• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,674 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Πραγματικά, επειδή φοβούνται ότι θα βρουν κρούσματα.

Κράζουν την Αμερική ξανά ότι δεν πήρε μέτρα κτλ.Εγω βλέπω ότι η Αμερική ετοιμάζει να ρίξει εμβόλιο στην αγορά.Οι άλλες χώρες που είναι;;;Η Κίνα;;Η Ευρώπη;;
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Κράζουν την Αμερική ξανά ότι δεν πήρε μέτρα κτλ.Εγω βλέπω ότι η Αμερική ετοιμάζει να ρίξει εμβόλιο στην αγορά.Οι άλλες χώρες που είναι;;;Η Κίνα;;Η Ευρώπη;;
Πού ακριβώς το είδε το βιονικό σου μάτι;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Πού ακριβώς το είδε το βιονικό σου μάτι;

 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Τα 2 από τα 3 εμβόλια που έχουν βάλει σε φαστ τρακ δεν είναι Αμερικάνικα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
η Σουηδία χρησιμοποιησε την λογική της αγέλης, το κακο με συτον τον ιο ειναι πως δε κρατάει μακροπρόθεσμα αντισωμστα συνεπως η αγέλη μπορεί να αποτύχει. Αν πετυχε ή όχι η πολιτική της θα το δούμε σε λίγους μήνες όχι τώρα,

το κακο με συτον τον ιο ειναι πως δε κρατάει μακροπρόθεσμα αντισωμστα συνεπως η αγέλη μπορεί να αποτύχει.
Mετά από πόσους μήνες χάνονται τα αντισώματα;
τωρα περί Ελλάδας τρέμω που ερχετσι φθινοπωρο και Χειμώνας θα γίνει χαΜος παιδια
Καλά έτσι φοβόσουν και τον Απρίλιο ότι θα γίνουμε Ιταλία, αλλά λειτούργησαν τα μέτρα που πήραμε...
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ε έχω την εντύπωση ότι εδώ δεν κάνουν αρκετά τεστ 🤣
κα


Mετά από πόσους μήνες χάνονται τα αντισώματα;
δεν έχω ιδεά εγώ έκανα πριν μισο μηνα τα αντισώματα και ήμουν αρνητικος.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
Πάντως γενικότερα με τους κορονοιούς τα αντισώματα μετα από νόσηση χάνονται μεσα σε δυο τρεις μήνες. Οπότε έυκολα μπορεί κανείς να ξανανοσήσει. Αυτό οι Σουηδοί θα έπρεπε να το ξέρουν ή να το λάβουν υπ όψιν...

δεν έχω ιδεά εγώ έκανα πριν μισο μηνα τα αντισώματα και ήμουν αρνητικος.
είχες νοσήσει νωρίτερα;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πάντως γενικότερα με τους κορονοιούς τα αντισώματα μετα από νόσηση χάνονται μεσα σε δυο τρεις μήνες. Οπότε έυκολα μπορεί κανείς να ξανανοσήσει. Αυτό οι Σουηδοί θα έπρεπε να το ξέρουν ή να το λάβουν υπ όψιν...


είχες νοσήσει νωρίτερα;
Θεωρούσα δεδομένο ότι ειχα κολλήσει αλλά δε ξέρω :(
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.
Θεωρούσα δεδομένο ότι ειχα κολλήσει αλλά δε ξέρω :(
Έτσι κι αλλιώς και να κόλλησες, από τη στιγμή που δεν έχεις αντισώματα, μπορείς άνετα να ξανακολλήσεις. Το ερώτημα που τίθεται είναι : μπορεί κανεις να ξανανοσήσει χειρότερα από την πρώτη φορά;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έτσι κι αλλιώς και να κόλλησες, από τη στιγμή που δεν έχεις αντισώματα, μπορείς άνετα να ξανακολλήσεις. Το ερώτημα που τίθεται είναι : μπορεί κανεις να ξανανοσήσει χειρότερα από την πρώτη φορά;
θεωρητικά ναι
 

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
Το ερώτημα που τίθεται είναι : μπορεί κανεις να ξανανοσήσει χειρότερα από την πρώτη φορά;
Λένε πως ναι. Επίσης τα αντισώματα κρατάνε ένα τρίμηνο - αν κάνεις αντισώματα.

