Ο σύντροφός σας, σας κεράτωνει όταν...

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kajira:
Ειλικρινά δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα. Θα προτιμούσα απλά να μη το μάθω ποτέ, διότι το να μάθω α) μου σκίζει την καρδιά, β) με κάνει να πρέπει να αντιδράσω κάπως, ακόμα κι αν έχω σκοπό να τον συγχωρήσω, για να μη του μπουν ιδέες πως μπορεί να το ξανακάνει και να το ξαναδεχτώ. Γι' αυτό λέω καλύτερα να μη το μάθω ποτέ..

Έχω μια περίεργη λογική στην απιστία. Δεν την αποδέχομαι, ξέρω πως θα με πονέσει πολύ αν συμβεί ποτέ και το μάθω, αλλά εν μέρει την θεωρώ αναμενόμενη σε μια μακροχρόνια σχέση και από τους δύο. Διότι, αν σκεφτώ λογικά, είναι ίσως αναμενόμενο κάποια στιγμή ο ένας από τους δύο να θελήσει να πάει με κάποιον άλλον, χωρίς αυτό να σημαίνει πως ξαφνικά σταματά να αγαπάει τον άλλον ή να τον θέλει ή να τον ελκύει. Απλά θέλει, μετά από τόσα χρόνια, να δοκιμάσει και κάτι άλλο.. Πριν με πυροβολήσετε, σκεφτείτε το - και μουσακά να τρως κάθε μέρα, κάποια στιγμή μπορεί να θες και κάτι άλλο! Και μια απιστία (της μιας βραδιάς, όχι παράλληλη σχέση) δεν μπορεί ξαφνικά να γκρεμίσει μια ολόκληρη σχέση ζωής, μια σχέση που έχεις χτίσει με κόπο.. είναι σαν να μου λες πως θα σου καεί μια λάμπα κι εσύ θα πετάξεις όλο τ' αμάξι. Ξέρω είναι λίγο περίεργα όσα λέω, αλλά ειλικρινά πιθανόν να το συγχωρούσα.

Αλλά βέβαια καλύτερα απλά να μη ξέρω.
Αντιφατικές οι απόψεις σου. Από την μια πιστεύεις αυτό που λέω και είπαν και άλλοι ότι η σεξουαλική απιστία δεν είναι ακριβώς απιστία για μια αγάπη χρόνων. Και μάλιστα λές ότι το θεωρείς και πιθανό για σένα, αλλά από την άλλη θα κρίνεις πολύ αυστηρά (και θα αφήσεις να σε πληγώσει) κάτι που θεωρείς λογικό αλλά και εσύ δικαιολογείς για τον εαυτό σου.

Καταλαβαίνω την ανθρώπινη αδυναμία στο συγκεκριμένο θέμα και αναφέρομαι σε όλους, αλλά εγώ πιστεύω ότι πρέπει να κρίνεις τους άλλους όπως θέλεις να σε κρίνουν. Και αν πιθανολογείς κάτι να κάνεις τότε πρέπει να δεχτείς ότι ίσως στο κάνουν κιόλας. Και επειδή στην ζωή όλα είναι πιθανά και τίποτα απίθανο, θα ήθελα ο κόσμος να έχει την ανωτερότητα πριν καταδικάσει και κρίνει αλλά και το πάρει προσωπικά να μελετά τις αιτίες που οδήγησαν στην κακιά πράξη. Αλλά το αντίθετο είναι πάντα πιο εύκολο.

Ώστε στο μέλλον σε μια παρασπονδία μας, να έχουμε το δικαίωμα να ζητήσουμε κατανόηση! Και να ισχυριστούμε το δεν είναι όπως φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είναι αδύνατον να μη με πληγώσει η απιστία, όσο ορθολογιστικά κι αν προσπαθήσω να το δω. Είπα απλά πως πιθανόν να το αποδεχτώ και να το συγχωρήσω (αλλά φυσικά δεν μπορώ να πω κάτι πιο σίγουρο, πριν έρθει εκείνη η ώρα.. που ελπίζω να μην έρθει και γι' αυτό λέω πως προτιμώ απλά να μη το μάθω ποτέ).

