Οδηγίες για chat, pleaseee;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

darkness_

Νεοφερμένος

Η darkness_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
οκ,ειμαι ασχετη εντελλως:worry:
μπορειτε να μου πειτε με απλα και κατανοητα λογια,γιατι δεν μπορω να συνδεθω στο τσατ?
τι εναι αυτο που.."πρεπει να υποστηριζει ο υπολογιστης μου"???:P
δωστε καμια οδηγια,αλλα σε απλα κομπιουτερικα,του νηπιαγωγειου,για να τα καταφερω,ενταξει?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

darkness_

Νεοφερμένος

Η darkness_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
καλως σας βρηκα;)

δεν καταλαβα,τι-πο-τα:worry: :worry: :worry:
εσυ δηλαδη μπαινεις στο τσατ?για να καταλαβω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όχι :P


Απλώς ξέρω την ύπαρξη αυτού του θρεντ, το οποίο μπορεί να σε βοηθήσει ;)
Γι' αυτό αν έχεις απορία, θα ήταν καλύτερο να την ποστάρεις εκεί, μιας και υπάρχει ήδη αυτό το θρεντ :)


Και παρεμπιπτώντως, πρωτού έχεις κάποια ερώτηση είναι χρήσιμο να κάνεις μία αναζήτηση ή να ψάχνεις το αντίστοιχο φόρουμ, γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα έχει απαντηθεί ήδη σε κάποιο άλλο θρεντ, οπότε δεν χρειάζεται να ανοίξεις καινούριο :)

Εντελώς φιλικά όλα αυτά. :) Και πάλι καλωσήρθες :)



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

darkness_

Νεοφερμένος

Η darkness_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
μην ανησυχεις,και το αλλο να διαβαζα,παλι δεν θα καταλαβαινα τιποτα...
που να εψαχνα ολο το φορουμ βραδυατικο,νεο μελος ειμαι και μου ηρθε ξαφνικα να μπω στο τσατ,οποτε το θεωρησα σαν ευκολοτερη λυση;)
εαν ενοχλει αυτο το νεο ποστ λοιπον,σβηστε το,κλειδωστε το..ωχου ξυνιλες βραδυατικοοοο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εαν ενοχλει αυτο το νεο ποστ λοιπον,σβηστε το,κλειδωστε το..ωχου ξυνιλες βραδυατικοοοο:P
Όχι καλέ, εντελώς φιλικά τα είπα αυτά :D
Προς Θεού, ευπρόσδεκτη στην παρέα μας :) :)


Εγώ για την καλύτερη διευκόλυνσή σου στα είπα αυτά :)




//Επίσης μπορείς να ρωτήσεις και εδώ:
Απορίες που αφορούν το site και τις λειτουργίες του :)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ένα καλό πρόγραμμα για τσατ είναι το mIrc που μπορείς να το βρεις εδώ: ftp://ftp.physics.auth.gr/pub/unix/irc/mirc/mirc621.exe για να το κατεβάσεις δωρεάν! :)

Θέλει κάποιες ρυθμίσεις βέβαια και θα ψάξω να σου βρω σελίδα που να τις λέει (ελπίζω, αλλιώς θα στα γράψω εγώ χοντρά χοντρά :D)

-Edit- Οδηγίες στα ελληνικά εδώ: https://www.eeei.gr/odhgos/irc/index.htm και https://www.mirc.co.uk/translations/greek.html Αν έχεις κι άλλες απορίες πες μου, και ψάξε να βρεις τον server που λέγεται Gr Net στους servers (αν δεν το βρίσκεις, γράψε απλά στο κεντρικό παράθυρο /server nana.irc.gr ή /server dionisos.irc.gr) Κι ελπίζω άμα κατεβάσεις το πρόγραμμα και διαβάσεις και τις οδηγίες να καταλαβαίνεις τι λέω :D


Υποθέτω πως το τσατ μέσω msn ή yahoo, δεν σου κάνει ε; :)

YΓ: Επίσης τσατ χωρίς ρυθμίσεις με αρκετό κόσμο έχει κι εδώ: https://www.jokes.gr/chat/ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τις ρυθμίσεις μπορεί να τις βρεί και εδώ
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=549
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top