Οι φωτογραφίες σας πριν και μετά την επεξεργασία!

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

Η ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
https://www.33reasons.com/

Για να βαζετε τις φωτογραφιες σας στο internet :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ζουμπουρλούδι είμαι σχεδόν βέβαια ότι αυτές τις φωτό δεν τις είχαμε βάλει ποτέ στο e-steki. Προφανώς τις έχεις βρει απο άλλο site που μπαίνουμε.
Επίσης μπορεί εμένα να μην με πείραξε αλλά ξέρεις δεν είναι και τόσο ευγενικό να τροποποιείς φωτογραφίες ατόμων που βρήκες για να τους κάνεις να δείξουν γελοίους.
Είδικα για τον Exposed βλέπω ότι τροποιποίησες αρκετά το πρόσωπο που έβαλες για να κάνεις γελοία (έχει διαφορά απο το αστεία ξέρεις) την φωτογραφία.
Και αναρωτιέμαι τώρα εγώ... Γιατί κάποιος να κρατάει αρχείο απο τις φωτογραφίες μας και μάλιστα να κάθεται να επεξεργάζεται την καθε μια επί όση ώρα σου έφαγε? Μήπως πέρα απο το προφανές αστείο κρύβεται (και) κάτι άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

Η ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Mπα, γιατι να σε γελοιοποιησω? Δεν εχω λογο.
Συγγνωμη αν σου φανηκε ετσι, δεν εχω κακη προθεση.
Δεν παιρνει ωρα, και στο PaintShop να το κανεις, γινεται γρηγορα.
Αν δε σου αρεσει, απλως αφαιρεσε τες, δεν με πειραζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσωπικά δεν μπορώ να πω οτι με πείραξε ιδιαίτερα. Τον Exposed όμως τον γελοιοποίησες εντελώς.
Τέσπα απ'όσο ξέρω υπάρχει και νόμος που απαγορεύει τέτοιες ενέργειες. Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να τον ψάξω αύριο.
Οι φωτογραφίες αποφασίσαμε τελικά να αφαιρεθούν καθώς απαγορευεται να δημοσιοποιείτε προσωπικά στοιχεία άλλων μελών (και στοιχειο είναι και οι φωτογραφίες τους) χωρίς τη συγκατάθεση τους.
Ακόμη κι αν αυτές αφορουν εμάς και δεν μας ενοχλούν ιδιαίτερα, αν μείνουν κανείς δεν μπορεί να προβλέψει τι θα κάνει κάποιο άλλο μέλος στο μέλλον όταν τις δει, και όχι απαραίτητα με εμάς αλλά με άλλα μέλη, πολλά άλλωστε είχαν βάλει φωτογραφίες τους σαν avatars και αν κάποιος είναι σαν εσένα και τις έχει ακόμη, οι συνέπειες είναι απρόβλεπτες εαν δει ότι επιτρέψαμε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

Η ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Καλα, χαλαρωσε, δεν ειμαι ο δολοφονος :p
Απο αλλα μελη δεν θα εβαζα, εβαλα δικες σας γιατι ειναι στο φορουμ σας, οποτε οπως καταλαβαινεις δεν σας κραζω στα μουτρα σας, καθε αλλο, ενιωθα πως εχετε αυτοσαρκασμο και εγινε στο φανερο, και οπως βλεπω μπορειτε να αλλαζετε κατι που δεν σας αρεσει. Sorry και παλι για την ενοχληση, ελπιζω να καταλαβαινεις την αθωα πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ΑΑΑ που ειναι?
Καλα τσαμπα εφερα τον Γαλανο να τις δει.

Ζουμπουρλουδι μπορεις να μου τις στειλεις εμειλ.
Υπαρχει ενα σαιτ με διαγωνισμο, θελω αν θες φυσικα με την συγκαταθεση σου διοτι εχεις τα πνευματικα δικαιωματα να μου τις δανεισεις.

