Ολυμπιακοί που βρίζουν Μακεδονία

Dimitri1234

Νεοφερμένος

Ο Dimitri1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πολλοί οπαδοί του ΠΑΟΚ κατηγορούν τους οπαδούς του Ολυμπιακού ότι τόσα χρόνια έλεγαν συνθήματα εναντίον της Μακεδονίας και ότι τώρα το "παίζουν" μακεδονομαχοι. Εγώ προσωπικά νομίζω ότι υπάρχουν πάρα πολλοί Ολυμπιακοί που ζουν στη Μακεδονία και την υπεραγαπουν. Όπως και οι περισσότεροι Έλληνες. Αυτοί που τα κάνουν αυτά νομίζω είναι ελάχιστοι.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Επίσης, αξίζει να σημειωθεί και το πανό που υπήρχε στο Καραϊσκάκη για την ελληνικότητα της Μακεδονίας...
Για να μην ξεχνιόμαστε: https://www.thestival.gr/sports/item...us-opadous-toy-olympiakoy-sto-karaiskaki-foto
Βέβαια, εδώ που τα λέμε, δεν είναι και ό,τι το καλύτερο να αποκαλούμε τους παοκτζήδες "Βούλγαρους" για να λέμε και του στραβού το δίκιο ειδικά όταν υπάρχει το Μακεδονικό ζήτημα (που αν ψευτό-δικαιολογήσω θα το πιάσω καθαρά από γεωγραφική θέση με πολύ τράβηγμα από τα μαλλιά) αλλά όχι ότι είμαστε και ενάντια της Μακεδονίας...
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Κάποτε στο γαυρο έπαιζε ο Νίκος Γοδας, τώρα στην 7 μαζεύονται δήθεν no politica χρυσαυγιτες..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top