• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Τα γυμναστήρια έκλεισαν;

Τα σουβλατζίδικα μην κλείσουν αγόρι μου. Τα γυμναστήρια είναι για κάτι πασοκέιτορς κλαρινογαμπρούς που δε μπορούν να σωπεδώσουν το κομενάκι με λόγιο πάθος και φτιασιδώνουνε τα μούσκουλα καταπίνοντας ασβεστόλιθους και πρωτεινες.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.
Εμένα φαντάσου μαύρισε η οθόνη και είχε μόνο ένα λευκό πλαίσιο με το κείμενο κι έκανε του του του του :P
Τώρα είπε στην εκπομπή της Τρέμη ότι δεν έχουν λάβει όλοι την ειδοποίηση .
Γκούγκλαρα λίγο να δω τι παίζει ,έγραφαν να πάρουμε το 112 ,το πήρα παιδιά το σήκωσαν αμέσως ,τους εξήγησα ,μου είπαν ότι καλά έκανα και πήρα ,μου ζήτησαν το νούμερο κινητού και μου είπαν θα με προσθέσουν,αν θυμάμαι καλά και θα με πάρουν αύριο .
Το λέω και για όσους δεν έλαβαν την ειδοποίηση .Καλό είναι να μας ειδοποιούν γενικότερα για έκτακτη ανάγκη .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Τώρα είπε στην εκπομπή της Τρέμη ότι δεν έχουν λάβει όλοι την ειδοποίηση .
Γκούγκλαρα λίγο να δω τι παίζει ,έγραφαν να πάρουμε το 112 ,το πήρα παιδιά το σήκωσαν αμέσως ,τους εξήγησα ,μου είπαν ότι καλά έκανα και πήρα ,μου ζήτησαν το νούμερο κινητού και μου είπαν θα με προσθέσουν,αν θυμάμαι καλά και θα με πάρουν αύριο .
Το λέω και για όσους δεν έλαβαν την ειδοποίηση .Καλό είναι να μας ειδοποιούν γενικότερα για έκτακτη ανάγκη .

Εμενα τίποτα. Ουτε η Γενική Γραμματεία δε μ αγαπάει ρε φίλε. Γκαντεμόσαυρος. Φορέβερ αλόουν.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
aL0o0LW_700bwp.jpg

:hmm:
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μισό ,πρέπει να έχω internet ; Στο κινητό εννοώ .Διότι είμαι με κάρτα και δεν βάζω πάντα internet.Λες να φταίει αυτό;
Αν δεν κάνω λάθος, αυτές είναι οι λεγόμενες "ειδοποιήσεις κυψέλης", οπότε μεταδίδονται μέσω του δικτύου κινητής (όπως ένα sms). Δεν χρειάζεται Internet.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Τα γυμναστήρια έκλεισαν;

Και να μην κλείσουν, όποιος έχει μυαλό καταλαβαίνει πως δεν χρειάζεται να πάει. Ας γυμναστούν από το σπίτι για λίγες μέρες. Είχα δει κάπου ένα meme που έλεγε ότι δεν θα του βάλουν απουσία αν δεν πάει
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.
Ο πρωθυπουργός της Ιταλίας Τζουζέπε Κόντε ανακοίνωσε αργά το βράδυ της Τετάρτης ότι θα κλείσουν όλα τα καταστήματα στη χώρα, εκτός από τα φαρμακεία και τα καταστήματα τροφίμων.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,868 μηνύματα.
Και να μην κλείσουν, όποιος έχει μυαλό καταλαβαίνει πως δεν χρειάζεται να πάει. Ας γυμναστούν από το σπίτι για λίγες μέρες. Είχα δει κάπου ένα meme που έλεγε ότι δεν θα του βάλουν απουσία αν δεν πάει
Νομίζει πως όλοι οι πολίτες σκέφτονται σαν κι αυτόν μήπως;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Αυτουνού του σκασε στα χέρια φάσκελο γερό. Του πεθαίνουν οι υπήκοοι με τα τριαξονικά. Κι εδω πρέπει να εφαρμοστεί αυτό, αλλά ασε μη μιλάω...
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόλις διάβασα πλέον έχουμε τον πρώτο γνωστό θάνατο από κορονοϊό στην Ελλάδα. Ο 67χρονος. Ετοιμαστείτε για ερημοποίηση...
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μόλις διάβασα πλέον έχουμε τον πρώτο γνωστό θάνατο από κορονοϊό στην Ελλάδα. Ο 67χρονος. Ετοιμαστείτε για ερημοποίηση...
Επειδή πέθανε ένα άτομο από ομάδα υψηλού κινδύνου; Για αυτόν ήταν λίγο αναμενόμενο μέρες τώρα είχε διάφορα θέματα υγείας έλεγαν πλην της ηλικίας.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,868 μηνύματα.

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,497 μηνύματα.

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπράβο αυτό ήθελα να ποστάρω τώρα. Μόλις το βρήκα. Σόρυ παιδιά για τον πανικό, απλά το είδα στο φμπ από άτομο εμπιστοσύνης.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top