Σε παρακαλω πολυ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

Η ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Οχι, χωρις τη συγκαταθεση των ενδιαφερομενων δεν γινεται.

Ειπαμε, δεν βαζω photos αλλου οπου να ναι. Εδω τις εβαλα που μπορουν να τις δουν και να κανουν οτι θελουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ζουμπουρλουδι:
Καλα, χαλαρωσε, δεν ειμαι ο δολοφονος :p
Απο αλλα μελη δεν θα εβαζα, εβαλα δικες σας γιατι ειναι στο φορουμ σας, οποτε οπως καταλαβαινεις δεν σας κραζω στα μουτρα σας, καθε αλλο, ενιωθα πως εχετε αυτοσαρκασμο και εγινε στο φανερο, και οπως βλεπω μπορειτε να αλλαζετε κατι που δεν σας αρεσει. Sorry και παλι για την ενοχληση, ελπιζω να καταλαβαινεις την αθωα πλακα.
Οκ, μεταξύ μας δεν υπάρχει πρόβλημα. Οφείλω να ομολογήσω ότι γέλασα όταν τις είδα, αλλά δυστυχώς δεν ξέρουμε κάποιος άλλος πως θα δει τις φωτογραφίες και δεν ξέρουμε πως θα τις χρησιμοποιήσει.

Προσωπικά δεν συμφωνώ με τέτοιου είδος μονταζ ναι μεν στην αρχή έχουν κάποια δόση humor αλλά έπειτα το μόνο που κάνουν είναι να γελιοποιούν το εικονιζόμενο πρόσωπο και προσωπικά δεν θα ήθελα να καταντίσει το thread αυτό γελιοποίηση διαφορών προσώπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α επειδή αυτή η σελίδα που δημοσίευσες είναι αρκετά χρήσιμη αν θες υπέβαλλε την σαν link να την δουν κι άλλοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το θέμα μιας και είχε ξεφύγει αρκετά και πλέον είχε νομικό χαρακτήρα έγινε split.
Τo split βρίσκεται εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χρειαστήκε να κάνω πάλι off-topic :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και άλλα off-topic .... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
αυτες ειναι οι φιλες μου η αλεκα και η μαρινα και η φοτογραφια ειναι απο βενου χθες

ελπιζω να αρεσει στον εχποσεδβονε και να μη τη σβηση παλι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
16. Σεβαστείτε τα προσωπικά δεδομένα άλλων χρηστών και μην δημοσιοποιείτε ονόματα, τηλέφωνα, διευθύνσεις, φωτογραφίες, κ.α στοιχεία τρίτων χωρίς την άδεια τους.

:mad:
Ξέρεις κάτι agent_provocateur? ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ!!! Το τι εννοώ θα το δεις σε λίγο. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εδω postαρετε τις φωτογραφίες που τραβήξατε και στη συνέχεια διορθώσατε πχ με Photoshop.
Πιστευω οτι πολλές φορές ειναι αρκετά ενδιαφέρον να βλέπεις το πριν και το μετά μιας φωτογραφίας! :thumbsup:


Μπορώ να την φτιάξω με όποιο προγραμμα θέλω και με ότι θέλω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πως δεν το είχα εντοπισει αυτό το θέμα;; Απλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να βρω τις αρχικές.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν ειμαι και ο χάι κλάς καλυτέχνης άλλα με ζωγραφική πιστέω ότι καλό ειναι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • σάρωση0006.jpg
    σάρωση0006.jpg
    235.5 KB · Εμφανίσεις: 365

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η κανονική ποια είναι;

(πάντως όμορφη αν και φαίνονται έντονα οι "ραφές")

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν ξέρω πιά απο τις δύο να βγάλω την πίσω ή ή την μπροστά; Οι ραφές φένοντε γιατί ειναι με ζωγραφική εδώ στο γραφείο δεν έχω προγράμματα καλά ουτε κάν φώτοσόπ ούτε κορέλ νάδα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αυτή ειναι η πίσω πάντως :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top