Ντρέπομαι να αγοράσω προφυλακτικά

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
μία γυναίκα ξοδεύει πάρα πολλά λεφτά για κρέμες, μανό, σαμπουαν και άλλες σαχλαμάρες που δεν ξερω πως λέγονται.

Ρε focko έλεος πραγματικά δηλαδή.
Ακόμη και για να κάνουν sex θα μετρήσουν ποιος έχει τα περισσότερα έξοδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
μία γυναίκα ξοδεύει πάρα πολλά λεφτά για κρέμες, μανό, σαμπουαν και άλλες σαχλαμάρες που δεν ξερω πως λέγονται.

Καλό είναι να μην τις επιβαρύνουμε με τα λεφτά των προφυλακτικών (πέρα που δίνεις κάκιστη εντύπωση, ανευθυνότητα όταν το πράξεις αυτό) αγοράζοντας τα τα ρημάδια δείχνεις υπεύθυνος και σεβασμό

Κρίση κρίση αλλά μην είμαστε γύφτοι...
Καλά νομίζω ότι είσαι ο μόνος άντρας που σκέφτεται έτσι.
Θέλω να βρω έναν σαν εσένα. Και δεν το λέω για τα προφυλακτικά συγκεκριμένα :P αλλά γενικά για τον τρόπο που σκέφτεσαι.
(Δεν στην πέφτω μην παρεξηγηθώ αλλά μπράβο :) )
Το τι γυφτιά κυκλοφορεί εκεί έξω νόμιζα πλέον ότι δεν υπάρχει κανένας νορμαλ.
Μέχρι και η κολλητή μου να με νοιάζεται περισσότερο από έναν που με προσεγγίσει. Για αυτό και αποφάσισα να είμαι μόνη μου. :P
Συγνώμη που βγήκα εκτός θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλά νομίζω ότι είσαι ο μόνος άντρας που σκέφτεται έτσι.
Θέλω να βρω έναν σαν εσένα. Και δεν το λέω για τα προφυλακτικά συγκεκριμένα :P αλλά γενικά για τον τρόπο που σκέφτεσαι.
(Δεν στην πέφτω μην παρεξηγηθώ αλλά μπράβο :) )
Το τι γυφτιά κυκλοφορεί εκεί έξω νόμιζα πλέον ότι δεν υπάρχει κανένας νορμαλ.
Μέχρι και η κολλητή μου να με νοιάζεται περισσότερο από έναν που με προσεγγίσει. Για αυτό και αποφάσισα να είμαι μόνη μου. :P
Συγνώμη που βγήκα εκτός θέματος.

Με μπέρδεψε λίγο η συλλογιστική σου προσωπικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Με μπέρδεψε λίγο η συλλογιστική σου προσωπικά.

Καλό είναι να μην βγούμε άλλο εκτός θέματος.
Το τελευταίο που θα πω είναι ότι εμένα προσωπικά δεν με καλύπτει κάποιος που δεν ενδιαφέρεται για μένα.
Οπότε προτιμώ να είμαι μόνη μου από το να είμαι με κάποιον που δεν με καλύπτει. Ε ως ότου βρεθεί κάτι αξιόλογο.
Δεν νομίζω να είναι κάτι περίεργο αυτό που λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Για αυτό και αποφάσισα να είμαι μόνη μου. :P
αυτα είναι μπούρδες..κανείς δεν αποφασίζει να είναι μόνος παρα μόνοι οι καλόγριες
απλα δεν μπορείς να βρεις αυτο που θέλεις
αν βρεθεί θα αλλάξεις άποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλό είναι να μην βγούμε άλλο εκτός θέματος.
Το τελευταίο που θα πω είναι ότι εμένα προσωπικά δεν με καλύπτει κάποιος που δεν ενδιαφέρεται για μένα.
Οπότε προτιμώ να είμαι μόνη μου από το να είμαι με κάποιον που δεν με καλύπτει. Ε ως ότου βρεθεί κάτι αξιόλογο.
Δεν νομίζω να είναι κάτι περίεργο αυτό που λέω.

