Πέθανε ο Βασίλης Καρράς

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,805 μηνύματα.
Αν και με κάθε μέρα που περνά η τεχνητή νοημοσύνη με τρομάζει όλο και περισσότερο, εδώ πρέπει να αναγνωρίσω ότι είναι ωραίο το τραγούδι. Και δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά νομίζω από τους πραγματικούς τραγουδιστές.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Αν και με κάθε μέρα που περνά η τεχνητή νοημοσύνη με τρομάζει όλο και περισσότερο, εδώ πρέπει να αναγνωρίσω ότι είναι ωραίο το τραγούδι. Και δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά νομίζω από τους πραγματικούς τραγουδιστές.
Αυτό είναι το θέμα, δεν καταλαβαίνεις διαφορά...
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,912 μηνύματα.
Το είχα γράψει κι εγώ εδώ:

Τώρα φαίνεται έφτασαν τα ai covers και στη ψαροκώσταινα. :lol:

Πάντως στα σχόλια λένε ότι του Σφακιανάκη του άρεσε.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,805 μηνύματα.
Πάντως αναδεικνύει νομίζω για άλλη μια φορά το πόσο "επικίνδυνη" μπορεί να γίνει η τεχνητή νοημοσύνη. Δηλαδή είναι λίγο τρομακτικό αν το σκεφτείς παραπάνω.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση έχει δύο πλευρές το νόμισμα: από τη μία βγήκε ένα δημιούργημα, αλλά από την άλλη χρησιμοποιήθηκε η φωνή δύο τραγουδιστών. Γενικά είναι πολλά τα θέματα που μπορούν να βγουν, αλλά δεν είναι επί της παρούσης να τα αναλύσουμε, τουλάχιστον σε αυτό το θρεντ.
Αν άρεσε στον Σφακιανάκη πάντως, εμάς δε μας πέφτει λόγος, αφού η δική του φωνή είναι αυτή που ακούμε, ή έτσι μας φαίνεται τουλάχιστον, στο τραγούδι.

Υ.Γ. Ωραίο το θρεντ που παραθέτεις, πολύ ενδιαφέρον. Ας του δώσουμε λίγη ζωή.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,111 μηνύματα.
Θα μπει καμια μερα κανας Βαλ ΑΙ εδω μέσα και θα σας λεει ποσο θελει να συγκατοικησει και πόσο λατρευει τον Τουρκικο Πολιτισμό και πόσο Νεα Δημοκρατία θα ψηφίσει, και θα το χάψετε.
 
Top