Όσο όμως κι αν η λογική μου, μου λέει πως είναι αναμενόμενο μετά από χρόνια σχέσης εκείνος να θελήσει να πάει με μια άλλη, ε, αν τελικά το μάθω, καταλαβαίνεις πως είναι αδύνατον να γυρίσω να του πω "Δεν πειράζει, αγάπη μου, καταλαβαίνω", ακόμα κι αν όντως καταλαβαίνω.. Διαφωνείς μ' αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν και το θεωρώ πολύ απίθανο να μου συμβεί αυτό το σενάριο.... θα απαντήσω γιατί όπως διατυμπανύζει και ο φίλτατος demelene καλό είναι να μην έχουμε κολλημένο το μυαλό μας στο... εγώ ΠΟΤΕ.... :P

In any case... στο θέμα μας :P


τον ρωτάω καπάκια πως θα αντιδρούσε αν του έλεγα ότι εχτές το βράδυ έκανα και γω ακριβώς το ίδιο :P
Υποθέτω ότι δεν θα με πίστευε και θα νόμιζε ότι το λέω για τον πληγωμένο μου εγωισμό :P
Τέλος πάντων θα του το έλεγα και εγω και θα το συζητούσα μαζί του....
Τι ήταν αυτό που οδήγησε και τους δύο μας σε μια τέτοια πράξη τη στιγμή που αγαπιόμαστε και η σχέση μας είναι δυνατή....
Μετά από αυτό, θα αποφασίζαμε από κοινού για τη συνέχεια της σχέσης μας... αν είμαστε σε θέση ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να πάρουμε το μάθημα μας απ τη φάση και να προχωρήσουμε ή αν πρέπει να το διαλύσουμε πριν γίνουμε εχθροί....

Για να είμαι ειλικρινής πάντως.... αν ποτέ με κερατώσει ο σύντροφος μου (και πρόκειται ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΗ φορά) καλύτερα να μην το μάθω ΠΟΤΕ....
Αν κλονησθεί η εμπιστοσύνη μου για κάτι τέτοιο, αποδεδειγμένα δυστυχώς, δεν ανακτάται ΠΟΤΕ :(
Και σχέση χωρίς εμπιστοσύνη..... δεν υφίσταται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Όπως είπε και κάποιος (δε θυμάμαι ποιός): "Αν συγχωρήσεις το κέρατο σε μια σχέση, είναι σαν να ξανακολλάς ένα βάζο που έσπασε.Μπορεί ακόμη να κάνει τη δουλειά του αλλά ποτέ δε θα ναι το ίδιο όμορφο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000:
Όπως είπε και κάποιος (δε θυμάμαι ποιός): "Αν συγχωρήσεις το κέρατο σε μια σχέση, είναι σαν να ξανακολλάς ένα βάζο που έσπασε.Μπορεί ακόμη να κάνει τη δουλειά του αλλά ποτέ δε θα ναι το ίδιο όμορφο".

και επειδή έχει σπάσει ήδη μια φορά, πάντα θα υπάρχει η περίπτωση να ξανασπάσει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σε αυτό που λέτε για την εμπιστοσύνη δεν διαφωνώ και όχι μόνο στο ερωτικό!
Και αυτό που θα πω είναι θεωρητικό και δεν ξέρω και εγώ τι θα έκανα! Δλδ μην το πάρετε ως ανωτερότητα και έτσι!!

Αν μαθευτεί και πάντα υπό τιςκατάλληλες συνθήκες και φανεί ότι δεν υπήρχε κακοβουλία μετά είναι θέμα ΔΥΝΑΜΗΣ ώστε να μπορέσει κάποιος να γίνει υπεράνω στην ουσία όμως! Άλλωστε πολλά κακά μας κάνει ο άλλος και μας πληγώνει αλλά σε άλλα το παίζουμε υπεράνω (και το κοπανάμε πρώτη ευκαιρία) και σε άλλα πραγματικά είμαστε υπεράνω (καθώς τα αποδεχόμαστε έτσι).

