Οι γυναίκες θέλουν να εξουσιάζουν τους άνδρες...

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δεν σε κόβω για πολύ φίλο της ισότητας εσένα.

η ισότητα δεν είναι ισότητα τελικά.Αυτό θέλω να πώ.Οι άνδρες πρέπει να αποφασίσουν.Η θα είναι άνδρες όπως ήταν τόσες χιλιάδες χρόνια ή θα είναι σκυλάκια του καναπέ.Ο καθένας ας κάνει τις επιλογές του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ace of Spades

Νεοφερμένος

Η Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ λέω να γίνετε σκυλακια, να βαραμε το μαστίγιο κ να κρυβεστε κάτω απ'τον καναπέ.

Εγώ πάντως, με όσες γυναίκες τα είχα και καταλάβαν ότι δεν μπορούν να με βάλουν στο βρακί τους, την έκαναν.

Ε κ τι να σε κάνουν κιόλας αν δε μπεις στο βρακι τους ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
eyeshine μην εισαι τοσο υπερβολικός.Φανταζομαι οτι εχεις γνωρισει πολλές γυναίκες που να σε θελουν για δουλο,να σε ευνουχιζουν να σε χρησιμοποιουν και γενικοτερα να μην σε νοιαζονται αλλα να κρατουν τη σχεση μονο για να εχουν να λενε στις φιλεναδες τους:εχω αγορι.Ειναι παρα πολυ συνηθισμενο φαινομενο,τολμω να πω οτι μια στις δυο γυναικες ετσι ειναι.Αλλα μην καταδικάζεις όλες τις γυναικες.Σκέψου εστω οσες ελληνιδες κατηγορεις(να μην επεκταθω σε αφρικες κλπ.Μαναδες πιστες στους ανδρες,βασανισμενες συζυγοι που οι ανδρες τους τις βασανιζουν,κοπέλες που βασανιζονται απο τα αγορια τους,κοπελες που τις εκμεταλλευονται σεφουαλικα τα αγορια τους να συνεχίσω;;;Επειδη μαλλον εισαι καλος τυπος (παρολο που σαν γυναικα με ταπεινωνεις) θα καταλαβεις οτι εκμετταλλευτριες δεν ειναι μονο οι γυναικες η οι ανδρες αλλα αμφοτεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
cliché.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
απο την εμπειρία μου, αν δώσεις εξουσία στην γυναίκα γίνεται πολυ χειρώτερη απο τον άντρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Οι θηλυκές και αληθινές γυναίκες έχουν αξιοζήλευτο το χάρισμα της χειριστικότητας που θα πει έμμεση και fake εξουσία. Η εξουσία τους ποτέ δεν είναι πραγματική. Οι γυναίκες που εξουσιάζουν πραγματικά είναι άντρες με βυζιά όπως η Αγκέλα, δεν είναι γυναίκες. Στο κρεββάτι εξουσιάζουμε εμείς. Στους υπόλοιπους τομείς βέβαια δεν ξέρω :P Η Βίκυ Σταμάτη εξουσίαζε στην πραγματικότητα ή ο 'Ακης ; Η Μιμή ή ο Ανδρέας ; Ο Καραμανλής ή ο Ρουσόπουλος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι σημαινει εξουσια?

σε ενα σπιτι και οικογενεια,,
παντα σχεδον εξουσιαζει η γυναικα
αυτη ειναι η αρχηγος

αυτο σημαινει οτι οι γυναικες εχουν αλλον ηπιο τροπο εξουσιας,,και καθολου fake..

απλα αλλον..
που δεν ταιριαζει παντου..

αλλο παραδειγμα.απλο
στις καθηγητριες στο σχολειο,,ή ακομα καισε παρουσιαστριες ενημερωτικων εκπομπων στην tv,,οι γυναικες μπορουν να χωρις να φωναζουν,,με ενα νευμα και ματια και υφος να κρατανε οργανωμενους τους ανθρωπους απο κατω και να μην ξεφευγει τιποτα

και ολα αυτα χωρις ωμη επιβλητικη ανδρικου τυπου εξουσια γκαριδες και χτυπηματα του χεριου στο τραπεζι..

και στα τει και στο σχολειο θυμαμαι,οτι οι γυναικες φωναζανε πιο σπανια,,αλλα με εναν μαγικο τροπο καποιες καταφερναν να μας εχουν ολους ηρεμους..

αν αυτο δεν ειναι δυναμη μυαλου δεν ξερω τι ειναι
και οπου υπαρχει δυναμη υπαρχει εξουσια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
τι σημαινει εξουσια?

σε ενα σπιτι και οικογενεια,,
παντα σχεδον εξουσιαζει η γυναικα
αυτη ειναι η αρχηγος

αυτο σημαινει οτι οι γυναικες εχουν αλλον ηπιο τροπο εξουσιας,,και καθολου fake..

