• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 220)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,733 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΕΚΤΑΚΤΟ:
Τα είπα γω,ετοιμάστε το στοκ σας !
Στο μεταξυ βάλτε ΕΡΤ τώρα ,αναμένονται ανακοινώσεις .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Τα είπα γω,ετοιμάστε το στοκ σας !
Στο μεταξυ βάλτε ΕΡΤ τώρα ,αναμένονται ανακοινώσεις .

Θεωρούμαι σχετικά ψύχραιμος (άλλοτε παγάκι κι άλλοτε κοτούλα), αλλά πραγματικά έχω αρχίσει πλέον να ανησυχώ ότι μπορεί να κρατήσει πάνω από μήνα αυτό το πράγμα και οι ελλείψεις τροφίμων, και έχω ήδη αρχίσει να κάνω στο μυαλό μου σενάρια rationing (μικρότερες μερίδες) για να τη βγάλω ζωντανός.

Σταμάτα να με τρομάζεις...:'(
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,151 μηνύματα.
Ετσι όπως παμε οι εκκλησίες θα είναι οι κυριότεροι χωροι διασπορας του ιού...
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,910 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,588 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,733 μηνύματα.
Θεωρούμαι σχετικά ψύχραιμος (άλλοτε παγάκι κι άλλοτε κοτούλα), αλλά πραγματικά έχω αρχίσει πλέον να ανησυχώ ότι μπορεί να κρατήσει πάνω από μήνα αυτό το πράγμα και οι ελλείψεις τροφίμων, και έχω ήδη αρχίσει να κάνω στο μυαλό μου σενάρια rationing (μικρότερες μερίδες) για να τη βγάλω ζωντανός.

Σταμάτα να με τρομάζεις...:'(
Χαχααχχαχα,όχι βρε μη φοβού ,αφού θα μένουν ανοιχτά τα ΣΜ.Αλλά γιατί και συ ζουντόβολ δεν κάνεις ένα στοκ;
Εστω ένα στοκάκι; Να ,ένα τόσο δα μικρό ...κούυυυυυτσικο; Δεν είναι πανικός ,αλλά επιβάλλεται.

Δεν λέμε να σηκώσεις το ΣΜ αλλά ,λίγα μακαρονάκια,λίγα ρεβυθάκια ,λίγα τυράκια συσκευασμένα ,λίγα ψωμάκια του τοστ για κατάψυξη ,καμία κονσέρβα ανανά για να έχουμε και το φρούτο μας ,οκ εσύ μην παίρνεις κωλόχαρτα , :bleh: ,αλλά το κατιτίς σου πρέπει ρε σύ να το πάρεις ,και γιατί επειδή αγοράζουν όλοι ίσως κάποιες ελλείψεις παρουσιαστούν αν και δεν νομίζω για πολύ, αλλά κυρίως για να μη χρειάζεται ρε συ να πηγαίνεις συνέχεια ΣΜ και εκτίθεσαι παραπάνω .
Και σκέψου ότι ίσως πάμε και για καραντίνα αλλά Ιταλία ,οπότε ούτε δουλειά θα πηγαίνεις γιατί να μη τα έχεις σπιτάκι σου και να καθόμαστε χαλαρά εδώ και να χαζογελάμε ;:dance2:Θα δεις ωραία που θα περάσουμε!







1584120740452.png


:loltooth:



Αλλά το βλέπεις να, τώρα κλείνουν καφετέριες ,εστιατόρια κλπ σταδιακά το πάνε .
Και είπαμε το μότο είναι
Μένουμε σπίτιιιιιι! Σε όλη την Ευρώπη αυτό πχιά!
Α....πάρε και ποτάκια ναι ;:drunk:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,151 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Χαχααχχαχα,όχι βρε μη φοβού ,αφού θα μένουν ανοιχτά τα ΣΜ.Αλλά γιατί και συ ζουντόβολ δεν κάνεις ένα στοκ;
Εστω ένα στοκάκι; Να ,ένα τόσο δα μικρό ...κούυυυυυτσικο; Δεν είναι πανικός ,αλλά επιβάλλεται.