Αρχική Δημοσίευση από kajira:
Όσο όμως κι αν η λογική μου, μου λέει πως είναι αναμενόμενο μετά από χρόνια σχέσης εκείνος να θελήσει να πάει με μια άλλη, ε, αν τελικά το μάθω, καταλαβαίνεις πως είναι αδύνατον να γυρίσω να του πω "Δεν πειράζει, αγάπη μου, καταλαβαίνω", ακόμα κι αν όντως καταλαβαίνω.. Διαφωνείς μ' αυτό;
δεν διαφωνώ. απλά αν το θεωρείς πιθανό να το κάνεις και εσύ τότε θα πρέπει να πιστέψεις τουλάχιστον ότι θα προασπαθήσεις να φερθείς με "ανωτερώτητα" στο πνεύμα των παραπάνω! Το αν θα το καταφέρεις ή καταφέρω είναι ένα αλλο ζήτημα που απλά δεν μπορείς και δεν πρέπει να προδικάσεις!

Και να κάνω μια διευκρίνιση. Εγώ συζητάω κυρίως για την περίπτωση που το "θελήσει" δεν είναι ακριβώς υπό έλεγχο! Δεν είπαμε ότι συγχωρούμε την απιστία!!! Την αθρώπινη αδυναμία υπο περιπτώσεις συγχωρούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Δεν είπαμε ότι συγχωρούμε την απιστία!!! Την αθρώπινη αδυναμία υπο περιπτώσεις συγχωρούμε!

Αχχ..αυτή η ανθρώπινη αδυναμία είναι που μας έχει καταστρέψει... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
Αχχ..αυτή η ανθρώπινη αδυναμία είναι που μας έχει καταστρέψει... :/:
Ναι άλλα πολύ θα σου πούν ότι κάνει και ενδιαφέρουσα την ζωή!
Εγώ πάντως όχι για την συγκεκριμένη έκφανση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Ναι άλλα πολύ θα σου πούν ότι κάνει και ενδιαφέρουσα την ζωή!

Μπορεί.... αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί αυτοί που θέλουν ένα ρίσκο κι ένα ενδιαφέρον στην ζωή τους, δεν πανε καλύτερα να κάνουν παραπέντε ή ελεύθερη πτώση απ το να πληγώσουν έναν άλλον άνθρωπο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Μπορεί.... αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί αυτοί που θέλουν ένα ρίσκο κι ένα ενδιαφέρον στην ζωή τους, δεν πανε καλύτερα να κάνουν παραπέντε ή ελεύθερη πτώση απ το να πληγώσουν έναν άλλον άνθρωπο :/:
Σου απαντώ με πμ γιατί θα γίνει της κορέας με off-topic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω παντως, οσο και αν θα ηθελα να τον συγχωρησω και να γινουν ολα οπως πριν, δεν νομιζω οτι θα μπορουσα να καταλαβω πως ενας ανθρωπος που με "αγαπουσε" μπορεσε να με πληγωσει ετσι. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αν τον απατούσα και/ή με απατούσε, τότε αυτό θα σήμαινει ότι η σχέση κάθε άλλο παρά δυνατή θα ήταν και εμείς ευτυχισμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μολις τωρα θυμηθηκα το ακριβες θεμα! Και για να απαντησω, εγω οταν ειμαι ερωτευμενη πιστευω οτι δεν μπορω να απατησω. Τωρα αν δεν καιγομαι και τοσο δεν νομιζω οτι εχει πολυ νοημα να εχω σχεση, για μενα τουλαχιστον, γιατι το εχω κανει και ενιωθα ενα κενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο σύντροφο σας σας κεράτωνει οταν ... και εσείς κάνετε το ίδιο ...


Ας υποθέσουμε ότι έχετε μια δυνατή σχέση, είστε ευτυχησμένη με την σχέση ... ενα βράδυ βγέτε έξω ... εκει γίνετε ένα λάθος ... και κάνετε μια απιστία ... η απιστία γίνεται για καθαρά θέμα σεξ ... δεν αναζητούσατε τίποτα παραπάνω ...

Το πρωι λοιπον, επειδή δεν θέλετε να χαλάσει η σχέση σας ... αποφασιζετε να μην του το πειτε ... Όμως ... ο συντροφο σας σαν λέει ότι το βράδυ είχε μια ανάλογη εμπιρεια με την δικια σας ...

