• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Α, κάνετε και Moderna; Νόμιζα ότι δεν είχε εγκριθεί πουθενά για κάτω των 18 και πρώτοι οργανισμοί θα ήταν FDA και ΕΜΑ.

Εδώ λογικά Pfizer θα κάνουμε μόνο, αν και έλεγαν mRNA γενικά.
Λάθος μου. Μόνο Pfizer. Η moderna έχει κάνει αίτηση για έγκριση εδώ και ένα μήνα και νόμιζα ότι εγκρίθηκε αλλά ακόμα όχι. Από 18 και άνω moderna.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,477 μηνύματα.

Μια εξαιρετική και ενδιαφέρουσα συνέντευξη σε όλες τις απαντήσεις.

Υπολογίζεται ότι περίπου 1-10% των νοσουντων μπορεί να καταλήξουν με long Covid. Ακόμη και με το συντηρητικό 1% θα αναμένουμε αρκετές χιλιάδες νοσουντων με long Covid στην Ελλάδα τους επόμενους μήνες. Πρέπει να υπάρξει άμεσα εθνικό σχέδιο για την αναγνώριση και την στρατηγική προετοιμασία του εθνικού συστήματος υγείας για την όσο το δυνατόν αποτελεσματικότερη μέριμνα αυτών των ανθρώπων.
Αν είσαι νέος (~18-40) είναι λάθος να προσπαθείς να ζυγίσεις το κέρδος του εμβολιασμού για σένα αν η ανάλυση ρίσκου σου επικεντρώνεται αποκλειστικά στο ρίσκο θανάτου. Όχι ότι από μόνο του και αυτό δεν θα αρκούσε για να γύρει την πλάστιγγα υπέρ του εμβολιασμού, αλλά η μεγάλη διαφορά γίνεται αν στην σύγκριση βάλεις την πιθανότητα να νοσήσεις και να ταλαιπωρηθείς μακροχρόνια από τον ιό.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Λάθος μου. Μόνο Pfizer. Η moderna έχει κάνει αίτηση για έγκριση εδώ και ένα μήνα και νόμιζα ότι εγκρίθηκε αλλά ακόμα όχι. Από 18 και άνω moderna.
Ναι, κι εγώ είχα ακούσει ότι τα παιδιά κάνουν μόνο Pfizer.
Όταν λες ότι απο 0-17 ετων είστε στο 23%, εννοείς ότι έχουν κάνει την μια δόση; Ή είναι πλήρως εμβολιασμενα;
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ είχα ακούσει ότι τα παιδιά κάνουν μόνο Pfizer.
Όταν λες ότι απο 0-17 ετων είστε στο 23%, εννοείς ότι έχουν κάνει την μια δόση; Ή είναι πλήρως εμβολιασμενα;
Μια δόση. Έχει περίπου 1 μήνα που ξεκίνησε ο εμβολιασμός σε άνω των 12. Η 2η δόση γίνεται στις 8 βδομάδες οπότε είναι ακόμα σε αναμονή
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Μια δόση. Έχει περίπου 1 μήνα που ξεκίνησε ο εμβολιασμός σε άνω των 12. Η 2η δόση γίνεται στις 8 βδομάδες οπότε είναι ακόμα σε αναμονή
Απο οτι βλεπω πατε καλα στον Καναδα, ειστε μια χωρα μσ 38.7 εκατομμύρια πληθυσμο αλλα εχετε σταθερα καταω απο τα 500 κρούσματα.

Νελη ερώτηση, ειχες πει οτι σου εκαναν την 2η δοση pfizer 4 μηνες μετα. Εκανες εξεταση για να δεις ποσα αντισώματα εχεις και αν οντως δουλεψε η τακτική αυτή με την καθυστέρηση??
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Απο οτι βλεπω πατε καλα στον Καναδα, ειστε μια χωρα μσ 38.7 εκατομμύρια πληθυσμο αλλα εχετε σταθερα καταω απο τα 500 κρούσματα.

