Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

georgia...!

New member

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
αυτο το γελοιο κομπιασμα με το εεεεεεεε....!!!!!
και το ακομα χειροτερο"ΒΑΣΙΚΑ....."

Dogie

Well-known member

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Το ελεεινό και τρισάθλιο OMG.

:verymad::verymad:

chemysterious

New member

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

skylofili

New member

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.
με εκνευρίζει το.... "ΤΕΛΟΣ".

π.χ θα πάμε για καφέ..τέλος!

IreneGr

New member

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.
το τέλος πάντων ,μα είναι τόσο απότομο :/:
όταν γράφεις πολλά μηνύματα και το μόνο που παίρνεις ως απάντηση είναι .... οκ ,εντάξει κάτι μονολεκτικό
ότι πεις, ότι κατάλαβες , ξεκόλλα

Crown

New member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αυτο το βασικα οταν το ακουω μου 'ρχεται να αρπαξω ενα φλογοβολο.

Σπυρακος (^^)

Well-known member

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,589 μηνύματα.
Είσαι ανώριμος..:P

Dogie

Well-known member

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Tragic

carpe_nochtem

New member

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
"Όλα καλά θα πάνε"

Στο είπαν τα φύλλα τσαγιού,ε; :rolleyes:

~Dida~

New member

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Σώώώώώπα.

Ξανθη Κυπραιου

New member

Η Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
1, -Είσαι τρελή, δεν ξέρεις τι λές! (άμα είναι τρελή βούλωσέ το και πες ναι,ναι!):crazy:

2, -Σταμάτα τώρα! (ναι βρε, τηλεόραση είμαι, και μάλιστα με φωνητικό έλεγχο!)

3, -Το λέω εγώ και είναι σωστό! ( και ποιος είσαι εσύ, ο κ. Αλάθητος?):worship:

4, -Μικρότερη είσαι, κάνε πίσω! (όλοι οι άνθρωποι που μ΄εκνευρίζουν είναι μεγαλύτεροί μου.....και θα παραμείνουν...)

5, Πότε το είπες αυτό, εγώ δεν το άκουσα! ( ναι, δεν το άκουσες γιατί έχεις επιλεκτική κώφωση.....):whistle:

6, Μας λείψατε καλέ.... (εμένα καθόλου, θα μου έλειπες αν είχα 50 χρόνια να σε δω.....):ropalo:

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,830 μηνύματα.
"δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο..."

επειδη εχεις περασει κατι δεν σημαινει οτι ειναι και το χειροτερο, δηλαδη πως το ξερεις?

ελενη_

New member

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
"Ειχες και στο χωριο σου εσυ .....?" Μου τη σπαει αφανταστα. Σπανια το ακουω (παλι καλα) αλλα οταν το ακουω εκνευριζομαι! :Ρ

Polymnia

New member

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 757 μηνύματα.
-Ψήνεσαι ;
-Ψήνεσαι;
- Ε, ψήνεσαι;

όχι δεν ψήνομαι...μαγειρεύομαι !

:mastigio

SoZi

New member

Η Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.
-Έχεις νεύρα;

@nn@

New member

Η @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.
"θα τα πούμε κατά τις μια η ώρα...." :mad:

άντζυ

New member

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 471 μηνύματα.
<<Αγγελική μου τι έχεις.??? Πες μου..Αν δεν τα πεις στη μαμά σου σε ποιόν θα τα πεις.???>>

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...