Πως θα αντιδρουσατε;

Δύσκολη ερώτηση, αλλα προσωπικά θα το έλεγα ότι δεν ήταν ο μόνος, όταν έχει τα κότσια να το πέι είμαι υποχρεωμένη να του πώ την αλήθεια, έτσι σώζοντε πολλά, άν πάλι εκείνος τσατηστεί τότε τα μπογαλάκια του και έξω, σιγά μην μου κάνει τον ηθικό οταν πρόκειτε για τους άλλους, άν πάλι δεν πεί τίποτα άν και θα φανεί ανώμαλο θα κάτσουμε να συζητήσουμε στο θέμα εμπειρίας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ο συντροφος σας, σας κερατωνει οταν.... βλ.ασμα Αννουλας....:whistle:

Πρώτον, δε με ζηλεύεις
Δεύτερον, πάντα με πιστεύεις
Τρίτον, δε μού μιλάς
Τέταρτον, σπανίως μού γελάς
και πέμπτον, για να τελειώνουμε
ποτέ μας δε μαλώνουμε

Πόσες αποδείξεις θες, για να δεις πως δε με θες
Πόσες αποδείξεις, πες μου, θες

Πρώτον, δε μ' αγκαλιάζεις
Δεύτερον, πια δε με πειράζεις
Τρίτον, δε συζητάς
Τέταρτον, με φίλους ξενυχτάς
και πέμπτον, ας μην κρυβόμαστε
χώρια γιατί κοιμόμαστε

Πόσες αποδείξεις θες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... δυσκολα μου βαζεις...
Για να μου το πει παει να πει οτι ειτε φοβατε πως θα το μαθω καπος αλλιως, ειτε οτι θελει να μου δειξει οτι και καλα το εκανε χωρις να το θελει και οτι ειναι μετανιωμενη ειτε γιατι πραγματικα με αγαπαει και πραγματικα εχει μετανιωσει. Τωρα πως θα αντιδρουσα εγω;.... Μαλλον θα της ελεγα και τι εκανα εγω, η μπορει να μην τις το ελεγα, θα απομονονομουν για λιγο καιρο και καπια στιγμη μαλλον δεν θα αντεχα αλλο και θα ετρεχα να την βρω ελπιζοντας οτι ολα θα πανε καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
...εχει επανελλειμενα κρυφες επαφες με καποια αλλη, συνηθως touching ones.
αλλα και οταν, πχ, μια φορα (δε θελω να σκεφτω για περισσοτερες) βγαινει μπουρδελοτσαρκα-στριπτιζοτσαρκα με φιλους και δε μου το λεει.
με ενοχλουν εξισου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ο συντροφος σας, σας κερατωνει οταν.... βλ.ασμα Αννουλας....:whistle:

Πρώτον, δε με ζηλεύεις
Δεύτερον, πάντα με πιστεύεις
Τρίτον, δε μού μιλάς
Τέταρτον, σπανίως μού γελάς
και πέμπτον, για να τελειώνουμε
ποτέ μας δε μαλώνουμε

Πόσες αποδείξεις θες, για να δεις πως δε με θες
Πόσες αποδείξεις, πες μου, θες

Πρώτον, δε μ' αγκαλιάζεις
Δεύτερον, πια δε με πειράζεις
Τρίτον, δε συζητάς
Τέταρτον, με φίλους ξενυχτάς
και πέμπτον, ας μην κρυβόμαστε
χώρια γιατί κοιμόμαστε

Πόσες αποδείξεις θες...

παρολ αυτα λεει οτι σε αγαπαει...τοτε ναι...κατι τρεχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

second_life

Νεοφερμένος

Η second_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εαν ειχαμε και οι δυο απιστησει σημαινει οτι η σχεση μας δεν παει καθολου καλα. πιστευω πως θα ομολογουσα κι εγω την απιστια μου και θα χωριζαμε. εκτος εαν ειχαμε σοβαρους λογους να προσπαθησουμε να μεινουμε μαζι, όπως παιδια, γαμος ή ότι άλλο, οποτε θα επρεπε να βρουμε τι φταιει και να προσπαθησουμε μαζι να το καταπολεμησουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Προσωπικά έστω και υποθετικά...δεν θα το έκρυβα...!!!
(Καταρχήν δεν πίνω :P και όταν πιώ...ξέρω τι κάνω δόξα τον Θεό!!!)
Επειδή παλιότερα είχα μάθει για κάποιον πως με είχε κερατώσει...τον συγχώρεσα αλλά μετά το ξαναέκανε..!!!
πολύ απλά αν γινόταν αυτό το σενάριο...θα του έλεγα και εγώ πως τον έχω κερατώσει...!Δεν θα το έκρυβα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top