Δεν λέμε να σηκώσεις το ΣΜ αλλά ,λίγα μακαρονάκια,λίγα ρεβυθάκια ,λίγα τυράκια συσκευασμένα ,λίγα ψωμάκια του τοστ για κατάψυξη ,καμία κονσέρβα ανανά για να έχουμε και το φρούτο μας ,οκ εσύ μην παίρνεις κωλόχαρτα , :bleh: ,αλλά το κατιτίς σου πρέπει ρε σύ να το πάρεις ,και γιατί επειδή αγοράζουν όλοι ίσως κάποιες ελλείψεις παρουσιαστούν αν και δεν νομίζω για πολύ, αλλά κυρίως για να μη χρειάζεται ρε συ να πηγαίνεις συνέχεια ΣΜ και εκτίθεσαι παραπάνω .
Και σκέψου ότι ίσως πάμε και για καραντίνα αλλά Ιταλία ,οπότε ούτε δουλειά θα πηγαίνεις γιατί να μη τα έχεις σπιτάκι σου και να καθόμαστε χαλαρά εδώ και να χαζογελάμε ;:dance2:Θα δεις ωραία που θα περάσουμε!







View attachment 68566

:loltooth:



Αλλά το βλέπεις να, τώρα κλείνουν καφετέριες ,εστιατόρια κλπ σταδιακά το πάνε .
Και είπαμε το μότο είναι
Μένουμε σπίτιιιιιι! Σε όλη την Ευρώπη αυτό πχιά!
Α....πάρε και ποτάκια ναι ;:drunk:

Καλα δουλειά δεν είχαμε ούτε πριν για να ανησυχούμε για το τώρα και το πως θα πάμε :bleh:

Ποτά πάντα έχω. Κρασί, ουίσκι και καφέ. Θα πίνω για να ξεχάσω ότι πεινώ.

Στην ανάγκη θα ρθω σπίτι σου και θα φάω τα δικά σου ρεβύθια και τοστάκια.

ΥΓ: Εδω πήρα του παιδιού μου ρε κροκέτες και άμμο, μη τυχον και κλείσουνε και τα πετσοπ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

17.660 κρούσματα στην Ιταλία. 1266 νεκροί. Υπάρχει μια μείωση στα κρούσματα; Ή μου φαίνεται;

Το Δ, η μεταβολή, μπορεί να μικραίνει. Μακάρι.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,733 μηνύματα.
Καλα δουλειά δεν είχαμε ούτε πριν για να ανησυχούμε για το τώρα και το πως θα πάμε :bleh:

Ποτά πάντα έχω. Κρασί, ουίσκι και καφέ. Θα πίνω για να ξεχάσω ότι πεινώ.

Στην ανάγκη θα ρθω σπίτι σου και θα φάω τα δικά σου ρεβύθια και τοστάκια.

ΥΓ: Εδω πήρα του παιδιού μου ρε κροκέτες και άμμο, μη τυχον και κλείσουνε και τα πετσοπ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Το Δ, η μεταβολή, μπορεί να μικραίνει. Μακάρι.
Καλά έκανες σωστή σκέψη για το μικρό σου .

Άσχετο.
Ξέρετε ότι έχουν βγει πάρα πολλά σλόγκαν για το μένουμε σπίτι.
Αυτό εδώ μου αρέσει και το αφιερώνω στα ζούδια.Όχι τα κυριολεκτικά . :bleh:



1584121755898.png


:loltooth:
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Άντε να δούμε τι θα γίνει με το κλείσιμο των επιχειρήσεων. Μέχρι χθες οι καφετέριες ήταν γεμάτες στην περιοχή που μένω, πάντως.

Οι Βιετναμέζοι είναι πολύ μπροστά:
p.s: δείτε με CC
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,733 μηνύματα.
Άντε να δούμε τι θα γίνει με το κλείσιμο των επιχειρήσεων. Μέχρι χθες οι καφετέριες ήταν γεμάτες στην περιοχή που μένω, πάντως.

Οι Βιετναμέζοι είναι πολύ μπροστά:
p.s: δείτε με CC
Τι είπες τώρα; Εξαιρετικό!:lol:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,151 μηνύματα.
εγω ανέβαλά το ταξίδι μου. Μαντεψτε την χώρα. Είναι η μεγαλύτερη γαλλοφωνη χώρα στον κόσμο...

