Οι αγαπημένες σας ταινίες

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
1. Lord of the Rings : The Fellowship Of The Ring
2. Lord of the Rings : The Two Towers
3. Lord of the Rings : The Return of the King
4. Godfather 1,2,3
5. Inception
6. Fight Club
7. Secret Window
8. The Name of The Rose
9. Shutter Island
10. The Green Mile

Δεν είναι σε σειρά προτίμησης. Απλά το top 10.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
1.Harry Potter(ολα )
2.Lord of the rings 1-2-3
3.Atonement
4.My sister's keeper
5.Wildchild(εντελως εφηβικη)
6.Alex Rider
7.Beastly
8. Friday's 13th
9.My bllody Valentine
10.Fast & Furius 1-2-3-4-5
11.Saw(ολα)
12.Final Destination 1-2-3-4-5
13.Sorority Row(θριλερ)
14.Wanted
15.A walk to remember

αυτες ειναι οι ολιγες που εχω φαει σκαλωμα... Δεν τις εχω καταταξει με συγκεκριμενη σειρα και ..''αχ ποσο θα 'θελα να γραψω κι αλλεςςςςςςςςςςςςςς''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Και ξεκινάω...
V for Vendetta
Black Swan
Edward Scissorhands
The Phantom of the Opera
She's the Man
Matilda
Alice in Wonderland
The Addams Family
The Addams Family Values
Harry Potter
Lord of the Rings
Lara Croft Tomb Raider
Burlesque
Tangled
The Grown Ups
Toy Story
A Night At The Museum
Journey to the Centre of the Earth
Inkheart
Memento
...........
Και πολλές άλλες...!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Παιδια εμενα δεν μου αρεσει καθολου ο Harry Potter, ουτε μου αρεσαν το P.S. I love you και το The Notebook... :/


Το Pupl Fiction το ειχα δει πολυ μικρη και δεν το ειχα καταλαβει :/



1.The Changeling (με τον Angelina Jolie)
2.La vie est bella (με τον Romberto Benigni)
3.Freedom Writers (με την Hilary Swank)
4.Abre los ojos (με την Penelope Cruz)


δεν μου ερχονται αλλες προς το παρον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
American History X, Fight Club, The Green Mile, Chocolat και πολλές άλλες που δε θυμάμαι τώρα.

Πάντως ο λόγος που γράφω εδώ είναι επειδή νομίζω ακόμα μια ταινία που θα πρέπει να μπει στη λίστα με τις TOP είναι και το BOY A...
Τρομερή ταινία, η οποία αναφέρεται στο αν κάποιος εγκληματίας δικαιούται ή όχι 2η ευκαιρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Γεια σας λοιπόν πιστεύω ότι καταλάβατε τι θέλω να κάνετε ο καθένας θα λέει την αγαπημένη του ταινία και (προαιρετικά) θα λέει και το γιατί.Έμενα η αγαπημένη μου είναι harry potter and the deathly hallows part 1&2.Εσάς????????????:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Γεια σας λοιπόν πιστεύω ότι καταλάβατε τι θέλω να κάνετε ο καθένας θα λέει την αγαπημένη του ταινία και (προαιρετικά) θα λέει και το γιατί.Έμενα η αγαπημένη μου είναι harry potter and the deathly hallows part 1&2.Εσάς????????????:/:

αχ εισαι 12 ετων :thumbsup: . εμενα το pride and prejudice ειναι η αγαπημενη μου ταινια. γυρω στις 10 φορες χωρις υπεβολες την εχω δει. μα το τελευταιο χαρυ ποτερ(part 1part 2) εμενα δε με ικανοποιησε. το βρηκα λιγο βαρετο και ας ειναι πιο κοντα στο βιβλιο απο καθε αλλη ταινια hp.. προτιμω τα hp 1 ως 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Paranoid Park

The hours

Thirteen

Atonement

Forrest Gump

500 Days of Summer

Scarecrow

Blow

Rain Man

Eternal Sunshine of The Spotless Mind

The Virgin Suicides

Mystic River

Hearts in Atlantis

One flow over the cuckoo's nest
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εννοειται πως υπαρχουν πααρραα πολλες ταινιες που μ αρεσουν αλλα αυτη που εχω προσφατα δει και μ αρεσε ιδιατερα ειναι η ταινια "Μια Ημερα" (One Day) στην οποια εκλαψα στο τελος..ηταν πολυ συγκινητικη και οι ερμηνιες φανταστικες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
The Dark Knight
Godfather
Pulp Fiction
Fight Club
Se7en

Οι 5 αγαπημένες μου.Μπορεί να ξέχασα καμία βέβαια

υποθετω οτι οντως ξεχασες μια. το american history x αν λαβουμε υποψη το αβαταρ σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
[random order]

The Crow
21
Nosferatu The Vampyre
Remember Me
Mirrors
Secret Window
The Phantom of the Opera
Sweeney Todd (σχεδόν όλες του Burton βασικά)
Stay <3
Interview With A Vampire
5ive girls
The Tourist
The 9th Gate
The Butterfly Effect
From Hell

και πολλές άλλες που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Θα αναφερθω στις δυο που μου ρθαν στο μυαλό με το που διάαβασα τον τίτλο, ο αόρατος εραστης, απλά πεθαίνω... Και το butterfly effect το 1, πολυ χάσιμο...
Πως ξέχασα το changeling!!!!!!!!!!!! Υπεροχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
A Few Good Men
A Beautiful Mind
American History X
Felon
Fight Club
John Q
Lord of War
The Butterfly Effect
και άλλες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
1.Το κυνήγι της ευτυχίας ( με τον Will Smith)
2.Μεσάνυχτα στο Παρίσι ( την είδα πρόσφατα και ξετρελάθηκα)
3.Amelie
4.Ο μαύρος κύκλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Λοιπόν για να κάνω εγώ την αρχή θα προτείνω μία από τις αγαπημένες μου ταινίες,η οποία ωστόσο δεν είναι πολύ πρόσφατη και πολλοί από εσάς μπορεί να την έχετε ήδη δει...πρόκειται για "Το πείραμα".Το Πείραμα είναι μια ταινία η οποία ουσιαστικά αναδεικνύει πόσο εύκολα μεταμορφώνεται ο άνθρωπος από πολιτισμένο όν σε ζώο...το θέμα πλέκεται γύρω από τον εγκλεισμό κάποιον εθελοντών σε φυλακή (άλλοι φυλακισμένοι και άλλοι φύλακες) ζώντας σε πραγματικές συνθήκες κράτησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
inception,shutter island,a beautiful mind,the notebook,american history x,the shawshank redemption!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κλασική, αλλά αγαπημένη, από τις καλύτερες μουσικές του Morricone :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top