απλα αλλον..
που δεν ταιριαζει παντου..

αλλο παραδειγμα.απλο
στις καθηγητριες στο σχολειο,,ή ακομα καισε παρουσιαστριες ενημερωτικων εκπομπων στην tv,,οι γυναικες μπορουν να χωρις να φωναζουν,,με ενα νευμα και ματια και υφος να κρατανε οργανωμενους τους ανθρωπους απο κατω και να μην ξεφευγει τιποτα

και ολα αυτα χωρις ωμη επιβλητικη ανδρικου τυπου εξουσια γκαριδες και χτυπηματα του χεριου στο τραπεζι..

και στα τει και στο σχολειο θυμαμαι,οτι οι γυναικες φωναζανε πιο σπανια,,αλλα με εναν μαγικο τροπο καποιες καταφερναν να μας εχουν ολους ηρεμους..

αν αυτο δεν ειναι δυναμη μυαλου δεν ξερω τι ειναι
και οπου υπαρχει δυναμη υπαρχει εξουσια..

'Αγγελε θα έλεγα ότι η εξουσία προυποθέτει την ικανότητα να ταίζεις αυτόν που εξουσιάζεις και να έχει ανάγκη αυτός να ταιστεί από εσένα παρά να ακούσει το χέρι σου να χτυπιέται επάνω στο τραπέζι ή να ακούει τις αγριοφωνάρες σου. Για αυτό η εξουσία είναι πάντα ανέντιμη. Ενώ η κυριαρχικότητα όπως αυτή που περιγράφεις, να βάλεις τις φωνές ή να εκραγείς είναι κάτι τελείως έντιμο και έτσι πρέπει να κάνουμε όλοι όταν πάνε να μας επιβάλλουν τη θέληση τους γυναίκες στην προσωπική ζωή μας, γονείς ή ακόμα και αφεντικά στον εργατικό τομέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ξέρω ότι δεν θα συμφωνήσουμε, αλλά πιστεύω απο τότε που έγιναν πιό ελεύθερες οι γυναίκες στις κοινωνία κάναν χειρότερα πράγματα σε 100 χρόνια απ' ότι οι άνδρες, όλα τα προηγούμενα.Πρώτον, δεν μας αφήνεται να κάνουμε μια σοβαρή ανδρική κουβέντα γιατί θα περάσει το ξέκολο απο δίπλα και θα σου αποσπάσει την προσοχή.Και επιπλέον, ηθική και γυναίκα δεν συμβαδίζει αυτό το πράγμα.Άσε που οι γυναίκες κοιτάνε τον κόλο τους μόνο.Λίγες είναι αυτές που νοιάζονται για τον διπλανό τους.Οι περισσότερες "τυλίγουν" τον άνδρα με τα κλασσικά κόλπα και δεν μας αφήνεται να ζήσουμε.Δηλαδή τόσα χρόνια που οι γυναίκες ήταν μέσα στο σπίτι, ήταν ηλίθιοι αυτοί που είχαν αυτό το σύστημα?Άσε που η απελευθέρωση της γυναίκας συνέπεσε με την βιομηχανική επανάσταση και έχει επενδύσει μια ολόκληρη βιομηχανία επάνω στην γυναίκα.Είστε και θύματα δηλαδή.Τέλος, αυτό που θέλω να πώ είναι ότι ζούμε σε μια γυναικοκρατούμενη εποχή που οι άνδρες έχουν παραμεριστεί σε κάτι ροζ μπλουζάκια και το μόνο που τους νοιάζει είναι πως θα βγούνε έξω να γαμήσουν το επόμενο μουνί.Επειδή η γυναίκα το μόνο που έχει να δείξει είναι ομορφιά, έχουνε μπεί και οι άνδρες σε αυτό το τρυπάκι και αντί να είναι πιο κοντά στην φύση τους, έχουνε γίνει λούλες και αυτοί.Αντί οι άνδρες να επιδεικνύουν μυαλό και δύναμη είναι μόνο εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Πρώτον, δεν μας αφήνεται να κάνουμε μια σοβαρή ανδρική κουβέντα γιατί θα περάσει το ξέκολο απο δίπλα και θα σου αποσπάσει την προσοχή.
:hehe:
Οι περισσότερες "τυλίγουν" τον άνδρα με τα κλασσικά κόλπα και δεν μας αφήνεται να ζήσουμε.[...]Άσε που η απελευθέρωση της γυναίκας συνέπεσε με την βιομηχανική επανάσταση και έχει επενδύσει μια ολόκληρη βιομηχανία επάνω στην γυναίκα.Είστε και θύματα δηλαδή.
βασικα... "τυλιγεστε" με τα κλασικά κόλπα... και εφόσον οι γυναίκες συνειδητοποιούν αυτή τους τη δύναμη, τη χρησιμοποιούν!
ανεκαθεν συνεβαινε αυτό..
όσο για τη βιομηχανία, όλοι μας είμαστε θύματα... απλά οι γυναίκες λόγω της ματαιοδοξίας που έχουμε παραπάνω στην εμφάνιση παρασυρόμαστε παραπανω.
αλλα και πάλι αυτό το κάνουν οι γυναίκες επειδή είναι αποτελεσματικό! είναι σαν να ρωτάμε αν εκανε η κότα το αβγό ή το αβγό την κότα..

