• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,279 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λόγος ανησυχία τα 49/55 είναι Ξάνθη και Ροδόπη που εδώ και μέρες υπάρχει εστία.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έκανα αντισώματα σήμερα για τον αγαπημένο μας πλέον covid2019 θα βγουν Δευτέρα τα αποτελέσματα παιδιά

:laugh: οποιος πιστεύει ότι εχω κολλήσει :'( όποιος πιστεύει ότι δεν έχω κολλήσει

θα δημοσιεύσω την απάντηση μόλις την μάθω Δευτέρα ή Τρίτη εφόσον έxω αρκετό feedback
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Απορια: εφοσον εχετε ανοιξει και δεχεστε τουριστες, ποιος πληρωνει τα εξοδα καραντινας σε ξενοδοχεια σε οσους βγαινουν θετικοι;
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Οι τουρίστες έρχονται, πληρώνουν ΦΠΑ, ένα μέρος αυτού πηγαίνει στα έξοδα καραντίνας... Άρα, θα έλεγα, ότι το σύνολο των τουριστών που έρχεται πληρώνει την καραντίνα του μέρους που βρίσκεται θετικό σε ενδείξεις του ιού.
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Στείλε μια επιστολή στον Κυριακό και πρότεινε το, μπορεί να περάσει εισήγηση στη Βουλή και να ακούσεις και προσωπικές ευχαριστίες από το βήμα της! ;)
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.
Mπορεί να μου εξηγήσει κανείς γιατί η Σουηδία εδώ και δυο μέρες έχει σταματήσει να ενημερώνει για τα κρούσματα και θύματα του κορονοιου;
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Γιατί στη Σουηδία γιορτάζουν το midsommar, δλδ το θερινό ηλιοστάσιο και η Παρασκευή ήταν αργία/ημιαργία. Ολοι είναι στα εξοχικά τους μεθυσμένοι, οποτε λιγο δύσκολο να βγαλουν τα νούμερα.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.
Μείωση των τεστ ζήτησε ο Τράμπ για να περιοριστεί η μεγάλη διάδοση του ιού και τα κρούσματα.

 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,279 μηνύματα.
Εγώ έχω να πω μπράβο στην Αυστραλία!!!
7.000 Κρούσματα και 100 νεκροί σε μια χώρα 27.000.000 κατοίκων!!
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Εγώ έχω να πω μπράβο στην Αυστραλία!!!
7.000 Κρούσματα και 100 νεκροί σε μια χώρα 27.000.000 κατοίκων!!
Έκταση Αυστραλίας: 7.688.287 km2
Έκταση Ελλάδας: 132.049 km2

Μπορείς να φανταστείς πόσο αραιοκατοικημένη είναι η χώρα αυτή;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,279 μηνύματα.
Έκταση Αυστραλίας: 7.688.287 km2
Έκταση Ελλάδας: 132.049 km2

Μπορείς να φανταστείς πόσο αραιοκατοικημένη είναι η χώρα αυτή;

Ναι συμφωνώ απόλυτα Himela δεν λέω όμως το λέω συγκρίνοντας δυο πράγματα:
Α) Η Αυστραλία έχει δυο πόλεις την Μελβουρνη και το Σίνδεϊ οπου έχουν 5.000.000 κατοίκους η κάθε μια όμως δεν εξαπλώθηκε.
Β) Με έκταση άλλων αραιοκατοικημένων χωρών όπως ο Κάναδας (120.000 κρούσματα αλλά και τις ΗΠΑ που επίσης είναι αραιοκατοικημένη χώρα όμως έγινε πανικός.


Επίσης να πω ότι και η Ελλάδα πήγε πολύ καλά στην διαχείρηση της κρίσης έχουμε 3.200 κρούσματα όταν άλλες χώρες ίδιου πληθυσμού με εμάς έχουν 50.000+ (βλεπε Βέλγιο,Σουηδία).
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μια χαρά!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εγώ έχω να πω μπράβο στην Αυστραλία!!!
7.000 Κρούσματα και 100 νεκροί σε μια χώρα 27.000.000 κατοίκων!!
H Αυστραλια ειναι νησι ομως. Δεν εχει χερσαια συνορα οπου μπαινοβγαινει κοσμος. Κοβεις την ακτοπλοια και τις αερομεταφορες και τελος. Πηραν ομως σκληρα μετρα.
Έκταση Αυστραλίας: 7.688.287 km2
Έκταση Ελλάδας: 132.049 km2

Μπορείς να φανταστείς πόσο αραιοκατοικημένη είναι η χώρα αυτή;
Παιζει και αυτο ρολο αλλα οχι και τοσο πολυ. Και ο Καναδας ειναι αραιοκατοικημενος αλλα σε Ονταριο και Κεμπεκ ξεφυγε η κατασταση γιατι στο spring break ολοι ετρεξαν διακοπες στις ΗΠΑ και στην επιστροφη εγινε χαμος. Αργησαν επισης να κλεισουν τα συνορα με ΗΠΑ. Η Αυστραλια ειναι απομονωμενη και με τα μετρα που πηραν η κατασταση ελεγχθηκε αμεσα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,279 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top