Ο Χειρότερος Εφιάλτης σας

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
..σε όλους! Don't worry! ;)

Πράγματι είναι πολύ συνηθισμένο...Κάπως θα πρέπει να εξηγείται αυτό για να συμβαίνει σε πολλούς από μας..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dizante

Νεοφερμένος

Ο dizante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
πιστεύω από εφιάλτες χειρότερος από το να σε καταραστεί κάποιος και να πιάσει δεν υπάρχει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teoulaki

Νεοφερμένος

Η Τεουλινι Τρελοο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω μια φορα ειχα δει πως εκανα baby sitting σε μια ταξη του σχολειου μου(ελεος???) με μια φιλη μου αλλα το bebe ηταν πολυ καπως...δλδ ηταν ΠΟΛΥ γλυκο αλλα εκανε κατι περιεργα δλδ το εβλεπες μια χαρα μεσα στη περπατουρα και μολις γυριζες λιγο το εβλεπες να ειναι εξω απο τη περπατουρα με αιματα παντου και να γελαει και μετα α σηκωνεται να ερχεται στην αγγαλια μου και εγω αταραχη να το ξαναβαζω μεσα ή αυτο που μου εχει μεινει: ηταν εκει που το ταιζεις (ταιστρα??) και ανοιξε το στομα του και μεσα (στο στομα) ειχε ενα πρασινο παχυρευστο υγρο που εβγαζε ατμους και φουσκαλιτσες και (το αποκορυφωμα της γελειοτητας) πεταξα τη τσιχλα που μασουσα μεσα στο στομα του χα0χ0αχ00χα0χ0χχχ μετα αυτο αρχισε να γελαει και (δεν ξερω γιατι) το πηρα, και αρχισα να τρεχω αλλα αυτο εγινε κοκκινο και το σχολειο μου σε ενα μερος και μετα εμοιαζε με το σπιτι μου και βγηκε ο διευθηντης ενος καρτουν στο σταρ -η αιθουσα (ενα νουμερο δεν θυμαμαι :p )- με ενα μαχαιρι και ηθελε να σκοτωσει το παιδι αλλα ξαφνικα τα ρουχα μου αλλαξαν (χωρις να τα βγαλω) απλα αλλαξαν και φορουσα κατι μαυρα κολλητα ρουχα με μια ροζ καπα και μασκα , και ανοιξα τις παλαμες μου και βγηκε μια πρασινη λαμψη και εγινα super-hero(το μωρο δεν ξερω που ηταν) και σκοτωσα καποιον απο τους τρεις ( διευθυντης μωρο κολλητη) αλλα δεν θυμαμαι ποιον και μετα ηρθε ενα ακυρο αγορι και μου ειπε "omg! εισαι εσυ στα αληθεια?" και τοτε ξυπνησα και ειμουν ΧΑΛΙΑ! Αυτο βασικα ειναι σαν κωμοδια αλλα αν το εβλεπες ΛΟΛ! θα χεζοσουν πανω σου (σοζ για την εκφραση) Το περιεργο ηταν πως ειχα κανονικα αισθηματα (πχ. φοβου πονου κτλ) και οτι εκανα το σκεφτομουν στα αληθεια (πχ αυτο με τη τσιχλα) και ειχα δικη μου βουληση :///
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζήσε Με Τρέλα

Νεοφερμένος

Η Ζήσε Με Τρέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω μια φορα ειχα δει πως εκανα baby sitting σε μια ταξη του σχολειου μου(ελεος???) με μια φιλη μου αλλα το bebe ηταν πολυ καπως...δλδ ηταν ΠΟΛΥ γλυκο αλλα εκανε κατι περιεργα δλδ το εβλεπες μια χαρα μεσα στη περπατουρα και μολις γυριζες λιγο το εβλεπες να ειναι εξω απο τη περπατουρα με αιματα παντου και να γελαει και μετα α σηκωνεται να ερχεται στην αγγαλια μου και εγω αταραχη να το ξαναβαζω μεσα ή αυτο που μου εχει μεινει: ηταν εκει που το ταιζεις (ταιστρα??) και ανοιξε το στομα του και μεσα (στο στομα) ειχε ενα πρασινο παχυρευστο υγρο που εβγαζε ατμους και φουσκαλιτσες και (το αποκορυφωμα της γελειοτητας) πεταξα τη τσιχλα που μασουσα μεσα στο στομα του χα0χ0αχ00χα0χ0χχχ μετα αυτο αρχισε να γελαει και (δεν ξερω γιατι) το πηρα, και αρχισα να τρεχω αλλα αυτο εγινε κοκκινο και το σχολειο μου σε ενα μερος και μετα εμοιαζε με το σπιτι μου και βγηκε ο διευθηντης ενος καρτουν στο σταρ -η αιθουσα (ενα νουμερο δεν θυμαμαι :p )- με ενα μαχαιρι και ηθελε να σκοτωσει το παιδι αλλα ξαφνικα τα ρουχα μου αλλαξαν (χωρις να τα βγαλω) απλα αλλαξαν και φορουσα κατι μαυρα κολλητα ρουχα με μια ροζ καπα και μασκα , και ανοιξα τις παλαμες μου και βγηκε μια πρασινη λαμψη και εγινα super-hero(το μωρο δεν ξερω που ηταν) και σκοτωσα καποιον απο τους τρεις ( διευθυντης μωρο κολλητη) αλλα δεν θυμαμαι ποιον και μετα ηρθε ενα ακυρο αγορι και μου ειπε "omg! εισαι εσυ στα αληθεια?" και τοτε ξυπνησα και ειμουν ΧΑΛΙΑ! Αυτο βασικα ειναι σαν κωμοδια αλλα αν το εβλεπες ΛΟΛ! θα χεζοσουν πανω σου (σοζ για την εκφραση) Το περιεργο ηταν πως ειχα κανονικα αισθηματα (πχ. φοβου πονου κτλ) και οτι εκανα το σκεφτομουν στα αληθεια (πχ αυτο με τη τσιχλα) και ειχα δικη μου βουληση :///
ποπο ρε συ μπερδεύτηκα!!!:/:'ολα μαζεμένα τα πήρες!αυτό συμαίνει ότι έχεις προχωρημένη φαντασία.μπράβο ρε αλάνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζήσε Με Τρέλα