Νελη ερώτηση, ειχες πει οτι σου εκαναν την 2η δοση pfizer 4 μηνες μετα. Εκανες εξεταση για να δεις ποσα αντισώματα εχεις και αν οντως δουλεψε η τακτική αυτή με την καθυστέρηση??
Έκανα. Περιμένω αποτελέσματα. Θα ενημερώσω όταν μου τα στείλουν. Είναι έρευνα και τους παίρνει 3-4 βδομάδες να τα στείλουν αλλά όπου να 'ναι πρέπει να τα στείλουν. Στους 4 μήνες πριν κάνω την 2η δόση μου είχαν μειωθεί κατά 50 μονάδες (από 209 163)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Εμένα με πάτησε κάτω η 2η δόση του Pfizer πάντως.

Ανακάτεμα στο στομάχι, πρ πρ στο κωλαρίγκι, πυρετός κοντά 38, πόνος σε όλο το σώμα σε σημείο να μη μπορώ να πάρω τα πόδια μου και το πιο ανυπόφορο απ όλα ο πονοκέφαλος που μου κοπάναγε τα μάτια από πίσω.

Με ξέσκισε και γούσταρα. Ο πόνος είναι καθαρτικός, αγαπώ τον πόνο, φερτε μου και 3η δόση.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ποιος θα το φανταζόταν ότι στις 10 Ιουλίου θα είχε εμβολιαστεί ολοκληρωμένα το 42% του ελληνικού πληθυσμού. Και το ποσοστό είναι πολύ μεγαλύτερο εναντι των εμβολιάσιμων ηλικιων.
Στην Ελλάδα βασιλεύει ο κρατισμός, που σημαίνει ότι οι ίδιοι οι πολίτες θέλουν το κράτος να είναι ο στοργικός τους "πατερούλης" που θα τους διορίσει στο Δημόσιο, θα τους προστατέψει το μισθό ή/και τη σύνταξη από περικοπές και γενικότερα θα τους "προστατέψει" από πάσαν νόσον και πάσαν μαλακίαν (εκτός από αυτή που έχουν στο κεφάλι τους)...οπότε γιατί όχι;
"Προστασία" τους πουλάει και τώρα κι αυτοί την "αγοράζουν" ευχαρίστως!:rolleyes:
Οι ίδιοι συνομίληκοί μου που (είχα την ατυχία να) ξέρω που έγλυφαν βουλευτές να τους βάλουν έστω σε κάνα Δήμο με σύμβαση, που έτρεχαν να ψηφίσουν ναι ή όχι σ' ένα δημοψήφισμα που δεν είχε κανένα απολύτως νόημα κ.λπ. είναι αυτοί που τώρα βλέπω να τρέχουν να εμβολιαστούν και να κάνουν σαν παλαβοί για όσους δεν το κάνουν!;)
Συμφωνώ ομως απο άρθρα που διαβασα οι θρομβωσεις αφορουν γυναίκες κυρίως.
Γενικά απ' όλα αυτά τα εμβόλια (δε μπαίνω καν στη διαδικασία να συζητήσω ποιο είναι ασφαλέστερο ή/και αποτελεσματικότερο από το άλλο, το θεωρώ γελοίο) οι πρώτες κατηγορίες που θα δουν το μακροπρόθεσμο αποτέλεσμα του κορονοεμβολιασμού θα ειναι οι γυναίκες και κυρίως οι έγκυες...κοινώς όποια από εσάς θέλει να κάνει παιδάκι κι έχει εμβολιαστεί, καλή τύχη!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά απ' όλα αυτά τα εμβόλια (δε μπαίνω καν στη διαδικασία να συζητήσω ποιο είναι ασφαλέστερο ή/και αποτελεσματικότερο από το άλλο, το θεωρώ γελοίο) οι πρώτες κατηγορίες που θα δουν το μακροπρόθεσμο αποτέλεσμα του κορονοεμβολιασμού θα ειναι οι γυναίκες και κυρίως οι έγκυες...κοινώς όποια από εσάς θέλει να κάνει παιδάκι κι έχει εμβολιαστεί, καλή τύχη!
Δηλαδή;
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Στην Ελλάδα βασιλεύει ο κρατισμός, που σημαίνει ότι οι ίδιοι οι πολίτες θέλουν το κράτος να είναι ο στοργικός τους "πατερούλης" που θα τους διορίσει στο Δημόσιο, θα τους προστατέψει το μισθό ή/και τη σύνταξη από περικοπές και γενικότερα θα τους "προστατέψει" από πάσαν νόσον και πάσαν μαλακίαν (εκτός από αυτή που έχουν στο κεφάλι τους)...οπότε γιατί όχι;
"Προστασία" τους πουλάει και τώρα κι αυτοί την "αγοράζουν" ευχαρίστως!:rolleyes:
Οι ίδιοι συνομίληκοί μου που (είχα την ατυχία να) ξέρω που έγλυφαν βουλευτές να τους βάλουν έστω σε κάνα Δήμο με σύμβαση, που έτρεχαν να ψηφίσουν ναι ή όχι σ' ένα δημοψήφισμα που δεν είχε κανένα απολύτως νόημα κ.λπ. είναι αυτοί που τώρα βλέπω να τρέχουν να εμβολιαστούν και να κάνουν σαν παλαβοί για όσους δεν το κάνουν!;)

