• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 220)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Να η μαρτυρία της γυναίκας που ήταν απο τους πρώτους που νόσησε και μίλαγε χτες στο ΣΚΑΙ.

Κυριλάτη όμως αυτή που νόσησε απο τους πρώτους με τα όλα της.
Κάτσε να δούμε αργότερα τι θα γίνεται.
Και αν ξανακούσω απο τρόλ να λέει ότι τα μέτρα είναι άχρηστα θα τον χαρακτηρίσω πολύ όμορφα διότι τσουρέκια με αυτό το μότο.Και το έλεγε συνέχεια.Τα μέτρα δεν είναι για να εξαφανιστεί ο ιός ,δεν το είπε κανείς αυτό,μόνο ο ίδιος το έλεγε, αλλά για να μην την πάθουμε όλοι μαζί με τα γνωστά αποτελέσματα.Το ότι δεν το καταλαβαίνει με βάζει σε φοβερές σκέψεις.:jumpy:

Έχεις πολλά νεύρα ή πολύ παθιάζεσαι κι εσυ. Ηρέμησε λίγο. Ξέρω θα το πάρεις στραβά μάλλον, αλλά ρε συ, έχουμε ενα δυο τρολλ, να χουμε κι εσένα να μην είσαι ψύχραιμη, είναι too much για μένα τουλάχιστο.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,614 μηνύματα.
WHO questions UK response to coronavirus
Herd immunity is a phrase normally used when large numbers of children have been vaccinated against a disease like measles, reducing the chances that others will get it. As a tactic in fighting a pandemic for which there is no vaccine, it is novel – and some say alarming.

It relies on people getting the disease – in this case Covid-19 – and becoming immune as a result.
Generally it is thought that those who recover will be immune, at least for now, so they won’t get it twice.

But allowing the population to build up immunity in this way – rather than through widespread testing, tracking down the contacts of every case and isolating them, as many other countries in Asia and Europe have chosen to do – could increase the risk to the most vulnerable: older people with underlying health problems.

To reach herd immunity, about 60% of the population would need to get ill and become immune.

Ωπα μισο, κατσε, η Βρετανία αυτό κάνει τόσο καιρό δηλαδή? Αντί για πρόληψη, περιορισμό, μέτρα κλπ κλπ, αυτο που κανει αντιθετως ειναι να ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΑΝΕ με την πεποιθηση οτι ετσι αποκτανε ανοσια και οτι μακροπροθεσμα θα εξασθενησει ο ιος στη χωρα???? ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΡΕ?!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,738 μηνύματα.
WHO questions UK response to coronavirus


Ωπα μισο, κατσε, η Βρετανία αυτό κάνει τόσο καιρό δηλαδή? Αντί για πρόληψη, περιορισμό, μέτρα κλπ κλπ, αυτο που κανει αντιθετως ειναι να ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΑΝΕ με την πεποιθηση οτι ετσι αποκτανε ανοσια και οτι μακροπροθεσμα θα εξασθενησει ο ιος στη χωρα???? ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΡΕ?!
Ναι βρε,ακριβώς αυτό για τα μπάζα ο πρωθυπουργός τους και βέβαια δικαιολογία πισρεύω είναι αυτό.Δεν θέλει ηλιθιωδώς να θίξει κλάδους πιστέυω.όμως θα το πληρώσουν αργότερα.
Το θέμα είναι γιατί εμείς δεν τους κλειδώνουμε απ'έξω; Να μην τους δεχόμαστε .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχεις πολλά νεύρα ή πολύ παθιάζεσαι κι εσυ. Ηρέμησε λίγο. Ξέρω θα το πάρεις στραβά μάλλον, αλλά ρε συ, έχουμε ενα δυο τρολλ, να χουμε κι εσένα να μην είσαι ψύχραιμη, είναι too much για μένα τουλάχιστο.
Γω μια χαρά ψύχραιμη είμαι,αλλά κουμάντο ούκι στο χεράκι μου μανάρ μου.Το τι θα γράφω δηλαδή.:prettyplz:
Γιατί πόσες φορές να δούμε τις ίδιες μ@κίες ; Ε κάπου σώνει.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,614 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,738 μηνύματα.
Συναθροιση ειναι και αυτο πώς γινεται να μην το καταλαβαινουν και πανε και ψωνιζουν ο ενας πανω στον αλλον????
Είπαμε η μ@κία είναι το εθνικό μας σπορ.
Γω σήμερα δεν πήγα λαϊκή ,και για το συνωστισμό αλλά και γιατί τα λαχανικά τα πιάνουν τόσοι.
Πήρα το μαρούλι μου το συσκευασμένο.Λίγη λογική θέλει.Καλά έξω δε, όλα τα παπούδια. :dizzy2:
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,614 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,738 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Γω μια χαρά ψύχραιμη είμαι,αλλά κουμάντο ούκι στο χεράκι μου μανάρ μου.Το τι θα γράφω δηλαδή.:prettyplz:
Γιατί πόσες φορές να δούμε τις ίδιες μ@κίες ; Ε κάπου σώνει.