Για μένα, το πρόβλημα στο να νοσήσεις είναι αλλού: πρώτον ο χρόνος που χρειάζεται για να επανέλθεις και να είσαι λειτουργικός στη ζωή και στη δουλειά σου, και δεύτερον τα πιθανά κουσούρια που μπορεί να σου αφήσει η νόσηση.

Δεν είναι μόνο ζω-πεθαίνω, να πεις ΟΚ αφού δεν θα πεθάνω ας νοσήσω.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.


Θέλω όλα τα παιδιά αν μπορείτε να διαβάσετε τα σχόλια από κάτω στο βίντεο .Ντρέπομαι που ζω σε χώρα με τέτοια άτομα.

Απλά διαβάστε και θα μου πείτε και εσείς.Ειναι το 5ο βίντεο που έχει την φωτογραφία του Χαρδαλιά.

 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,674 μηνύματα.


Θέλω όλα τα παιδιά αν μπορείτε να διαβάσετε τα σχόλια από κάτω στο βίντεο .Ντρέπομαι που ζω σε χώρα με τέτοια άτομα.

Απλά διαβάστε και θα μου πείτε και εσείς.Ειναι το 5ο βίντεο που έχει την φωτογραφία του Χαρδαλιά.


Με την γλώσσα της λογικής γράφουν, οι συγκεκριμένοι σχολιαστές είναι Έλληνες που τα πήγαν καλύτερα από όλες τις χώρες του κόσμου στο θέμα της πανδημίας, αν ντρέπεσαι που είσαι Έλληνας να γίνεις με μεταγραφή Αμερικάνος. Την έδωσες την θετική ψήφο? Οι αρνητικές όπως βλέπεις είναι τριπλάσιες.
Οι Σέρβοι μπουκάρανε στην βουλή και τους τα έσπασαν όλα, να βλέπαμε πόσο θα εξοργιζόσουνα αν ζούσες Σερβία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
Με την γλώσσα της λογικής γράφουν, οι συγκεκριμένοι σχολιαστές είναι Έλληνες που τα πήγαν καλύτερα από όλες τις χώρες του κόσμου στο θέμα της πανδημίας, αν ντρέπεσαι που είσαι Έλληνας να γίνεις με μεταγραφή Αμερικάνος. Την έδωσες την θετική ψήφο? Οι αρνητικές όπως βλέπεις είναι τριπλάσιες.
Οι Σέρβοι μπουκάρανε στην βουλή και τους τα έσπασαν όλα, να βλέπαμε πόσο θα εξοργιζόσουνα αν ζούσες Σερβία.

Δεν μπορεί να βγαίνει ο κάθε ένας άσχετος από το καναπέ του και να λέει ότι ένας ιός είναι ακίνδυνος.Ακομα και η γρίπη δεν είναι ακίνδυνη σε καμία περίπτωση.Το ότι η Ελλάδα πήγε καλά μέχρι τώρα αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να αλλάξει.Η Αυστραλία μέχρι πριν 2 εβδομάδες είχε 7 κρούσματα την ημέρα όπως επειδή δεν τήρησαν τα βασικά μέτρα (όχι κάτι το ακραίο) χθες ανακοίνωσε 400.
Και ναι όταν βλέπω πολίτες της χώρας μου να λένε βλακείες με τόση μεγάλη αλαζονεία ντρέπομαι είτε είμαι Έλληνας είτε ήμουν Αμεριακνος.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,842 μηνύματα.


Θέλω όλα τα παιδιά αν μπορείτε να διαβάσετε τα σχόλια από κάτω στο βίντεο .Ντρέπομαι που ζω σε χώρα με τέτοια άτομα.

Απλά διαβάστε και θα μου πείτε και εσείς.Ειναι το 5ο βίντεο που έχει την φωτογραφία του Χαρδαλιά.

Απο το ζαιηκο Εθνος και τους followers του τι περιμενες δηλαδή...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top