Γενικά απ' όλα αυτά τα εμβόλια (δε μπαίνω καν στη διαδικασία να συζητήσω ποιο είναι ασφαλέστερο ή/και αποτελεσματικότερο από το άλλο, το θεωρώ γελοίο) οι πρώτες κατηγορίες που θα δουν το μακροπρόθεσμο αποτέλεσμα του κορονοεμβολιασμού θα ειναι οι γυναίκες και κυρίως οι έγκυες...κοινώς όποια από εσάς θέλει να κάνει παιδάκι κι έχει εμβολιαστεί, καλή τύχη!
Μιλας χωρις στοιχεια, χωρις τιποτα. Φιλη μου γεννησε τον Ιουνιο. Εκανε την 1η δοση τον Ιανουαριο, 2η δοση τον Μαιο. Αλλη μια φιλη μου εκανε πρωτη δοση τον Μαρτιο, εμεινε εγκυος τον Μαιο και θα κανει μεθαυριο την 2η. Αντε πια με τις παπαριες σας.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Μιλας χωρις στοιχεια, χωρις τιποτα. Φιλη μου γεννησε τον Ιουνιο. Εκανε την 1η δοση τον Ιανουαριο, 2η δοση τον Μαιο. Αλλη μια φιλη μου εκανε πρωτη δοση τον Μαρτιο, εμεινε εγκυος τον Μαιο και θα κανει μεθαυριο την 2η. Αντε πια με τις παπαριες σας.
Μιλάω με βάση το τι έχω ακούσει από γυναικολόγους στους οποίους τρέχω τη γυναίκα μου το τελευταίο εξάμηνο...εύχομαι τα καλύτερα για τις φίλες σου και τα παιδάκια τους, αλλά αν μεγαλώνοντας τα δεις να τους λες καλημέρα κι αντί να σου απαντάνε αναλόγως να τους τρέχουν τα σάλια κοιτάζοντας το ταβάνι μη σου κάνει εντύπωση!
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ενα god damn εμβολιο ειναι και το εχετε κανει ολοκληρο ζητημα. Το παιδακι της μια χαρα ειναι. Υγιεστατο. Συντομα θα γεννησει και η γυναικα ενος γνωστου γιατρου μου που επισης εχει κανει το εμβολιο. Το εμβολιο ειναι ασφαλες στις εγκυες και μη. Ελεος με τις μαλακιες που γραφετε χωρις να τις τεκμηριωνετε. Βρες μου ΕΝΑ peer reviewed αρθρο που να λεει οτι προκαλει προβληματα στο εμβρυο. ΕΝΑ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

3.42 ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ δοσεις εχουν δοθει. Σας λεει κατι ο αριθμος;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Ενα god damn εμβολιο ειναι και το εχετε κανει ολοκληρο ζητημα. Το παιδακι της μια χαρα ειναι. Υγιεστατο. Συντομα θα γεννησει και η γυναικα ενος γνωστου γιατρου μου που επισης εχει κανει το εμβολιο. Το εμβολιο ειναι ασφαλες στις εγκυες και μη. Ελεος με τις μαλακιες που γραφετε χωρις να τις τεκμηριωνετε. Βρες μου ΕΝΑ peer reviewed αρθρο που να λεει οτι προκαλει προβληματα στο εμβρυο. ΕΝΑ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