Εαν νομίζεις ότι πάω να σου κάνω κουμάντο στο χεράκι σου για να πεις ότι θέλω να πεις, μείνε με τον τσέστερ (παλικάρι μου κανένα πρόβλημα μαζί σου, παράδειγμα σε φέρνω) στο θέμα και ανταλλάξτε news reports και δεν ξαναμπλέκω.

Όπως εσυ πολύ σωστά θέλεις να μη σου υπαγορεύουν τι θα γράφεις, αν και άσχετο με το θέμα γιατί ξαναλέω δεν είχα τέτοια πρόθεση, έτσι κι εγω δεν γουστάρω σύνδρομα καταδιώξεως επειδή είπα την άποψή μου.

Αμα βλέπω υπερβολές κόβω, ντάξει; Άσε τα "αααα ουουου", δε σε κυνηγάει κανείς.

Ενα "ψυχραιμία" σου είπα και κοντεύεις να μου αφήσεις έγκυο τη μάνα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,738 μηνύματα.
Εαν νομίζεις ότι πάω να σου κάνω κουμάντο στο χεράκι σου για να πεις ότι θέλω να πεις, μείνε με τον τσέστερ (παλικάρι μου κανένα πρόβλημα μαζί σου, παράδειγμα σε φέρνω) στο θέμα και ανταλλάξτε news reports και δεν ξαναμπλέκω.

Όπως εσυ πολύ σωστά θέλεις να μη σου υπαγορεύουν τι θα γράφεις, αν και άσχετο με το θέμα γιατί ξαναλέω δεν είχα τέτοια πρόθεση, έτσι κι εγω δεν γουστάρω σύνδρομα καταδιώξεως επειδή είπα την άποψή μου.

Αμα βλέπω υπερβολές κόβω, ντάξει; Άσε τα "αααα ουουου", δε σε κυνηγάει κανείς.

Ενα "ψυχραιμία" σου είπα και κοντεύεις να μου αφήσεις έγκυο τη μάνα.
Ρε έχεις πολύ μεγάλη φαντασία,εσύ ξεκινάς κάτι και μετά περιμένεις ο άλλος να μην μιλήσει.
Ε δεν γίνεται.
Είσαι φοβερά υπερβολικός.Εμ το ξεκινάς εμ να μην μιλήσουμε.
Νο.

Κρεπούλα ;
1584187815069.png


Βλέπεις γω δεν το συνεχίζω ,κανόνισε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,232 μηνύματα.
Ρε έχεις πολύ μεγάλη φαντασία,εσύ ξεκινάς κάτι και μετά περιμένεις ο άλλος να μην μιλήσει.
Ε δεν γίνεται.
Είσαι φοβερά υπερβολικός.Εμ το ξεκινάς εμ να μην μιλήσουμε.
Νο.

Κρεπούλα ;
View attachment 68580

Βλέπεις γω δεν το συνεχίζω ,κανόνισε.

Ναι, πες μας τώρα ότι πήγαμε και να σε φιμώσουμε...

Ενα "Κάνεις λάθος, ψύχραιμη είμαι" αρκούσε.

Να τη φας μόνη σου την κρέπα, δε γουστάρω. Μη σου κάνω και κουμάντο στο φαί αφήνοντας σε να περιδρομιάσεις τις μισές θερμίδες.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,614 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ρε Averkina, εσύ δεν έλεγες χθες στον Φόκο να μην μιλάει; Το λες και λίγο παραλογισμό :P
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,163 μηνύματα.
Μελετη απο Η.Π.Α, Κίνα και Γαλλία.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,614 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,163 μηνύματα.
Aπο οινόπνευματα τιποτα στο σουπερ. Ειναι ισως χαζο αλλα πηρα καμφορα...
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,614 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τα jumbo, public, plaisio, H&M και τέτοια καταστήματα λειτουργούν ή όχι? Ανήκουν στις κατηγορίες μαγαζιών που απαγορεύονται???
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,611 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,163 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,163 μηνύματα.
H δραματικη κατασταση στις ΜΕΘ της Γερμανιας και τα τρομερά μετρα οφείλονται στο οτι ο πληθυσμος της ειναι υπεργηρος οποτε πολλα κρεβάτια ειναι ηδη κατηλειμενα. Θα γλυτωσουν οι Τουρκοι που ειναι πιο νεοι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top