Οδηγώ και σε σκέφτομαι....

Πως μετακινείστε συνήθως;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
To συγκεκριμένο Poll είναι αφιερωμένο στην gillie που είχε την ιδέα :thumbsup: Λες να ξέχασα κάποιο μέσο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να'ναι καλά το αμαξάκι μου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ωραίο poll! :thumbsup:

Πεζό 2!
Στην περιοχή που μένω βολεύει! Γυμνάζομαι κιόλας!
ʼντε σε κάτι φάσεις που βαριέμαι, πέρνω λεωφορείο. Ταξί από σπανίως έως ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Ταξι/Τρενο/Λεωφορείο και κυρίως ΜΕΤΡΟ και ΠΟΔΙΑ :)

Ειμαι και κουμπάκιας όμως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αν κι έχω αυτοκινητάκι(τι ωραία που το γράφω)λόγω της δουλειάς μου που είναι κέντρο(πιο κέντρο δεν γίνεται)μετακινούμαι με συγκοινωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
To συγκεκριμένο Poll είναι αφιερωμένο στην gillie

thanxxxxxxxx

οδηγώ ενα μικρο αυτοκινητακι, το λατρευω και με παει παντου!!! Συμβολιζει την ανεξαρτησια μου και την αυτοδυναμια μου αφου ηταν το πρωτο πραγμα που αγορασα μονη μου και με ακολουθει παντα!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Αν κι έχω αυτοκινητάκι(τι ωραία που το γράφω)λόγω της δουλειάς μου που είναι κέντρο(πιο κέντρο δεν γίνεται)μετακινούμαι με συγκοινωνία.

Και εγώ, επειδή δουλεύω κέντρο τις μισές μέρες κυκλοφορώ με το τουτου μου και τις υπόλοιπες με τα μπιπ-λεωφορεία, που μου'χουν φάει τη ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μόνο αεροπλάνο δεν πέρνω γιατί απο αμάξι γιόκ! Λεωφορεία, τρένο, μετρό, τρόλλεϋ, ταξί, οτοστοπ, πίσω απο κανα φορτηγό ανεβένουμε λαθρεπιβάτες κτλ...

ps. χιχιιχ απο Σεπτέμβρη θα έχω Ferrari!!!
ps2. To πιστέψατε? χιχιχι για κανα yugo με βλέπω... :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ρε εχω σοφερ! 4 μαλιστα! Τον πατερα μου, τον παπου μου, την θεια μου και την νονα μου!
Αν και καμια φορα μετακινουμε με τα ποδια μου... οταν εχω στειλει τους σοφερ σε δουλιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ....πόδια, λεωφορεία...ενίοτε ταξί και εκμετάλευση των φίλων μου με αυτοκίνητο ( το τελευταίο είναι το αγαπημένο μου) ή το εκάστοτε amore, ειδικά τον κουμπάρο μου τον έχω πεθάνει 8) Τον πέρνω τηλ κατα τις 3.00 το βράδυ να του πω που είμαι για να με γυρίσει αργότερα σπίτι...Αχ...τι καλό παιδί 8). Ο μπαμπάς μου έχει πάψει να είναι ταξιτζής μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ποδαράτες καταστάσεις κυρίως, ειδικά το βραδάκι είναι ωραία :). ε, και συγκοινωνία... τρένο και μετρό κυρίως. αν και τώρα το καλοκαίρι παίζει πολύ μπόχα (στα τρένα και τα λεοφορεία βασικά) κι έχω ευαίσθητη μύτη :wacko:, την βάζω να οσφραίνεται κάτι πάνω μου (μπλούζα, παλάμη κτλ) συνήθως για να επιβιώσω :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
εκμετάλευση των φίλων μου με αυτοκίνητο ( το τελευταίο είναι το αγαπημένο μου)
κι εμένα κι εμένα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goldy

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Να ναι καλά το αμαξάκι μου, παρόλο που δεν το βλέπω με τον τρόπο που οδηγώ ;) το χω διαλύσει..... :help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εμένα με μεταφέρουν μέχρι να πάρω αυτοκίνητο,θα πάρω και κανα ταξί θα πάω και με τα πόδια,όλα μαζί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τροποποιήσα την ψηφοφορία ώστε να μπορείτε να επιλέγετε πάνω απο ένα καθώς απ'οτι φαίνεται οι περισσότεροι δεν χρησιμοποιούμε μόνο ένα μέσο μεταφοράς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ποδια, λεωφορειο, μηχανη (φιλου), αυτοκινητο φιλων, ταξι, μπαμπας..αυτα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μηχανάκι μηχανάκι μηχανάκι, δεν ξέρω τι θα έκανα χωρίς αυτό, όταν το πάω για σέρβις ξέρουν ότι έχει προτερεώτητα και το πέρνω μεσημέρι, άν είμαι χωρίς αυτό φρικάρω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στην Ελλάδα αμάξι και μετρό, λιγότερο λεωφορείο και τρένο.

Στα ξένα τραμ, τρόλλεϊ και τρένο... πόδια πολύ, επίσης, και ποδήλατο ελπίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μιχανακι... τωρα θα παρουμε κ μιχανη... κ αμαξι εχουμε αλλα εγω δεν εχω διπλομα... προχθες πηρα τα σηματα οταν με το καλο το παρω θα εχω εγω το τουτου κ αυτος την μιχανη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Προστέθηκε νέα δημοσκόπηση! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top