3.42 ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ δοσεις εχουν δοθει. Σας λεει κατι ο αριθμος;
Ειδα οτι ο πρωθυπουργός σας Trudeau ενω εκανε πρωτη δοση Astra την δευτερη την εκανε με Moderna. Απαγορεύτηκε το Astra στον Καναδά?? Γιατι εκανε αλλο εμβολιο στην δευτερη δοση??
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ενα god damn εμβολιο ειναι και το εχετε κανει ολοκληρο ζητημα. Το παιδακι της μια χαρα ειναι. Υγιεστατο. Συντομα θα γεννησει και η γυναικα ενος γνωστου γιατρου μου που επισης εχει κανει το εμβολιο. Το εμβολιο ειναι ασφαλες στις εγκυες και μη. Ελεος με τις μαλακιες που γραφετε χωρις να τις τεκμηριωνετε. Βρες μου ΕΝΑ peer reviewed αρθρο που να λεει οτι προκαλει προβληματα στο εμβρυο. ΕΝΑ.
Ένα εμβόλιο το οποίο βρίσκεται ακόμη στο αρχικό στάδιο κλινικών δοκιμών (κοινώς για να είμαστε 100% σίγουροι για τις μακροπρόθεσμες επιπτώσεις του έχουμε ΠΟΛΥ δρόμο ακόμη), που αδειοδοτήθηκε με διαδικασίες "express" (και στη συνέχεια βλέπουμε τη μια να αποσύρεται για μια κατηγορία ανθρώπων και την άλλη για άλλη), που βλέπουμε ότι ακόμη και τώρα που είμαστε στην πολύ αρχή του προκαλεί σοβαρές βλάβες σε σημαντικό αριθμό εμβολιασμένων κ.λπ.κ.λπ.
Ε, συμπάθα με αν είμαι επιφυλακτικός απέναντί του!:rolleyes:
Το ότι γέννησαν (δεν είπε κανείς ότι το εμβόλιο σου ρίχνει το παιδί ή γενικότερα σου προκαλεί επιπλοκές κατά την εγκυμοσύνη) δε σημαίνει ότι είναι 100% βέβαιο πως τα παιδιά που ήρθαν στο μάταιο τούτο κόσμο δε θα έχουν προβλήματα στην πορεία της ζωής τους λόγω του εμβολιασμού αυτού...
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ειδα οτι ο πρωθυπουργός σας Trudeau ενω εκανε πρωτη δοση Astra την δευτερη την εκανε με Moderna. Απαγορεύτηκε το Astra στον Καναδά?? Γιατι εκανε αλλο εμβολιο στην δευτερη δοση??
Δεν συνισταται για την ηλικια του, αλλα οποιος θελει να κανει 2η δοση ΑΖ δεν του το απαγορευει κανεις. Δεν ξερω γιατι δεν εκανε ΑΖ. Δεν ειναι ο 1ος. Γνωστη μου εκανε pfizer και μετα moderna.
Ένα εμβόλιο το οποίο βρίσκεται ακόμη στο αρχικό στάδιο κλινικών δοκιμών (κοινώς για να είμαστε 100% σίγουροι για τις μακροπρόθεσμες επιπτώσεις του έχουμε ΠΟΛΥ δρόμο ακόμη), που αδειοδοτήθηκε με διαδικασίες "express" (και στη συνέχεια βλέπουμε τη μια να αποσύρεται για μια κατηγορία ανθρώπων και την άλλη για άλλη), που βλέπουμε ότι ακόμη και τώρα που είμαστε στην πολύ αρχή του προκαλεί σοβαρές βλάβες σε σημαντικό αριθμό εμβολιασμένων κ.λπ.κ.λπ.
Ε, συμπάθα με αν είμαι επιφυλακτικός απέναντί του!:rolleyes:
Το ότι γέννησαν (δεν είπε κανείς ότι το εμβόλιο σου ρίχνει το παιδί ή γενικότερα σου προκαλεί επιπλοκές κατά την εγκυμοσύνη) δε σημαίνει ότι είναι 100% βέβαιο πως τα παιδιά που ήρθαν στο μάταιο τούτο κόσμο δε θα έχουν προβλήματα στην πορεία της ζωής τους λόγω του εμβολιασμού αυτού...
Καταρχην δεν γνωριζεις καν τι θα πει αρχικο σταδιο κλινικων δοκιμων. Δεν χρησιμοποιω την ιδιοτητα μου, αλλα επειδη παριστανεις τον ξερολα, θα το κανω. Ειμαι clinical research coordinator και διαχειριζομαι drug trials εδω και 6 χρονια και ερχεσαι εσυ ο ασχετος, ναι ΑΣΧΕΤΟΣ, να μου πεις οτι ειναι σε αρχικο σταδιο; Το αρχικο σταδιο ειναι σε πειραματοζωα. Το 2ο σταδιο ειναι σε μικρο αριθμο ατομων οπου ελεγχεται για την ασφαλεια του. Επειτα το 3ο σταδιο ειναι σε μεγαλυτερο πληθυσμο που ελεγχεται η αποτελεσματικοτητα του. Εγινα καταννοητη; Σοβαρες βλαβες σε σημαντικο αριθμο; 3.42 δισεκατομμυρια δοσεις εχουν δοθει. Οι σοβαρες παρενεργειες ειναι μετρημενες στα δαχτυλα. Μιλας για μακροπροθεσμες παρενεργειες, με βαση τι στοιχεια ακριβως; Α συγγνωμη. Κανεις απλα ΕΙΚΑΣΙΕΣ.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,477 μηνύματα.


