Ο καλός άνθρωπος

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το προβλημα ντεβιλ ειναι οτι πολλες φορες πολλοι ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι ειναι καλοι σε κατι,αλλα τελικα ειναι παπάρες.Ε..εκει ειναι το ψωνιο που ελεγα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Και ποιος ειναι αυτος που θα κρίνει ότι δεν είναι καλοί?

Καλώς ή κακώς αυτοί που νομίζουν, το λένε και πάνω σε αυτό πάτησα και είπα ότι είπα..



Δεν ξερω αν μιλαω κινεζικα ή αν εσεις δεν εχετε μαθει να διαβαζετε ή να καταλαβαινετε το τι λεει ο αλλος.Μαλλον ποτέ δεν ακριβολογητε,εγω ομως παντα ακριβολογω.

Εγώ λέω να το δεις μήπως ξεκίνησες και μιλάς ΚΑΙ κινέζικα γιατί δεν μπορεί ΟΛΟΙ ,ΟΛΟΙ όμως να καταλαβαίνουμε αλλα πραγνατα από αυτά που λες ..

Αντε να ήμουν μόνο εγώ αλλά για δες λίγο τα ποστ σου ... :bleh: :bleh:

Πέραν της πλάκας ομως οποίος λέει πραγματα ειδικά εδώ μέσα θεωρείτε ψώνιο αυτό είναι γεγονός ;)
Και γενικά κάποιος που αναγνωρίζει ότι ειναι καλός κάπου και το τονίζει συνέχεια ενοχλούνται πολλοι δυστηχως ;)

Με αυτά τα συμπλέγματα δύσκολα τα βγάζεις πέρα οπότε τι να λέμε τώρα...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
Και ποιος ειναι αυτος που θα κρίνει ότι δεν είναι καλοί?

Καλώς ή κακώς αυτοί που νομίζουν, το λένε και πάνω σε αυτό πάτησα και είπα ότι είπα..





Εγώ λέω να το δεις μήπως ξεκίνησες και μιλάς ΚΑΙ κινέζικα γιατί δεν μπορεί ΟΛΟΙ ,ΟΛΟΙ όμως να καταλαβαίνουμε αλλα πραγνατα από αυτά που λες ..

Αντε να ήμουν μόνο εγώ αλλά για δες λίγο τα ποστ σου ... :bleh: :bleh:

Πέραν της πλάκας ομως οποίος λέει πραγματα ειδικά εδώ μέσα θεωρείτε ψώνιο αυτό είναι γεγονός ;)
Και γενικά κάποιος που αναγνωρίζει ότι ειναι καλός κάπου και το τονίζει συνέχεια ενοχλούνται πολλοι δυστηχως ;)

Με αυτά τα συμπλέγματα δύσκολα τα βγάζεις πέρα οπότε τι να λέμε τώρα...
Η κλασσικη διαστρεβλωτρια.
Ρε καλη μου...ας το παμε προσωπικα μπας και το καταλαβεις.Δεν ειναι πυρηνικη φυσικη.


Δες το θεμα που εχω ανοιξει με τις δημιουργιες μας/.
Εγω εχω βαλει καποια εργα μου εκει.
Ναι;
Ναι.
Παμε παρακατω.
Γιατι τα βαζω;
Γιατι θελω να σας τα δειξω.Δεν με ενδιαφερει να μου πειτε οτι ειμαι καλη ζωγραφος,ειμαι και το ξερω,ασχετα αν του αρεσουν καποιου ή οχι σαν θεματα,τεχνικη ,υφος κλπ..αν και δεν το εχω πει ποτε.ΤΩΡΑ ΤΟ ΛΈΩ ακριβως για να σου δειξω τι εννοω.

Οταν τα βαζω απλα τα βαζω.Δεν λεω ''κοιταχτε τι ωραιο πραγμα εκανα'' οκ.Διοτι ξερω οτι ειμαι καλη.

Θελω ομως ,οπως και ολοι οι καλ/χνες να μοιραζονται την δημιουργια τους αλλιως δεν θα ειχε και φοβερο νοημα να κανεις κατι και να μην το βλεπει κανενας.

Ολα καλα μεχρι εδω ναι;

Αν τωρα εγω βαλω ενα εργο και πω:
Εκανα αυτο το εργο,αλλα εμενα δεν μου αρεσει καθολου.,δεν με ικανοποιει...αυτο πως θα σου φαινοταν;
Για την οικονομια χρονου θα σου πω εγω.
ΑΗΔΙΑ.Σε εμενα τουλαχιστον .