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,733 μηνύματα.
Come on guys, εγω όταν έφτιαξα το σπίτι στην ανακαίνιση έβαλα και βρυσούλα ειδική για πλύσιμο κώλου δίπλα στη λεκάνη, ποιός πολιτισμένος άνθρωπος χρειάζεται κωλόχαρτο πλέον όταν πιο απλά μπορει να το πλύνει-σαπουνίσει το μέρος;

In other news: Κατοχικό σύνδρομο, τα ονλάιν σουπερμάρκετ παραδίδουν από Τετάρτη 18 Μαρτίου και ύστερα, από κει πάρτε και καταλάβετε πόσες παραγγελίες έχουν πέσει και έχουν κλείσει τα δρομολόγια. Ίσα που πρόλαβα και πήρα 5 πακέτα καπρις και 5 πακέτα ελληνικό καφέ, αντε μη τα σπάσω όλα, αμα μείνω χωρις καφέ και καπρις.

Val ,Val σου βρήκα το τέλειο εργαλείο μιας και δεν γουστάρεις τα κωλόχαρτα !


Έχω χεστεί στο γέλιο !
Popovrisaki και καθάρισες!:lol:
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,910 μηνύματα.
Αναβάλεται η κυκλοφορία του iPhone 9 :(
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Val ,Val σου βρήκα το τέλειο εργαλείο μιας και δεν γουστάρεις τα κωλόχαρτα !


Έχω χεστεί στο γέλιο !
Popovrisaki και καθάρισες!:lol:

Ενα παρόμοιο έχω, δεν καταλαβαίνω το γέλιο...

Λούμπεν στοιχεία, πασαλειφτείτε με κωλόχαρτα, που να σας κάνουν παθιασμένο γλυφοκώλι και να βρωμάτε σα χοιροστάσιο εκεί πίσω!

Τουλάχιστο εγω τονε δίνω καθαρόν...:bleh:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,733 μηνύματα.
Ενα παρόμοιο έχω, δεν καταλαβαίνω το γέλιο...

Λούμπεν στοιχεία, πασαλειφτείτε με κωλόχαρτα, που να σας κάνουν παθιασμένο γλυφοκώλι και να βρωμάτε σα χοιροστάσιο εκεί πίσω!

Τουλάχιστο εγω τονε δίνω καθαρόν...:bleh:
Α να χαθείς να χάνεσε !
Άσε που γω ξήγησα ότι το κωλόχαρτο το θέλω για μετά το πλύσιμο.Συ ανεβάζεις βρακί με βρεγμένο πωπουδάκι; :loltooth:
Αχμ...να σοβαρευτούμε!:beee:
Θετική στον κορωνοϊό η σύζυγος του κυβερνητικού εκπροσώπου Στέλιου Πέτσα
Στα επιβεβαιωμένα κρούσματα του κορωνοϊού συγκαταλέγεται πλέον και η σύζυγος του κυβερνητικού εκπροσώπου, Στέλιου Πέτσα, όπως γνωστοποίησε ο ίδιος την Παρασκευή, με ανάρτησή του στο Facebook.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Α να χαθείς να χάνεσε !
Άσε που γω ξήγησα ότι το κωλόχαρτο το θέλω για μετά το πλύσιμο.Συ ανεβάζεις βρακί με βρεγμένο πωπουδάκι; :loltooth:

Χαίρομαι που ξέρω ακριβώς τι κάνεις με το πωπουδίνι σου και πόσο στεγνή είσαι όταν ντύνεσαι, in fact κι εγω ακριβώς το ίδιο με σένα κάνω. Wie romantisch!:lol:

Και τώρα που μοιραστήκαμε αυτή την τόσο ιδιωτική πληροφορία μπροστά σε ένα μάτσο ιντερνετάκηδες, πάω να πιώ το κρασάκι μου. :D
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,609 μηνύματα.
ΕΕΕιιιιιιι πάνω που πήρα ποπ κορν και βολευτηκα; :(
@Valder Τις ιαπωνικές τις έχεις δοκιμάσει?
Στοχεύεις το σημείο και βγαίνει κεφαλή και στο καθαρίζει..
d4f5ceee7ef180d12dd633d3e791591d.gif
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top