 
Τελευταία επεξεργασία:

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,591 μηνύματα.
Εμένα με πάτησε κάτω η 2η δόση του Pfizer πάντως.

Ανακάτεμα στο στομάχι, πρ πρ στο κωλαρίγκι, πυρετός κοντά 38, πόνος σε όλο το σώμα σε σημείο να μη μπορώ να πάρω τα πόδια μου και το πιο ανυπόφορο απ όλα ο πονοκέφαλος που μου κοπάναγε τα μάτια από πίσω.

Με ξέσκισε και γούσταρα. Ο πόνος είναι καθαρτικός, αγαπώ τον πόνο, φερτε μου και 3η δόση.
Για μια μερα ολα αυτα?
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ας κάνω κι εγώ ένα update. Έκανα πριν 2 ώρες την δεύτερη δόση. Μέχρις στιγμής είμαι καλά (μάλλον). Δεν νιώθω πόνο στο χέρι αλλά έχω μια ατονία και κάτι που πάει να γίνει πονοκέφαλος. Καμία μυοκαρδίτιδα ως τώρα επίσης.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Για μια μερα?
Κάτι λιγότερο απο 24 ώρες. Χωρίς ντεπόν οι 12 πρώτες, έπειτα με 2 ντεπόν (καθότι 97 κιλά), υποχώρησαν πονοκέφαλος και πυρετός, επανήλθαν λίγο το βράδυ και με ένα ακόμα ντεπόν πριν τον ύπνο έληξε και σήμερα είμαι καλά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ας κάνω κι εγώ ένα update. Έκανα πριν 2 ώρες την δεύτερη δόση. Μέχρις στιγμής είμαι καλά (μάλλον). Δεν νιώθω πόνο στο χέρι αλλά έχω μια ατονία και κάτι που πάει να γίνει πονοκέφαλος. Καμία μυοκαρδίτιδα ως τώρα επίσης.
Στο 6ωρο θα σε πιάσει οτι ειναι να σε πιάσει για τα καλά.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Κάτι λιγότερο απο 24 ώρες. Χωρίς ντεπόν οι 12 πρώτες, έπειτα με 2 ντεπόν (καθότι 97 κιλά), υποχώρησαν πονοκέφαλος και πυρετός, επανήλθαν λίγο το βράδυ και με ένα ακόμα ντεπόν πριν τον ύπνο έληξε και σήμερα είμαι καλά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Στο 6ωρο θα σε πιάσει οτι ειναι να σε πιάσει για τα καλά.
Ωχ, κι έχω και μια παρουσίαση μετά, ελπίζω να την παλέψω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top