Διοτι κακα τα ψεματα,θα εκανα κατι που δεν θα μου αρεσε και θα το εβαζα να το δει κοσμος .γιατι;

ΟΧΙ..δεν θα το εβαζα αν κατι δεν μου αρεσε.

Το βαζω ομως γιατι μου αρεσει αυτο που κανω.ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΧ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ....δεν ειναι ωραιο ξερεις τι κανω;
ΕΠΙΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΟΛΑΚΕΙΑ.Να μου απαντησει δηλαδη ο αλλος μα τι λες τωρα.εχεις αδικο ειναι παρα πολυ ωραιο το εργο σου κλπ.

Ε..αυτο λεω τοσα ποστ τωρα.

Ουτε οτι πρεπει σωνει και καλα οποιος ειναι καλος σε κατι να το λεει οπωσδηποτε,απλα οταν το λεει ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΙΣΧΥΕΙ...ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ,ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΧΟΛΙΑ.
Αυτο λεω.

Το αν ειμαστε καλοι καπου παει σε κατι σημαντικο που εχουμε απτα αποτελεσματα,ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΜΤ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ.
Ενας εξυπνος ανθρωπος ξερει που ειναι καλος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.Ο χαζος και ανοητος απλα θα τον κοροιδευουν οι αλλοι,θα ειναι το ψωνιο.Απλα πραγματακια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΚΑΙ διαστρεβλωτρια εδώ μέσα...:lol::lol:
Αλήθεια υπάρχει αυτή η λέξη? :hmm:

Αχ τι άλλο θα ακούσω...

Πούπουλινα μου ειλικρινά βαριέμαι πλέον ούτε 5 χρονά ρε συ ... :bleh: :bleh:

Ειναι που βλέπεις απο το πρωί δεν έχουν τελειωμω τα περιστατικά γ@μ@τ@

Ούτε για βραδινό μπάνιο δεν με κόβω σήμερα να προλαβαίνω

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
ΚΑΙ διαστρεβλωτρια εδώ μέσα...:lol::lol:
Αλήθεια υπάρχει αυτή η λέξη? :hmm:

Αχ τι άλλο θα ακούσω...

Πούπουλινα μου ειλικρινά βαριέμαι πλέον ούτε 5 χρονά ρε συ ... :bleh: :bleh:

Ειναι που βλέπεις απο το πρωί δεν έχουν τελειωμω τα περιστατικά γ@μ@τ@

Ούτε για βραδινό μπάνιο δεν με κόβω σήμερα να προλαβαίνω

Αυτο τωρα ειναι απαντηση σε αυτα που σου ειπα;
Κοιτα...ΕΣΥ πεταχτηκες και ειπες οτι τα λεω κινεζικα και εγω σου εξηγησα.
Μπορεις να πεις οκ,το καταλαβα.
Τα υπολοιπα ειναι απλα υπεκφυγη .Και ασχετα.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτο τωρα ειναι απαντηση σε αυτα που σου ειπα;
Κοιτα...ΕΣΥ πεταχτηκες και ειπες οτι τα λεω κινεζικα και εγω σου εξηγησα.
Μπορεις να πεις οκ,το καταλαβα.
Τα υπολοιπα ειναι απλα υπεκφυγη .Και ασχετα.
Ναι υπεκφυγές ειναι ,ολα τα παντα γιατί σου είπα δεν τα διάβασα βαριέμαι..

Πραγνατικα δεν σε πιάνω πουθενά..
Σου είπα δύσκολη μέρα και δεν το ήξερα ότι το να γράψω ένα ποστ εδώ μέσα λέγετε πετάγομαι :hmm:

Έλα άστο συμφωνούμε πάντως πως τα ψώνια ειναι μια κατηγορία από μόνα τους :bleh:

@Devil που είσαι βαριέμαι και δεν προβλέπετε να περνάει εύκολα το 24ωρο ...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
Ναι υπεκφυγές ειναι ,ολα τα παντα γιατί σου είπα δεν τα διάβασα βαριέμαι..

Πραγνατικα δεν σε πιάνω πουθενά..
Σου είπα δύσκολη μέρα και δεν το ήξερα ότι το να γράψω ένα ποστ εδώ μέσα λέγετε πετάγομαι :hmm:

Έλα άστο συμφωνούμε πάντως πως τα ψώνια ειναι μια κατηγορία από μόνα τους :bleh:
Οταν δεν θες να παραδεχτεις οτι δεν ειχες καταλαβει τι εγραφε ο συνομιλητης σου και τωρα το καταλαβες,απλα ΜΗΝ ρωτας τι εννοει.
Απλα πραγματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top