• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Δε θα παω τελικά και θα ζητήσω voucher.
Το δικαιούμαι.

Πρέπει να έχω αρνητικό τεστ 72 ωρων για να μπω στην Ελλάδα....δηλαδη να πληρώσω να κανω τεστ 150€ με κίνδυνο αν ειμαι θετική να αποκλείστω στη Σουηδία 😅
Αν η πτήση πραγματοποιηθεί κανονικά, μπορείς να ζητήσεις voucher; Είσαι σίγουρη γι' αυτό; Σού έχει έρθει email σχετικό, που να σού δίνει αυτή τη δυνατότητα;
 

Guest 920123

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε θα παω τελικά και θα ζητήσω voucher.
Το δικαιούμαι.

Πρέπει να έχω αρνητικό τεστ 72 ωρων για να μπω στην Ελλάδα....δηλαδη να πληρώσω να κανω τεστ 150€ με κίνδυνο αν ειμαι θετική να αποκλείστω στη Σουηδία 😅
Αν έχεις βάλει ασφάλεια ταξιδιού που να σε καλύπτει να το κάνεις αλλιώς δύστυχος θα τα χάσεις ,έτσι γίνεται .
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Αν η πτήση πραγματοποιηθεί κανονικά, μπορείς να ζητήσεις voucher; Είσαι σίγουρη γι' αυτό; Σού έχει έρθει email σχετικό, που να σού δίνει αυτή τη δυνατότητα;

Ναι ναι ειναι της Lufthansa ρύθμιση .
Μου το επιβεβαίωσαν και σημερα στο τηλ.

Πληρώνεις κατι παραπάνω ΑΛΛΑ...😅
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@rania40 λόγω covid πολλες σοβαρές εταιρείες - οχι η ryan που ακομα περιμένω το refund - εβαλαν τέτοιες ρυθμίσεις .

Αλλιως δε θα έκλεινε εισιτήρια κάνεις αφού τα δεδομένα αλλάζουν ολη την ωρα !

Εγω πραγματικά με αυτον το κανόνα δεν μπορώ να ταξιδέψω .😪
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Guest 920123

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι ναι ειναι της Lufthansa ρύθμιση .
Μου το επιβεβαίωσαν και σημερα στο τηλ.

Πληρώνεις κατι παραπάνω ΑΛΛΑ...😅
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@rania40 λόγω covid πολλες σοβαρές εταιρείες - οχι η ryan που ακομα περιμένω το refund - εβαλαν τέτοιες ρυθμίσεις .

Αλλιως δε θα έκλεινε εισιτήρια κάνεις αφού τα δεδομένα αλλάζουν ολη την ωρα !

Εγω πραγματικά με αυτον το κανόνα δεν μπορώ να ταξιδέψω .😪
Όπως το είπες σοβαρές εταιρείες !
Αegean πάντα πρέπει να βάζω ασφάλεια ταξιδιού (πάντα φυσικά με το κάτι παραπάνω ....) για να έχω και εγώ αυτές τις καλύψεις ...
Ενα ταξιδι και εγω απο Μάρτιο πηγε Σεπτέμβριο και το κόβω να αναβάλλεται παλι....
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ποτέ δεν έβαλα ασφάλεια ταξιδιού και πετάω συχνά με διάφορες εταιρείες. Η ryanair φθηνά εισιτήρια[πλέον έχουν πολλές εταιρείες εξίσου φθηνά], αλλά ryanair σε όλα της :P

Με την Aegean δεν είχα ποτέ πρόβλημα. 3 πτήσεις ακύρωσα, λόγω της πανδημίας κανένα θέμα. Η ryanair ακόμα το refund δεν το έχει επιστρέψει, αν και πέρασαν 4 μήνες περίπου.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Ποτέ δεν έβαλα ασφάλεια ταξιδιού και πετάω συχνά με διάφορες εταιρείες. Η ryanair φθηνά εισιτήρια[πλέον έχουν πολλές εταιρείες εξίσου φθηνά], αλλά ryanair σε όλα της :P

Με την Aegean δεν είχα ποτέ πρόβλημα. 3 πτήσεις ακύρωσα, λόγω της πανδημίας κανένα θέμα. Η ryanair ακόμα το refund δεν το έχει επιστρέψει, αν και πέρασαν 4 μήνες περίπου.
Και ο θείος μου πάντως που ήταν να πετάξει για Chicago με united airlines από την Φρανκφούρτη του επέστρεψαν όλο το ποσό πίσω κανονικά.Βεβαια ίσως στην Αμερική να ισχύει άλλο σύστημα δεν ξέρω 🤣
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Ρωσια σημερα = 5.000 κρουσματα και 130 νεκροι... Σε μια χωρα με τεράστια εκταση οι 104 νεκροι ανα εκατομμύριο πολιτη και οταν οι Ρώσοι ζουν 15 χρονια λιγότερο κατα μεσο ορο απο εναν Ελληνα πολιτη... το λες και τεραστια αποτυχια...
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Πατέντα για να αποστειρώνω τη μάσκα μιας χρήσεως

IMG_3653.jpg
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Προτιμώ φυσικά μέσα για να προστατεύω το περιβάλλον.
Πήγαινε να την πλυνεις στον Γάγγη ποταμό. Θα έχει και αντισώματα. Εσύ δεν ξέρω αν θα βγεις ζωντανός γιατί θα γίνεις μιας χρήσεως... :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
196 κρούσματα σήμερα (+ 54%) σε σχέση με χθες.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Πάντως στην χειρότερη θέση είναι το Βέλγιο με 14% θνητότητα.Στην Σουηδία η θνητότητα είναι στο 6%.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top