• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
εγώ να ρωτήσω.. αν ο ιος μεταδίδεται με αερολύματα απο βήχα, ομιλία ή φτάρνισμα

για πιο λόγο δεν γίνεται τεστ σάλιου αν οχι το συνήθες rapid test?

και θέμα με διαφορά κόστους να ήταν,ο εξεταζόμενος το πληρώνει και θα
μπορούσε να επιλέξει, σωστά?
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ να ρωτήσω.. αν ο ιος μεταδίδεται με αερολύματα απο βήχα, ομιλία ή φτάρνισμα

για πιο λόγο δεν γίνεται τεστ σάλιου αν οχι το συνήθες rapid test?

και θέμα με διαφορά κόστους να ήταν,ο εξεταζόμενος το πληρώνει και θα
μπορούσε να επιλέξει, σωστά?
Γιατί δεν γίνεται με σάλιου? Ο θείος μου αυτό κάνει, βέβαια δεν ζει Ελλάδα... Δεν ξέρω τι κάνουν εδώ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγώ να ρωτήσω.. αν ο ιος μεταδίδεται με αερολύματα απο βήχα, ομιλία ή φτάρνισμα

για πιο λόγο δεν γίνεται τεστ σάλιου αν οχι το συνήθες rapid test?

και θέμα με διαφορά κόστους να ήταν,ο εξεταζόμενος το πληρώνει και θα
μπορούσε να επιλέξει, σωστά?
Παιδιά εγώ αυτό δεν μπορώ να το κάνω... Είδα την εικόνα και με πόνεσε όλο μου το σύστημα....
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
•Australia: 2.070 new Cases and 8 deaths.
•U.K: 37.622 new infections and 147 casualties.
•USA: 171.125 new cases and 1.761 deaths
•Canada:4.604 new cases and 36 deaths.
•Japan: 10.397 new cases and 78 deaths.
•South Korea:1.865 new cases and 10 deaths
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
United States COVID: 41,741,693 Cases and 677,017 Deaths - Worldometer (worldometers.info)
1631343883693.png


Xθες
1631344050071.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ να ρωτήσω.. αν ο ιος μεταδίδεται με αερολύματα απο βήχα, ομιλία ή φτάρνισμα

για πιο λόγο δεν γίνεται τεστ σάλιου αν οχι το συνήθες rapid test?

και θέμα με διαφορά κόστους να ήταν,ο εξεταζόμενος το πληρώνει και θα
μπορούσε να επιλέξει, σωστά?
Το έκανα το τεστ και δακρύζω ασυστολα.... Άσε η μύτη που τρέχει ακόμη... Δεν παίζει να υπάρχει πιο ενοχλητικό πράγμα και για κάποιον λόγο βραχνιασα κιόλας
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Το έκανα το τεστ και δακρύζω ασυστολα.... Άσε η μύτη που τρέχει ακόμη... Δεν παίζει να υπάρχει πιο ενοχλητικό πράγμα και για κάποιον λόγο βραχνιασα κιόλας

σοβαρά τώρα? πότε το αποφάσισες και πότε το έκανες? 9 ώρες έχουν περάσει απο το τελευταίο σου ποστ.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Καλυτερα εμβολιο παρα 2 φορες την εβδομαδα τεστ.

ναι αν το δούμε έτσι απλά δεν εχει καμία λογική να μπαίνει κάποιος στην διαδικασία κάθε
εβδομάδα να κάνει ενα τεστ που του προκαλεί δυσφορία (σύμφωνα και με την nefeli) και
κοστίζει και χρήματα σε σχέση με το εμβόλιο.

πόσο να αντέξεις με την διαδικασία+κόστος αρα πάρθηκε ενα εγγυμένο μέτρο για να κάνουν
το εμβόλιο ολοι?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι το κατάλαβα οτι μιλάς για το τεστ, δεν μπορούσα να ξέρω ομως οτι είχες ήδη ραντεβού.
Το είπα και χθες ότι έκλεισα ραντεβού! Παιδιά εγώ δεν παίζει να το κάνω δύο φορές την εβδομάδα αυτό το πράγμα... Θα φροντίσω να κολλήσω μπας και πάρω το εξάμηνο
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Το είπα και χθες ότι έκλεισα ραντεβού! Παιδιά εγώ δεν παίζει να το κάνω δύο φορές την εβδομάδα αυτό το πράγμα... Θα φροντίσω να κολλήσω μπας και πάρω το εξάμηνο

δεν το διάβασα το ποστ σου... δλδ στην διαδικασία βαζούμε και το ραντεβού..
που σημαίνει οτι δεν θα υπάρχει κάποιο διαγνωστικό κέντρο που θα περνάει κάποιος
να το κάνει και να φεύγει?
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.
Το είπα και χθες ότι έκλεισα ραντεβού! Παιδιά εγώ δεν παίζει να το κάνω δύο φορές την εβδομάδα αυτό το πράγμα... Θα φροντίσω να κολλήσω μπας και πάρω το εξάμηνο
Δε φοβάσαι τη νόσηση όμως; Δεν ξέρεις που μπορεί να οδηγήσει, αφού δε θες να κάνεις το εμβόλιο καλύτερα τα τεστ.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν το διάβασα το ποστ σου... δλδ στην διαδικασία βαζούμε και το ραντεβού..
που σημαίνει οτι δεν θα υπάρχει κάποιο διαγνωστικό κέντρο που θα περνάει κάποιος
να το κάνει και να φεύγει?
Εγώ πήγα στην μικροβιολόγο μου! Δεν ξέρω αν υπάρχουν κέντρα...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ευκαιρία να κάνεις το εμβόλιο χρυσό μου (με φωνή Ντένης Μαρκορά) :)
Μπουμπού κάτσε καλά:)
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Δε φοβάσαι τη νόσηση όμως; Δεν ξέρεις που μπορεί να οδηγήσει, αφού δε θες να κάνεις το εμβόλιο καλύτερα τα τεστ.

εγώ απορώ με αυτές τις 2-3 περιπτώσεις χωρίς μάσκες που πάντα υπάρχουν και λίγο πολύ ολοι θα
έχουν συναντήσει σε μετρό και λεωφορεία, μπορεί να μην είχαν προσωπική εμπειρία δεν εχουν και
κανένα γνωστό συγγενή η φίλο που να έχει αρρωστήσει τουλάχιστον να το δουν με τα μάτια τους
και να παίρνουν κάποια βασικά μέτρα προστασίας.

αυτοί είναι το θέμα γιατι δεν φοβούνται...η nefeli αν και δεν την ξέρω θεωρώ μια μάσκα θα
την φοράει.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ απορώ με αυτές τις 2-3 περιπτώσεις χωρίς μάσκες που πάντα υπάρχουν και λίγο πολύ ολοι θα
έχουν συναντήσει σε μετρό και λεωφορεία, μπορεί να μην είχαν προσωπική εμπειρία δεν εχουν και
κανένα γνωστό συγγενή η φίλο που να έχει αρρωστήσει τουλάχιστον να το δουν με τα μάτια τους
και να πέρνουν κάποια βασικά μέτρα προστασίας.

αυτοί είναι το θέμα γιατι δεν φοβούνται...η nefeli αν και δεν την ξέρω θεωρώ μια μάσκα θα
την φοράει.
Φοράω μάσκα δεν είμαι ζώον... Απλά δεν θέλω να κάνω το εμβόλιο
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Αυτοί που έχουν κάνει ενδεχόμενα το εμβόλιο και δεν φοράνε μάσκα, γιατί το κάνουν; :crazy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top