Αν το δεις σαν γενικότερο statement, οχι δεν είναι. Απλά επειδή μπήκες στο συγκεκριμένο θέμα και το έγραψες και λέμε για τα προφυλακτικά, θεωρείς ότι κάποιος δεν ενδιαφέρεται για σένα αν κάποια στιγμή κάνει νύξη/υπονοήσει/σου ζητήσει να τα αγοράζετε εναλλάξ;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να βρω έναν σαν εσένα.

Εύκολο αλλά με μία προϋπόθεση. Are you willing to make a sandwitch?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Καλά νομίζω ότι είσαι ο μόνος άντρας που σκέφτεται έτσι.
Θέλω να βρω έναν σαν εσένα. Και δεν το λέω για τα προφυλακτικά συγκεκριμένα :P αλλά γενικά για τον τρόπο που σκέφτεσαι.
(Δεν στην πέφτω μην παρεξηγηθώ αλλά μπράβο :) )
Το τι γυφτιά κυκλοφορεί εκεί έξω νόμιζα πλέον ότι δεν υπάρχει κανένας νορμαλ.
Μέχρι και η κολλητή μου να με νοιάζεται περισσότερο από έναν που με προσεγγίσει. Για αυτό και αποφάσισα να είμαι μόνη μου. :P
Συγνώμη που βγήκα εκτός θέματος.

Δηλαδή δεν ψάχνεις γκόμενο, αλλά ΑΤΜ? :hmm:Δεν μπορεί να σε νοιάζεται κάποιος χωρίς να κάνει μόνο αυτός οικονομικές θυσίες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Are you willing to make a sandwitch?


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το τι γυφτιά κυκλοφορεί εκεί έξω νόμιζα πλέον ότι δεν υπάρχει κανένας νορμαλ.

Το βλέπεις από λάθος οπτική. Αν θέλεις ο άντρα σου να σου αγοράζει τα πάντα και να καλύπτει έξοδα στα οποία συμμετέχετε και οι δυο η γύφτισσα είσαι εσύ (χωρίς παρεξήγηση γενικά μιλάω). Επίσης είναι κατά του αγώνα των γυναικών για την ισότητα των δυο φύλων. Είναι σαν να μας λες ότι θες να εργάζεται ο άντρα σου, να σε καλύπτει οικονομικά , οπότε δέχεσαι να είσαι η κλασσική γυναίκα του σπιτιού άλλων δεκαετιών που δεν είχε κοινωνική δύναμη. Αλλά όχι. Οι γυναίκες θέλετε ισότητα των δυο φύλων αλλά ας καλύπτει ο άλλος τα περισσότερα έξοδα μωρέ, αφού είναι άντρας! Αλλιώς είναι γυφτιά. Θα έλεγα να δεις τον συλλογισμό σου από αυτή την οπτική.

ΥΓ μιλάω γενικά για την νοοτροπία και όχι για το θέμα των προφυλακτικών. Φυσικά ο άντρας φροντίζει τον εαυτό του άρα κουβαλάει μαζί του αλλά σε περίπτωση σχέσης θα μπορούσε να μπει κοινό ταμείο. Επίσης, καλό είναι να κουβαλάς και εσύ για να μην γίνει κάποιο λάθος πχ μεθύσεις μεθύσει δεν έχετε προφυλακτικά και μετά αγοράζετε πάνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Ο ταμίας ή ο περιπτεράς δεν πρόκειται να πει τίποτα γιατί είναι εμπόρευμα, άρα από αυτά κερδίζει, άρα παρακαλάει τον κόσμο να τα πάρει.

Γιατί να πει κάτι ο ταμίας/περιπτεράς?! Απλά πάρε, χωρίς να πεις τίποτα, δώσε τα χρήματα και φύγε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α κι εμένα είχε πάει μόνος του μια φορά και είχε φέρει, χωρίς να του το πω, χωρίς να έχω περίοδο, χωρίς να το συζητήσουμε τέλος πάντων, τις έβαλε στο ραφάκι στον καθρέφτη και το επόμενο πρωί που τις βρήκα η ατάκα ήταν "έπρεπε να είμαι εξοπλισμένος για κάθε ενδεχόμενο όταν έρχεσαι εδώ" :P

Ακόμα απορώ πώς πήρε τις σωστές χωρίς οδηγίες. :P

Όταν τα κάνουν αυτά, τους αγαπάμε κάθε φορά και λίγο παραπάνω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Όταν τα κάνουν αυτά, τους αγαπάμε κάθε φορά και λίγο παραπάνω. :redface:

Τις έβαζε συχνά πυκνά και στην λίστα με τα ψώνια από μόνος του.:redface: Όσο χαζό και να ακούγεται, είναι κι αυτό από τα καλά πράγματα που μου έχουν μείνει να θυμάμαι... :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγω οταν αειναι να αγοράσω καποτες ,επιλέγω το ταμείο με τον περισσότερο κοσμο και οταν έρχεται η σειρά μου τις πετάω με χαρα στο ταμείο και κοιτάω να δω αντιδράσεις , στις περισσότερες περιπτώσεις έχω παρατηρήσει οτι κανεις δε δίνει σημασία (και καλα κανει ,σιγα το πράμα δλδ) αλλα ορισμένες φορές υπάρχουν και κάποιες άστειες αντιδράσεις , δε ξερω μου αρέσει πολυ η ολη φάση ,το καλύτερο ειναι οταν ειμαι με την κοπέλα μ :D:D ειναι ντροπαλουλα,εγω καθόλου χοχοοχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω οταν αειναι να αγοράσω καποτες ,επιλέγω το ταμείο με τον περισσότερο κοσμο και οταν έρχεται η σειρά μου τις πετάω με χαρα στο ταμείο και κοιτάω να δω αντιδράσεις , στις περισσότερες περιπτώσεις έχω παρατηρήσει οτι κανεις δε δίνει σημασία (και καλα κανει ,σιγα το πράμα δλδ) αλλα ορισμένες φορές υπάρχουν και κάποιες άστειες αντιδράσεις , δε ξερω μου αρέσει πολυ η ολη φάση ,το καλύτερο ειναι οταν ειμαι με την κοπέλα μ :D:D ειναι ντροπαλουλα,εγω καθόλου χοχοοχ


Σιγα το περιεργο. Εγω οταν παω στο σουπερ μαρκετ την βγαζω και την πεταω πανω στο ταμειο για να με βοηθησει η ταμειας να επιλεξω το σωστομνουμερο. Εκει να δεις αντιδρασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγω παντα βαζω τον δικο μου να παιρνει αλλα αν για καποιο λογο δεν γινεται δεν προλαβαινει πχ και πρεπει να παρω εγω, σιγουρα οχι απο το σουπερμαρκετ της γειτονιας μου! θα ξενιτευτω σε αλλο σουπερμαρκετ. παλι θα ντραπω λιγο την στιγμη που θα περασουν απο το ταμειο αλλα τουλαχιστον ξερω οτι δεν θα τους ξαναδω! μια φορα ειχα παει σε ενα άσχετο σουπερμάρκετ και ηταν μια μεγαλούτσικη τυπισα στο ταμειο, και ειχα παρει και για ξεκαρφωμα ενα ζευγαρι παντοφλες. και η κυριουλα προφανως ντραπηκε και μολις τα χτυπησε προσπαθουσε να τα χωσει μεσα στις παντοφλες για να τα κρυψει! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Σιγα το περιεργο. Εγω οταν παω στο σουπερ μαρκετ την βγαζω και την πεταω πανω στο ταμειο για να με βοηθησει η ταμειας να επιλεξω το σωστομνουμερο. Εκει να δεις αντιδρασεις.

Α εγω δε το κανω αυτο, φοβάμαι μη σπάσω το ταμείο και με βάλουν να πληρώνω μετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Σιγα το περιεργο. Εγω οταν παω στο σουπερ μαρκετ την βγαζω και την πεταω πανω στο ταμειο για να με βοηθησει η ταμειας να επιλεξω το σωστομνουμερο. Εκει να δεις αντιδρασεις.
είστε φλώροι..
εγώ τις ανοίγω και τις δοκιμάζω επιτόπου με την ταμία να δω αν είναι αρκετά μεγάλες για μενα και αν προσφέρουν στην ταμία απόλαυση ανάλογη των ικανοτήτων μου