(επίσης αυτη η ματαιοδοξία τελικά δεν είναι εξουσία αλλά τυρανία;))

Τέλος, αυτό που θέλω να πώ είναι ότι ζούμε σε μια γυναικοκρατούμενη εποχή που οι άνδρες έχουν παραμεριστεί σε κάτι ροζ μπλουζάκια και το μόνο που τους νοιάζει είναι πως θα βγούνε έξω να γαμήσουν το επόμενο μουνί.
γενικά η σμερινή εποχή δινει πολλάα στην εικόνα..
..και συμφωνω οτι υπαρχουν πολλοι τετοιοι τυπαδες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
:hehe:

βασικα... "τυλιγεστε" με τα κλασικά κόλπα... και εφόσον οι γυναίκες συνειδητοποιούν αυτή τους τη δύναμη, τη χρησιμοποιούν!
ανεκαθεν συνεβαινε αυτό..
όσο για τη βιομηχανία, όλοι μας είμαστε θύματα... απλά οι γυναίκες λόγω της ματαιοδοξίας που έχουμε παραπάνω στην εμφάνιση παρασυρόμαστε παραπανω.
αλλα και πάλι αυτό το κάνουν οι γυναίκες επειδή είναι αποτελεσματικό! είναι σαν να ρωτάμε αν εκανε η κότα το αβγό ή το αβγό την κότα..

(επίσης αυτη η ματαιοδοξία τελικά δεν είναι εξουσία αλλά τυρανία;))


γενικά η σμερινή εποχή δινει πολλάα στην εικόνα..
..και συμφωνω οτι υπαρχουν πολλοι τετοιοι τυπαδες!:P

Ωραία συμφωνούμε δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
αναλόγως. δεν ξερω σε τι λες οτι συμφωνουμε, μην πας να με παγιδεψεις..!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αναλόγως. δεν ξερω σε τι λες οτι συμφωνουμε, μην πας να με παγιδεψεις..!:P

Συμφωνούμε στην βασική μου τοποθέτηση ότι ζούμε σε μια γυναικοκρατούμενη κοινωνία και ότι οι περισσότεροι άντρες σήμερα είναι λούλες.

