• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δεν το ειχες διευκρινησει. Το καρναβαλι θα γινοταν κι αυτο χωρις κοινο;

μην κρίνεις το τι ελεγα τοτε με τα σημερινά δεδομενα.

Τοτε τα απαγορεύσανε ολα όταν καμια άλλη χώρα δεν έκανε το ιδιο. Ακομα και η Ιταλία απαγόρευσε τα καρναβάλια μόνο τοπικά.

Ο Πατουλης που ήταν μπροστάρης στις απαγορεύσεις έκανε πριν λίγες μέρες υπέρθιο πάρτυ χωρίς μάσκες και αποστάσεις.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Ακομα και η Ιταλία απαγόρευσε τα καρναβάλια μόνο τοπικά.
Κι εγω που νομισα οτι μπηκε σε καραντινα ολη η Ευρωπη...
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Την ίδια άποψη που έχω εγώ την έχουν πάρα πολλοί ανοσολόγοι και λοιμωξιολόγοι αλλά δε μπορούν να βγουν να μιλήσουν γιατί ο Τύπος ειναι κατευθυνόμενος.

Η άποψη μου είναι ότι ο ιός προκαλεί συγκεκριμένα προβλήματα και ότι και να κάνουμε δεν υπάρχει νόημα.

γυμναστική Οχι αστεία😅
6 ορόφους το κεντρικό νοσοκομείο + το Ελπίδα και πολλές φορές με αδρεναλίνη στο φουλ. Το κακό ειναι ότι ο κόσμος κοιτάει τον εαυτό του μόνο δεν κοιτά τον άλλον που πάει να διασωληνωθεί αλλά τον εαυτό του που έχει έναν πονοκέφαλο. Επίσης έρχονται μέσα στις πρώτες πρωινές ώρες για χαζομάρες μη κατανοώντας την κούραση του προσωπικού.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Την ίδια άποψη που έχω εγώ την έχουν πάρα πολλοί ανοσολόγοι και λοιμωξιολόγοι αλλά δε μπορούν να βγουν να μιλήσουν γιατί ο Τύπος ειναι κατευθυνόμενος.
Κανενας δεν εχει τετοια αποψη και το ξερεις πολυ καλα. Ακομα και συ τσιριζες προχθες για να κλεισουμε τα συνορα. Το ξεχασες.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κανενας δεν εχει τετοια αποψη και το ξερεις πολυ καλα. Ακομα και συ τσιριζες προχθες για να κλεισουμε τα συνορα. Το ξεχασες.
αυτό το έλεγα για να καθυστερήσουμε την αύξηση των κρουσμάτων αφού δε τα κλείσαμε τα κρούσματα θα αυξάνονται. Ετσι και αλλιώς δεν έχει νόημα καλύτερα να αυξηθούν τώρα παρά σε λίγους μήνες.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Χαχα...
Κανενας γιατρος παντως σε ολο τον κοσμο δεν αμφισβητεί τη σοβαρότητα του ιου... Ακομα κι αυτοι που ειναι σε συνταξη ή ετοιμοθανατοι...
Μονο ο Φωκος κρυμενος πισω απο ενα παιδικο αβαταρ... :P
Κι ο ακικος παιδικο αβαταρ εχει... Ειστε δωδεκαχρονα;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Κι ο ακικος παιδικο αβαταρ εχει... Ειστε δωδεκαχρονα;
Αν ήμασταν 12χρονα δεν θα βάζαμε παιδικο avatar αλλά καποιο τέρας του lol πιθανότατα ή καποιον για να δείξουμε ότι ειμαστε μεγάλοι.

Τελοσπάντων εμενα το avatar ειναι η troll έκδοση του Link από το Zelda.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.
Ο ιός υπάρχει σίγουρα κανένας δεν τον έχει αμφισβητήσει, η απορία είναι αν είναι φυσικός ή κατασκευασμένος.
Άν είναι φυσικός είναι τιμωρία θεού όπως έλεγε ο Καντιώτης πριν από 30 χρόνια που τον είχε προβλέψει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μην κρίνεις το τι ελεγα τοτε με τα σημερινά δεδομενα.

Τοτε τα απαγορεύσανε ολα όταν καμια άλλη χώρα δεν έκανε το ιδιο. Ακομα και η Ιταλία απαγόρευσε τα καρναβάλια μόνο τοπικά.

Ο Πατουλης που ήταν μπροστάρης στις απαγορεύσεις έκανε πριν λίγες μέρες υπέρθιο πάρτυ χωρίς μάσκες και αποστάσεις.

Ο Πατούλης νομίζω είχε έρθει σε σύγκρουση με τον Μητσοτάκη για το θέμα της έλλειψης ΜΕΘ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Καλα ξεχασε ο Καντιωτης να πει αν ειναι φυσικος ή κατασκευασμενος;;; Πως του ξεφυγε!!! :hmm:


Την ίδια άποψη που έχω εγώ
Γεια σου ρε Πανο, δεν ηξερα οτι εχεις και αδελφό...
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Ανωτερος κι απο τον Καντιωτη ρε παιδι μου. Τα ιδια λεει κι ο Μπαμπης ο ταξιτζης απο τις κατω Τζιτζιφιες και η Μαρικα η κομμωτρια που ειναι γυναικα του...
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δυστυχώς έρχονται νέα μέτρα. Προβλέπω ότι τα μέρα θα περιορίσουν τους νέους, αλλά θα είναι συστάσεις που ελάχιστοι θα εφαρμόσουν.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.
Αυτά που λέγαμε πριν τράβηξε το αυτί στους νέους που επιστρέφουν από τα νησιά, αναγνώρισε ότι ο τουρισμός φταίει.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,276 μηνύματα.
Η οικονομία πρέπει να μείνει ανοικτή με κάθε κόστος είδη στο δεύτερο τρίμηνο είχαμε ύφεση 11% σε ένα ΑΕΠ το οποίο είδη το 2019 ήταν 20% χαμηλότερο σε σχέση με το 2008.Ποσο πιο κάτω θα πάμε πλέον;;Η Γερμανία είχε ύφεση 10% όμως το ΑΕΠ της είχε φτάσει σε ιστορικά υψηλά πέρσι,το ίδιο και στην Αμερική.Η ελληνική οικονομία δεν αντέχει άλλη κατάρρευση.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top