γιατί ώς γνωστόν άν κάποιος τολμάει και αγοράζει επιδεικτικά καπότες απο σουπερμάρκετ είναι και πολύ badass τύπος.
Αρχική Δημοσίευση από allall1:
Εγω οταν αειναι να αγοράσω καποτες ,επιλέγω το ταμείο με τον περισσότερο κοσμο και οταν έρχεται η σειρά μου τις πετάω με χαρα στο ταμείο και κοιτάω να δω αντιδράσεις
θελώ να κάνεις το ίδιο με τις σερβιέτες που είπαν πιο πάνω
θα σε αγαπήσουν λίγο παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logica

Νεοφερμένος

Η logica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Από το suprmarket εύκολα. Τα πετάς στο καλάθι και διαλέγεις ταμείο με νεαρό υπάλληλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Το ξέρω οτι ακούγεται χαζό αλλα ντρέπομαι να αγοράσω προφυλακτικά... :P Μεχρι τωρα παντα φροντιζε το αγορι μου να εχουμε, αλλα δεν γινεται να παιρνει συνεχεια αυτος.Το πιο ευκολο μου φαινεται να αγορασω απο το σουπερ μαρκετ αλλα φοβαμαι μην συναντησω κανενα γνωστο μιας και μενω σε μικρο μερος.Επισης τη στιγμη που ο ταμιας θα χτυπαει τα πραγματα(γιατι θα παρω σιγουρα και αλλα πραγματα για ξεκαρφωμα) θα ειναι καπως αβολη. Έχω ακούσει κι από άλλα άτομα το ίδιο και μου φαίνεται αρκετά χαζό αλλά να που συμβαίνει! :PΠως μπορώ να το "καταπολεμήσω";
Είναι κατανοητό το ότι εφόσον μένεις σε μικρό μέρος, υπάρχει η πιθανότητα να συναντήσεις στο super market κάποιο γνωστό, π.χ. τη θεία Ευτέρπη, οπότε θα είσαι αυθημερόν στα τοπικά νέα. Όμως, δεν το κουνάς ποτέ από αυτό το μικρό μέρος; Φαντάζομαι ότι θα πηγαίνεις που και που σε μια μεγάλη πόλη για ψώνια ή άλλες δουλειές. Στις μεγάλες πόλεις υπάρχουν τα γνωστά καταστήματα Hondos Senter. Αποτελούν την καλύτερη επιλογή, καθώς εκεί είσαι άγνωστη μεταξύ αγνώστων, θα βρεις μεγάλη ποικιλία προφυλακτικών αλλά και πολλών άλλων σεξουαλικών βοηθημάτων και παιχνιδιών, υπάρχει απόλυτη διακριτικότητα, οι τιμές είναι καλές και σαν κορίτσι σίγουρα θα έχεις και άλλα πράγματα να ψωνίσεις από εκεί. Έτσι, όταν πηγαίνεις στη μεγάλη πόλη, θα μπορείς να κάνεις τις προμήθειές σου για κάποιους μήνες. Απλό δεν είναι;
Μάλιστα στα Hondos Senter θα βρεις προφυλακτικά σε καλαίσθητα κουτάκια, όπως αυτά στην εικόνα, που κάθε κορίτσι πρέπει να έχει πάντα ένα τέτοιο στην κρυφή θηκούλα της τσάντας της και να το ξαναγεμίζει όταν αδειάζει. Αυτό για δύο λόγους: Πρώτον, αρκετές φορές τα αγόρια έχουν ξεχάσει να εφοδιαστούν ή συμβαίνει κάτι τυχαίο, οπότε αρχίζουν τα "Έλα μωρέ δεν πειράζει, δεν θα ....". Δεύτερον, συνήθως τα αγοράκια έχουν το προφυλακτικό στη θήκη του πορτοφολιού τους. Όπως έχει αναφερθεί και σε συνέδριο γυναικολόγων, τα προφυλακτικά του πορτοφολιού ευθύνονται για πολλές ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες. Αυτό γιατί εκεί το προφυλακτικό καταπονείται και είναι πιθανόν να δημιουργηθεί μια αδιόρατη τρυπούλα, η οποία να φέρει ένα γλυκύτατο μωράκι. Οπότε, αν μια κοπέλα δει την κρίσιμη στιγμή ο καλός της να ανοίγει το πορτοφόλι του, του λέει "Άσε καλύτερα, έχω εγώ" και εμφανίζει το κουτάκι της.



https://beautyblog.gr/2010/12/01/love-box-to-apolito-axesouar-tou-erota/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top