο.


Δες τα Ε55 ΚΑΙ Ε52.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Οκ, θα πάρω προσφορές και για αυτά, και θ α σας πω τι κατάφερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top