Και επιπλέον, την ταπείνωση η ίδια η γυναίκα την ζητάει γιατί είναι στην φύση της.Γιατί ξέρει μέσα της ότι πολλές φορές είναι χειρότερη απ' το διάβολο. Δεν είναι τυχαίο που σε αρκετούς μύθους το κακό παρομοιάζεται με την γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Πριν καν διαβασω το μηνυμα σου ηξερα περιπου τι θα πεις..Δεν με εξεπληξες. Πριν το διαβασω ελεγα να μπω στη διαδικασια να κανω παραθεση σε καθε προταση σου λεγοντας εναν αντιλογο:spasiklas:.Δεν μου ειναι καθολου δυσκολο πιστεψε με.Απλα ειναι ανωφελο.Μόνο 4 πραγματα εχω να σου πω ακομη και δεν θα σε κουρασω αλλο(δεν θα ξαναγραψω αλλα θα μπαινω γιατι απο μια πλευρα ειναι αστειο):
1.Επειδη εχεις αναφερει οτι κυκλοφορουν ξεκωλλα ειναι γνωστο οτι εσεις μας αναγκαζετε,οποτε θα πω μονο οτι αφου σε ενοχλει-σχεδον σε αηδιαζει αυτο- μην τα κοιτας. οπως κι εγω με πολλα αγορια ψωνια:pfff:
2Με την λογικη σου:ας σταματησει η διαιωνιση του ειδους αφου ολες οι γυναικες εινα πτνες(ΟΟΟΟΟΛΕΣ)
3Όλοι εχουμε φαει ηττες αλλα δεν βγηκα να πω ΠΩς ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚΣ
4Με τις αποψεις σου επειδη ειπες οτι ολοι οι ανδρες ενδιαφεροται πως να γμσν μν να σου θυμισω οτι εισαι ανδρας και οτι :hmm::hmm::hmm::hmm:προβλεπω πως δεν θα ξαναβρεις μν για να γμσς:redface::):whistle::P
υγ1ΌΛΑ ειναι γραμμενα με μια δοση συμπαθειας(1 μονο δοση δεν ειμαι βλαξ)
υγ2Πραγματικα εχει πλακα ο τροπος που αντιδρας-τοσο που το θεμα το βαλα στους σελιδοδεικτες:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πριν καν διαβασω το μηνυμα σου ηξερα περιπου τι θα πεις..Δεν με εξεπληξες. Πριν το διαβασω ελεγα να μπω στη διαδικασια να κανω παραθεση σε καθε προταση σου λεγοντας εναν αντιλογο:spasiklas:.Δεν μου ειναι καθολου δυσκολο πιστεψε με.Απλα ειναι ανωφελο.Μόνο 4 πραγματα εχω να σου πω ακομη και δεν θα σε κουρασω αλλο(δεν θα ξαναγραψω αλλα θα μπαινω γιατι απο μια πλευρα ειναι αστειο):
1.Επειδη εχεις αναφερει οτι κυκλοφορουν ξεκωλλα ειναι γνωστο οτι εσεις μας αναγκαζετε,οποτε θα πω μονο οτι αφου σε ενοχλει-σχεδον σε αηδιαζει αυτο- μην τα κοιτας. οπως κι εγω με πολλα αγορια ψωνια:pfff:
2Με την λογικη σου:ας σταματησει η διαιωνιση του ειδους αφου ολες οι γυναικες εινα πτνες(ΟΟΟΟΟΛΕΣ)
3Όλοι εχουμε φαει ηττες αλλα δεν βγηκα να πω ΠΩς ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚΣ
4Με τις αποψεις σου επειδη ειπες οτι ολοι οι ανδρες ενδιαφεροται πως να γμσν μν να σου θυμισω οτι εισαι ανδρας και οτι :hmm::hmm::hmm::hmm:προβλεπω πως δεν θα ξαναβρεις μν για να γμσς:redface::):whistle::P
υγ1ΌΛΑ ειναι γραμμενα με μια δοση συμπαθειας(1 μονο δοση δεν ειμαι βλαξ)
υγ2Πραγματικα εχει πλακα ο τροπος που αντιδρας-τοσο που το θεμα το βαλα στους σελιδοδεικτες:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ δεν είπα ότι δεν θέλω να γμσ αλλά δεν είναι μόνο αυτό.Οι περισσότεροι κοιτάνε το μν και την μπάλα.Τίποτε άλλο.
Επιπλέον, δεν είπα ότι είναι πτνς.Άλλο εννοώ με όλα αυτά που έγραψα πιό πάνω, αλλά προφανώς δεν το κατάλαβες.
Τρίτον, όλα αυτά δεν τα λέω γιατί έχω φάει ήττες αλλά είναι συμπεράσματα μετά απο συναναστροφές στον κόσμο των γυναικών. Τώρα αν εσυ προσπαθείς να κάνεις το άσπρο μαύρο δεν γίνεται.Και ναι ξέρω είναι αστείο γιατί πλέον έχετε το πάνω χέρι στην κοινωνία.Αλλά αν ξυπνήσουν οι άντρες δεν θα έχετε εσείς πτσ να γμθτ.Που νομίζετε ότι επειδή έχετε μν μπορείτε να κάνετε τα πάντα.Δεν είναι έτσι.Αλλά δεν το καταλάβαίνουν οι άνδρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν θέλω να εξουσιάσω κανέναν γαμώτο, ισότητα ζητάω. Ζητάω πολλά? Να μετράνε οι γνώμες και των 2 μας εξίσου και να αποφασίζουμε από κοινού?

Oops,sorry,ναι ξέρω λάθος πλανήτης. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Συμφωνούμε στην βασική μου τοποθέτηση ότι ζούμε σε μια γυναικοκρατούμενη κοινωνία και ότι οι περισσότεροι άντρες σήμερα είναι λούλες.
είσαι λιγακι ισοπεδωτικός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Οι γυναίκες θέλουν να εξουσιάζονται,
αλλά που να τους βρουν τους άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Οι γυναίκες [οι περισσότερες τουλάχιστον] θέλουμε ισότητα,
αλλά που να βρεθεί ο άντρας,που θα το καταλάβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Οι γυναίκες [οι περισσότερες τουλάχιστον] θέλουμε ισότητα,
αλλά που να βρεθεί ο άντρας,που θα το καταλάβει.

Δεν υπάρχει αυτό που λές.Το εξήγησα και πιό πάνω.Και βασικά δεν απευθύνομαι στις γυναίκες του φόρουμ.
Σε άλλη εποχή δεν θα αντιμιλούσατε καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top