Νεοφερμένος

Η Ζήσε Με Τρέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ήμουν κλεισμένη μέσα σε ένα δωμάτιο.Κλειδωμένη.Χτυπιόμουνα και κάποια στιγμή έρχεται κάποιος και με μαχαιρώνει.Μικρό αλλά καθόλου ωραίο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρός είχα δει ένα όνειρο που μου έχει μείνει.
Ήμουν σε ένα σπίτι (δεν ξέρω ποιο) και ξαφνικά μπήκε μέσα ένας με όπλο.
εγώ πήγα να τρέξω υποτίθεται αλλά έπεσα κάτω και μετά δε μπορούσα να σηκωθώ !
Τότε με με σημάδεψε καιιι..ΞΥΠΝΗΣΑ !κουλό αλλά τα ΄παιξα ! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
να πιάσω το τζόκερ και να μην ξέρω τι να κάνω τα λεφτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώτσιος

Νεοφερμένος

Ο Κώτσιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω μια φορα ειχα δει πως ημουνα στο σπιτι με την αφερη μου και κοιτουσαμε τηλεοραση, ξαφνικα ακουγεται το κουδουνι της πορτας παω να κοιταξω απο το ματακι και τι να δω!!!!!!!!!!!! ο χαρος!!!!!!!! σηκω να φυγουμε τις κανω ο χαρος ηρθε, η αδερφη μου εκλαιγε δυνατα, της κανω μη κλαις θα μας ακουσει βγηκαμε κατω στο δρομο και μας κυνηγουσε. Η αδερφη μου με περασε στο τρεξιμο ενω εγω εμενα πισω. Ελα τρεξε μου κανε σε μια φαση ο χαρος πηγε να με πιασει σε εκεινο το σημειο ξυπνησα μουσκεμενος στον ιδρωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ειχα δει οτι περπατουσα μονη μου σε κατι σκοτεινα σοκακια και ξαφνικα εμφανιστικαν κατι μαριονεττες και με κυνηγουσαν και προσπαθουσα να ξεφυγω με καθε δυνατο τροπο ενω μια με επιασε καποια στιγμη και με εδειξε κατι και νομιζω ειπε οτι εκει κρυβει οτι χρειαζομαι αλλα δεν μπορω να το εχω...τοτε ξυπνησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
Στο χειρότερο που είδα ποτέ είχαμε πάει με δύο φίλες μου για τρέξιμο και ξαφνικά τη μία τη πιάνει η καρδία της και πεθαίνει από καρδιακό στα χέρια μας...Αλλα δυστυχώς δεν τέλειωσε εκεί.... μετά είδα και την κηδεία και όλα όσα συνεπάγετα..... ήταν φρικιαστικό Την επόμενη μέρα στο σχολείο ήμουν τόσο τρομοκρατημένη που πήγαινα παντού μαζί της μην τυχόν και πάθει τίποτα.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργια33

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας! εγω ειχα δει μια φορα σον υπνο μου οτι ειχα παει με την μανα μου καπου και ειχαμε μινει σε μια καλυβα και η μανα μου μου λεει:μην πας μακρια μην σε παρει κανενα; και εμφανιζεται ενας μαυρο και με πιανει απο το μπρατσο και με τραβα και ερχεται και η μανα μου και με τραβα και μετα ξυπνησα στο πατωμα(ενας Θεος ξερει πως δεν εσπασα τιποτα)και το μονο που εκανα(μικρη τοτε)ηταν να τρεξω και να κλειδωθω στο μπανιο και να μεινω εκει δεν ειπα ποτε σε κανεναν τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ήμουν μικρότερη,γύρω στα 12 τότε που είδα εφιάλτη που με έκανε να κλάψω.
Ήμασταν λέει σπίτι και η μάνα μ,ανακοινώνει ότι θα βγει βόλτα και μείναμε σπίτι εγώ και πατέρας μου,αλλά οι ώρες περνούσαν και η μαμά μου δεν εμφανιζόταν.Δεν θυμάμαι βέβαια κάτι παραπάνω να αγχώνομαι ξέρω γω κτλ.Το επόμενο πρωί είμαι εγώ με μια θεία μου και κάνουμε βόλτα με ένα καρότσι(άσχετο το καρότσι :confused:). Και όπως περπατάμε,περνάμε από ένα ανοιχτό πάρκινγκ και γω κάτι βλέπω από κάτω,πλησιάζω και αντικρύζω την μαμά μου κάτω από ένα αυτοκίνητο νεκρή !
νταξ δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο αλλά εγώ τρόμαξα τόσο πολύ που έτρεξα μετά μέσα και την έψαχνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top