• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ορθοδοντική - Σιδεράκια

Κλημεντίνη

Well-known member

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,403 μηνύματα.
Πόσο περίεργο θα φαίνεται στα 24 μου να βάλω σιδεράκια; Δεν έχει νόημα πια να το καθυστερώ... 😢

Γεια σου φιληηη :))

Καθόλου !
Το αποτελεσμα αξίζει φουλ !
Προσωπικά φοιτήτρια κι σιδεράκια εβαλα κι εγχείρηση εκανα κι για 2 χρόνια με σιδεράκια ήμουνα.
Κανενας δεν νοιάζεται , μη το σκέφτεσαι καν .
Εξάλλου υπάρχουν κι τα διαφανα.
Απλα ψαξε πολυ που θα πας, την εχει πατήσει πολυ κόσμος !
Και εγω απο αμέλεια γιατρού την πάτησα την πρώτη φορά, απο αμελεια πανεπιστημιακού γιατρού συγκεκριμένα .

butter_fly

Active member

Η butter_fly αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Γεια σου φιληηη :))

Καθόλου !
Το αποτελεσμα αξίζει φουλ !
Προσωπικά φοιτήτρια κι σιδεράκια εβαλα κι εγχείρηση εκανα κι για 2 χρόνια με σιδεράκια ήμουνα.
Κανενας δεν νοιάζεται , μη το σκέφτεσαι καν .
Εξάλλου υπάρχουν κι τα διαφανα.
Απλα ψαξε πολυ που θα πας, την εχει πατήσει πολυ κόσμος !
Και εγω απο αμέλεια γιατρού την πάτησα την πρώτη φορά, απο αμελεια πανεπιστημιακού γιατρού συγκεκριμένα .
Hello friend ❤❤ αχ και εγώ σκεφτόμουν ότι ίσως είναι λίγο κάπως.. Φοράω και γυαλιά οράσεως και λέω θα μοιάζω λίγο και με την Μαρία την άσχημη!! 😂😂 Έχω βρει μια καλή ορθοδοντικό, ελπίζω να μην έχω θέμα, μου έχουν πει πολύ καλά λόγια φορά εκείνη... 😊

Nelliel

Well-known member

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,453 μηνύματα.
εγω εβαλα στα 30 μου για 3η φορα. Σιγα. Επεσα και μεσα στο covid που εμειναν κλειστοι για 2-3 μηνες και καθυστερησα να τα βγαλω αλλα τα εβγαλα και δεν σταματαω να κοιταω το χαμογελο μου στον καθρεπτη. Ποτε δεν ειναι αργα. Οσοι το σκεφτεστε μη δισταζετε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια